BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Gem Saviour Conquest PG Soft: kalahkan Witch, naikkan pendarab

Gem Saviour Conquest ialah slot PG Soft dengan 6 gulungan dan 6 baris, membayar pada 576 hingga 46,656 cara menang, dengan permata dan huruf A, K, Q, J dan 10 sebagai simbol berbayar. Cirinya ialah Wilds-on-the-Way, di mana simbol berbingkai boleh bertukar menjadi Wild selepas kemenangan, dan putaran percuma di mana bar kesihatan Witch menentukan pendarab kemenangan. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Gem Saviour Conquest di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Gem Saviour Conquest di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Gem Saviour Conquest di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susunan
6 gulungan, 6 baris; taruhan asas 20, tahap taruhan 1 hingga 10
Cara menang
576 - 46,656 cara, kemenangan dari gulungan paling kiri ke kanan
Bayaran
6, 5, 4 atau 3 simbol sama, nilai dicetak halaman Paytable
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan +1 Free Spin; hanya gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 12 putaran percuma
Pendarab kemenangan
Bermula x2 dalam putaran percuma, +2 setiap kali Witch dikalahkan

Susunan dan cara menang

Halaman peraturan menerangkan permainan ini sebagai slot video 6 gulungan, 6 baris, dimainkan dengan taruhan asas 20 untuk 576 cara - 46,656 cara, tahap taruhan 1 hingga 10 dan saiz taruhan 0.01 hingga 5.00. Sesetengah simbol pada gulungan 2 hingga 5 mungkin menduduki 2 hingga 4 ruang simbol, dan setiap satu dikira sebagai satu simbol.

Cara menang dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan cara menang. Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kemenangan tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nilai untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Berlian jernih ialah baris teratas pada 150, 50, 40 dan 30. Halaman peraturan menyatakan kemenangan tunai ialah nilai Paytable didarab saiz taruhan dan tahap taruhan, jadi nombor ini bukan jumlah dalam RM. Scatter serta Wild tidak mempunyai nilai dicetak.

Wild dan Wilds-on-the-Way

Simbol Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan +1 Free Spin. Sesetengah simbol yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild, Scatter atau +1 Free Spin, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi 2 hingga 4 simbol Wild, bergantung pada bilangan ruang simbol yang didudukinya.

Putaran percuma dan Witch

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 12 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Seorang Witch muncul di atas gulungan dengan bar kesihatannya di bawah, dan pendarab kemenangan bermula pada x2. Setiap simbol menang yang meletup, selain simbol berbingkai, mengurangkan bar kesihatan sebanyak 1.

Apabila bar kesihatan mencapai 0, Witch dikalahkan dan pendarab kemenangan ditambah 2. Nilai bar kesihatan ialah 6 pada permulaan; selepas dikalahkan ia diisi semula kepada nilai sebelumnya tambah 2, maksimum 16. Pada akhir setiap putaran percuma, 1 putaran percuma diberi untuk setiap simbol +1 Free Spin pada gulungan, jika ada.

Jadual bayaran Gem Saviour Conquest

Nilai yang dicetak halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan taruhan, dan ia bukan jumlah dalam RM.

Simbol6543
Berlian jernih150504030
Permata hati merah60302520
Permata heksagon merah jambu40302510
Permata pentagon ungu3020156
Permata segi empat biru1512105
Permata segi tiga hijau1512105
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Gem Saviour Conquest

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Gem Saviour Conquest?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 12 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana pendarab kemenangan naik?

Ia bermula x2 dalam putaran percuma dan ditambah 2 setiap kali bar kesihatan Witch mencapai 0.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi simbol berbingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan menjadi 2 hingga 4 simbol Wild.

Bagaimana main Gem Saviour Conquest di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Hadapi Witch dalam Gem Saviour Conquest

Main Gem Saviour Conquest di BolehSpin Daftar