BolehSpin
Daftar
Panduan permainan JDB

Pop Pop Candy 1000 JDB: simbol menang dan jatuh semula

Pop Pop Candy 1000 ialah slot JDB tanpa garisan bayaran. Gulungan memaparkan kek strawberi, puding karamel, kek cawan ungu, cawan minuman hijau dan gula-gula berwarna-warni, dan kemenangan terbentuk apabila 8 simbol sama atau lebih muncul di mana-mana sahaja. Simbol yang menang dibayar dan dibuang, lalu simbol baru jatuh dari atas. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi JDB dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Pop Pop Candy 1000 di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Pop Pop Candy 1000 di JDB BolehSpin
Skrin permainan Pop Pop Candy 1000 di JDB BolehSpin

Ringkasan

Gulungan
6 gulungan
Cara menang
8 simbol sama atau lebih di mana-mana pada gulungan
Taruhan minimum
20 didarab denominasi; jumlah taruhan = denominasi x gandaan taruhan x 20
Putaran percuma
4 SCATTER atau lebih = 10 putaran percuma
Candy Burst
Pengganda rawak 2X hingga 1000X
Feature Buy
Ada (jika tersedia); pilihan 1 ialah 75 kali dan pilihan 2 ialah 500 kali jumlah taruhan
Extra Bet
Tambahan 25% daripada jumlah taruhan

Cara kemenangan terbentuk

Jika 8 simbol sama atau lebih muncul di mana-mana pada gulungan, simbol yang menang dibayar dan dibuang. Simbol yang tinggal jatuh ke bawah dan simbol baru mengisi gulungan dari atas. Tindakan ini berakhir apabila tiada lagi kombinasi menang. Hanya kombinasi menang tertinggi dibayar bagi setiap simbol yang menang.

Simbol dan jadual bayaran

Simbol tertinggi ialah kek strawberi: 1000, 500 dan 200 untuk 12 hingga 30, 10 hingga 11 dan 8 hingga 9 simbol. Kemudian puding karamel (500, 200, 50), kek cawan ungu (300, 100, 40), cawan minuman hijau (240, 40, 30) dan gula-gula belang merah (200, 30, 20). Empat gula-gula di hujung jadual ialah jingga (160, 24, 16), ungu (100, 20, 10), hijau (80, 18, 8) dan biru (40, 15, 5).

Nombor ini dicetak untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1, dalam kredit, dan berubah mengikut taruhan anda.

Candy Burst

Simbol Candy Burst boleh muncul di mana-mana dan mempunyai pengganda rawak 2X hingga 1000X.

Free Spin Bonus

4 SCATTER atau lebih di mana-mana mencetus Free Spin Bonus dengan 10 putaran percuma, dan peraturan berantai yang sama. Dalam bonus, 3 SCATTER memberi 5 putaran percuma tambahan dan setiap SCATTER tambahan memberi 5 lagi; halaman peraturan mencetak maksimum 30 putaran percuma dalam satu permainan yang dibeli. Jumlah simbol Candy Burst yang diperoleh dalam satu putaran percuma didarab dengan kemenangan putaran itu dan ditambah ke meter kemenangan; pengganda ditetapkan semula pada permulaan putaran percuma seterusnya.

Di sebelah gambar SCATTER halaman peraturan mencetak 6 = 100, 5 = 5 dan 4 = 3, dalam kredit kali jumlah taruhan.

Feature Buy dan Extra Bet

Feature Buy (jika tersedia) hanya dalam permainan asas. Pilihan 1 ialah 75 kali jumlah taruhan dan pilihan 2 ialah 500 kali jumlah taruhan; dalam kedua-dua pilihan 4 SCATTER atau lebih muncul secara rawak dan mencetus Free Spin Bonus. Dalam pilihan 2, simbol Candy Burst sentiasa muncul dengan pengganda rawak 20X atau lebih. Selepas pembelian anda bersetuju melepaskan status permainan semasa dan terus masuk ke permainan ciri.

Extra Bet memerlukan tambahan 25% jumlah taruhan, dan mata kemenangan dikira berdasarkan jumlah taruhan asal. Ia hanya boleh diaktifkan dalam permainan asas dengan butang EX, dan membeli Feature Buy menutupnya secara automatik.

Main dengan bajet

Tetapkan bajet sebelum mula, semak jumlah taruhan di panel dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Pop Pop Candy 1000

Nombor dalam kredit yang dicetak halaman peraturan untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1, bagi 12 hingga 30, 10 hingga 11 dan 8 hingga 9 simbol sama di mana-mana; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol12-3010-118-9
Kek strawberi1,000500200
Puding karamel50020050
Kek cawan ungu30010040
Cawan minuman hijau2404030
Gula-gula belang merah2003020
Gula-gula jingga1602416
Gula-gula ungu1002010
Gula-gula hijau80188
Gula-gula biru40155

Nombor di sebelah gambar SCATTER

PermainanSCATTERNombor
Main game6100
Main game55
Main game43

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Pop Pop Candy 1000

Berapa SCATTER mencetus putaran percuma?

4 SCATTER atau lebih mencetus Free Spin Bonus dengan 10 putaran percuma.

Berapa banyak simbol sama untuk menang?

8 atau lebih di mana-mana pada gulungan; tiada garisan bayaran.

Berapa harga Feature Buy?

Halaman peraturan mencetak 75 kali jumlah taruhan untuk pilihan 1 dan 500 kali untuk pilihan 2, dalam permainan asas, jika tersedia.

Berapa putaran percuma boleh ditambah?

3 SCATTER dalam bonus memberi 5 putaran tambahan dan setiap SCATTER tambahan memberi 5 lagi.

Bagaimana main Pop Pop Candy 1000 di telefon?

Buka lobi JDB di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan JDB lain

Lihat simbol jatuh dalam Pop Pop Candy 1000

Main Pop Pop Candy 1000 di BolehSpin Daftar