BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Ireland Mega888: seruling, bir dan periuk emas

Ireland ialah slot Hari St Patrick: harpa, tong, botol dan topi tiga warna berputar di atas kampung penuh daun semanggi. WILDnya satu-satunya bayaran dalam permainan ini yang dicetak sebagai gandaan jumlah taruhan, dan bantuan berakhir dengan gambar roda.

Main Ireland di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Ireland di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Ireland di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gelendong x 3 baris, 25 garisan
Wild
5 WILD = 1000 x jumlah taruhan
Simbol teratas
Seruling pan, 700 untuk lima
Permainan percuma
3 / 4 / 5 periuk FREE PLAY = 7 / 10 / 15
Roda
Halaman 'win up to 1000x total bet'

WILD dibayar atas jumlah taruhan

Jubin WILD menunjukkan leprechaun, seorang wanita dan arnab di atas daun semanggi. Lima WILD membayar 1000 x TOTAL BET. Ayat itu penting: ia satu-satunya bayaran dalam bantuan Ireland yang menyebut jumlah taruhan. Bayaran simbol lain tiada unit dicetak.

WILD boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali FREE SPIN.

Dari seruling pan hingga kole bir

  • Seruling pan: 700 / 200 / 50 untuk 5 / 4 / 3
  • Belon hijau dan oren: 500 / 100 / 40
  • Harpa: 300 / 75 / 30
  • Tong: 250 / 50 / 20
  • Botol: 200 / 25 / 15
  • Topi hitam: 150 / 20 / 10
  • Topi tiga warna: 125 / 15 / 5
  • Kole bir: 100 / 10 / 5

Periuk emas untuk permainan percuma

Periuk emas FREE PLAY ialah simbol putaran percuma. Tiga, empat atau lima memberi 7, 10 atau 15 permainan percuma. Bantuan tidak menambah apa-apa lagi, contohnya pengganda atau pencetus semula.

Halaman roda

Halaman bantuan keenam menunjukkan gambar roda dengan nilai seperti 10, 20, 30, 50, 150, 200 dan 300, seorang leprechaun di sebelahnya dan ayat 'WIN UP TO 1000x TOTAL BET!'. Halaman itu tidak menyebut apa yang memulakan roda atau bagaimana nilainya dibayar, jadi kami hanya menerangkan gambarnya.

Susun atur skrin

Dalam Ireland butang menu berada di kiri atas, bukan kanan atas. Skrin utama menunjukkan RANDOM, MAJOR dan meter bertulis 'MIMOR', serta CURRENT BALANEC (seperti tertera), BET, PRESS REVEAL, AUTOPLAY dan SPIN. Meter dan bar reveal tidak diterangkan dalam bantuan.

Sebelum memutar

Gunakan NEXT untuk membaca keenam-enam halaman bantuan, termasuk roda. Pilih taruhan yang selesa dan tetapkan titik berhenti. Di BolehSpin, Ireland berjalan sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda, jadi tiada APK dan tiada ID permainan berasingan.

Jadual bayaran Ireland

Bayaran untuk 5 / 4 / 3 simbol seperti tertera; lima WILD (tiada dalam jadual ini) membayar 1000 x jumlah taruhan.

Simbol543
Seruling pan70020050
Belon hijau dan oren50010040
Harpa3007530
Tong2505020
Botol2002515
Topi hitam1502010
Topi tiga warna125155
Kole bir100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Ireland

Berapa bayaran WILD dalam Ireland?

Lima WILD membayar 1000 x jumlah taruhan, seperti dalam bantuan.

Bagaimana permainan percuma bermula?

Dengan 3, 4 atau 5 periuk emas FREE PLAY, untuk 7, 10 atau 15 permainan percuma.

Apakah roda dalam Ireland?

Halaman bantuan terakhir menunjukkan roda dengan ayat 'win up to 1000x total bet'. Cara roda dicetuskan tidak dinyatakan.

Di mana menu?

Di kiri atas skrin dalam permainan ini.

Panduan permainan Mega888 lain

Cari periuk emas anda di BolehSpin

Main Ireland di BolehSpin Daftar