BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Pussy888

Golden Tour Pussy888: kiri atau kanan, satu halaman INFO

Golden Tour hanya ada satu halaman INFO, dan baris yang paling menonjol di situ ialah tentang arah: kemenangan dikira dari gulungan paling kiri atau dari gulungan paling kanan. Di atas peraturan itu ada lapan simbol bayaran, satu kotak untuk dua bola golf dan satu kotak untuk permainan bonus; di bawahnya, lima garisan bayaran yang dilukis. Di BolehSpin anda buka Golden Tour dari lobi Pussy888, atau pussy seperti sebutan ramai pemain, dalam pelayar telefon: tiada aplikasi untuk dimuat turun, tiada ID permainan berasingan, satu akaun BolehSpin.

Main Golden Tour di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Golden Tour di Pussy888 BolehSpin
Skrin permainan Golden Tour di Pussy888 BolehSpin

Ringkasan

Garisan bayaran
5 garisan bernombor dilukis di halaman
Arah kemenangan
Kiri ke kanan atau kanan ke kiri, pada gulungan berturutan
Asas hadiah
Semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan
Dua bola golf
Menggantikan bola golf putih atau bola golf oren
Permainan bonus
3 atau lebih simbol sama pada gulungan berturutan, dari gulungan paling kiri atau paling kanan
Bayaran untuk 2
Setiap simbol dalam jadual bayaran mencetak nilai untuk 2

Kemenangan dari mana-mana hujung

Di bawah jadual bayaran, halaman mencetak tiga peraturan. Semua simbol membayar dari kiri ke kanan atau dari kanan ke kiri pada gulungan berturutan, pada garisan bayaran aktif, bermula dengan gulungan paling kiri atau paling kanan. Semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan. Hanya kemenangan tertinggi dibayar pada setiap garisan.

Dua bola golf dengan senarai pendek

Kotak kiri atas menunjukkan dua bola golf di sebelah satu baris: menggantikan bola golf putih atau bola golf oren. Hanya dua simbol itu yang disebut, dan halaman tidak menggunakan perkataan WILD. Dua bola golf yang sama juga mengetuai jadual bayaran dengan angka terbesar di halaman: 2000 untuk 5, 500 untuk 4, 100 untuk 3 dan 25 untuk 2. Angka 2000 dicetak dalam bingkai merah.

Bola golf dan kereta golf

Setiap lajur jadual bayaran ada empat baris, untuk 5, 4, 3 dan 2 simbol sama. Tiga lajur seterusnya berbunyi:

  • Bola golf putih: 1000, 200, 50, 5
  • Bola golf oren: 500, 100, 25, 5
  • Kereta golf: 250, 100, 25, 3

Beg, bendera, bir dan kasut

Empat lajur terakhir berakhir dengan 2 untuk dua simbol sama:

  • Beg golf: 200, 80, 20, 2
  • Bendera merah: 150, 50, 15, 2
  • Segelas bir: 100, 25, 5, 2
  • Kasut hitam putih: 50, 10, 5, 2

Tiga gambar untuk permainan bonus

Kotak kanan atas menunjukkan tiga gambar bulat: seekor haiwan kuning yang mencangkung, seekor itik dan seekor ikan berbintik. Teksnya menyatakan 3 atau lebih simbol sama pada gulungan berturutan, bermula dengan gulungan paling kiri atau paling kanan, akan mencetuskan ciri permainan bonus. Halaman tidak mencetak nilai untuk gambar-gambar ini dan tidak menerangkan apa yang berlaku dalam permainan bonus.

Lima garisan di bahagian bawah

Lima grid kecil di kaki halaman melukis garisan bayaran. Garisan 1 melalui baris tengah, garisan 2 baris atas dan garisan 3 baris bawah. Garisan 4 bermula di penjuru atas dan turun ke petak bawah di tengah; garisan 5 ialah bentuk yang sama tetapi terbalik.

Tiada dalam halaman INFO

Tiada peraturan free games, jackpot, gamble atau beli ciri di halaman ini, dan tiada simbol bertanda SCATTER. Tetapkan had perbelanjaan sebelum bermain dan patuhi had itu.

Jadual bayaran Golden Tour Pussy888

Nilai seperti dicetak di halaman INFO. Halaman menyatakan semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan.

Simbol5432
Dua bola golf (pengganti)2,00050010025
Bola golf putih1,000200505
Bola golf oren500100255
Kereta golf250100253
Beg golf20080202
Bendera merah15050152
Segelas bir1002552
Kasut hitam putih501052

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Golden Tour di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan Golden Tour Pussy888

Adakah kemenangan Golden Tour dikira dari kanan juga?

Ya. Halaman menyatakan simbol membayar dari kiri ke kanan atau kanan ke kiri pada gulungan berturutan, bermula dengan gulungan paling kiri atau paling kanan.

Simbol apa yang boleh diganti oleh dua bola golf?

Hanya bola golf putih atau bola golf oren, seperti yang tertulis dalam kotak di halaman.

Apa yang mencetuskan permainan bonus?

3 atau lebih simbol sama dari kotak bonus pada gulungan berturutan, bermula dengan gulungan paling kiri atau paling kanan.

Adakah halaman menyenaraikan free games?

Tidak. Satu-satunya ciri yang disebut ialah permainan bonus, dan permainan bonus itu sendiri tidak diterangkan.

Bagaimana main Golden Tour di BolehSpin?

Buka lobi Pussy888 dalam pelayar telefon, pilih Golden Tour dan main dengan akaun BolehSpin anda. Tiada aplikasi dan tiada ID permainan berasingan diperlukan.

Panduan permainan Pussy888 lain

Kira dari kedua-dua hujung dalam Golden Tour

Main Golden Tour di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20