BolehSpin
Daftar
Panduan permainan FaChai

Merge Magic FaChai: simbol yang digabung menjadi WILD

Halaman bantuan FaChai (PAYTABLE) untuk Merge Magic dibina di sekitar satu idea: kumpulan simbol yang menang dihapus dan boleh digabung menjadi simbol baharu, mengikut susunan yang ditunjukkan dalam rajah, sehingga sampai kepada WILD. Di BolehSpin anda buka Merge Magic dari lobi FaChai dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Merge Magic di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Merge Magic di FaChai BolehSpin
Skrin permainan Merge Magic di FaChai BolehSpin

Ringkasan

Cara menang
CLUSTER 6: 6 atau lebih simbol berkelompok memberi skor kombinasi
Gabungan
Kombinasi menang yang dihapus boleh digabung menjadi simbol baharu
Pengganda permainan asas
1X, 2X, 3X, 5X
Pengganda FREE GAME
2X, 4X, 6X, 10X
FREE GAME
SCATTER pada 4 gulungan: 8 FREE GAME; setiap SCATTER tambahan: 2 putaran lagi
Buy Feature
50X jumlah taruhan semasa

CLUSTER 6 dan arahan gabung

Halaman menyatakan kombinasi 6 atau lebih simbol berkelompok yang muncul pada gulungan memberi skor kombinasi, dan menunjukkan rajah grid kecil dengan tanda betul dan tanda pangkah. Jika 6 atau lebih simbol yang sama bersebelahan, ia boleh dihapus. Apabila kombinasi menang dihapus, ia boleh digabung menjadi simbol baharu.

Rajah susunan gabung mempunyai dua barisan. Barisan pertama: telur bersisik oren, naga merah kecil, naga merah dengan permata ungu, kemudian WILD emas. Barisan kedua: botol ramuan biru, botol ramuan oren, botol ramuan ungu, kemudian WILD ungu.

Dua WILD

Dua gambar WILD, satu peti ungu dan satu peti emas, boleh menggantikan mana-mana simbol kecuali SCATTER dan buku FEATURE.

Apabila naga merah dengan permata ungu digabung menjadi WILD emas, selepas simbol pada skrin permainan diisi, WILD emas memberi beberapa WILD ungu secara rawak.

Pengganda penghapusan

Dalam permainan asas, pengganda penghapusan ialah 1X, 2X, 3X dan 5X. Selepas setiap penghapusan, kemenangan didarab dengan pengganda yang dipaparkan. Mata daripada penghapusan pertama setiap SPIN dikira bermula dari 1X.

Kemenangan daripada penghapusan pertama menaikkan pengganda penghapusan kedua kepada 2X, kemenangan daripada penghapusan kedua menaikkan penghapusan ketiga kepada 3X, dan kemenangan daripada penghapusan ketiga menaikkan penghapusan keempat dan seterusnya kepada 5X. Apabila tiada hadiah boleh ditebus, pengganda kembali kepada 1X.

FREE GAME dan Magic Awakening

Apabila SCATTER muncul pada 4 gulungan, pemain mendapat 8 FREE GAME, dan setiap SCATTER tambahan mencetuskan 2 putaran FREE GAME lagi. Dalam FREE GAME pengganda dinaikkan kepada 2X, 4X, 6X dan 10X; peraturannya sama seperti permainan asas, cuma ganjaran pengganda digandakan. Dalam FREE GAME, SCATTER pada 4 gulungan memberi 8 FREE GAME tambahan, dan setiap SCATTER tambahan mencetuskan 2 putaran lagi. FREE GAME boleh diperoleh berkali-kali, dan bilangan maksimum FREE GAME ialah 50.

Buku FEATURE hanya muncul dalam FREE GAME. Apabila ia muncul pada skrin, Magic Awakening dicetuskan: apabila tiada kombinasi menang, Magic Awakening memaparkan satu simbol pada skrin, kemudian menukar simbol itu pada skrin dan buku FEATURE menjadi WILD ungu.

Jadual bayaran dan nota lain

Halaman menulis Show winnings for a bet amount of 1, dan jadual bayaran bermula dari 6 simbol hingga 16-36 simbol untuk enam simbol. Jadual di bawah menyalin semua nombor seperti dicetak.

Buy Feature mencetuskan FREE GAME serta-merta dari permainan asas untuk 50X jumlah taruhan semasa, dan taruhan maksimum untuk Buy Feature ditunjukkan pada halaman pilihan Buy Feature. Jika kerosakan menghalang keputusan ditentukan, permainan semasa dianggap tidak sah.

Jadual bayaran Merge Magic

Jumlah yang ditunjukkan halaman bantuan untuk taruhan 1 (halaman menulis Show winnings for a bet amount of 1; dibuka untuk jumlah taruhan 1). Lajur ialah bilangan simbol berkelompok. Bukan jumlah dalam RM.

Simbol678910111213141516-36
Naga merah dengan permata ungu1.001.502.504.005.007.5010.0015.0020.0025.0050.00
Naga merah kecil0.501.001.502.504.005.007.5010.0015.0020.0025.00
Telur bersisik oren0.250.501.001.502.504.005.007.5010.0015.0020.00
Botol ramuan ungu0.150.250.501.001.502.504.005.007.5010.0015.00
Botol ramuan oren0.100.150.250.501.001.502.504.005.007.5010.00
Botol ramuan biru0.050.100.150.250.501.001.502.504.005.007.50

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Merge Magic di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Merge Magic

Apa jadi kepada simbol yang dihapus?

Ia boleh digabung menjadi simbol baharu mengikut rajah susunan gabung, yang berakhir dengan WILD emas atau WILD ungu.

Bagaimana pengganda naik?

Dalam permainan asas, penghapusan pertama setiap SPIN bermula dari 1X dan setiap penghapusan yang menang menaikkan yang seterusnya, hingga 5X; dalam FREE GAME pengganda dinaikkan kepada 2X, 4X, 6X dan 10X.

Bilakah Magic Awakening berlaku?

Dalam FREE GAME, apabila buku FEATURE muncul pada skrin.

Bagaimana main Merge Magic di telefon?

Buka lobi FaChai di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan FaChai lain

Lihat simbol digabung dalam Merge Magic

Main Merge Magic di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20