BolehSpin
Daftar
Panduan permainan UU Slots

Bolt of Olympus UU Slots: Wild, Lightning Meter dan Jackpot

Bolt of Olympus ialah permainan UU Slots yang PAYTABLE-nya mencetak angka bayaran untuk enam baris simbol, pasangan Wild dan X2, Lightning Meter yang membawa ke Bonus Game, serta sepanduk jackpot bernama MINI, MINOR, MAJOR dan GRAND. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi UU Slots dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin. Panduan ini hanya mengulang apa yang dicetak pada skrin PAYTABLE yang dibaca.

Main Bolt of Olympus di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Bolt of Olympus di UU Slots BolehSpin
Skrin permainan Bolt of Olympus di UU Slots BolehSpin

Ringkasan

Baris simbol
Enam baris, setiap satu dicetak dengan bilangan 3 dan angka berlabel MYR
Nota kombinasi mana-mana
Lima baris simbol ada nota dan angka kedua di bawahnya
Wild dan X2
Menggantikan semua simbol selain Coin Scatter
Lightning Meter
Kumpul Small Lightning dalam Base Game; penuhkan meter untuk masuk Bonus Game
Tahap jackpot
MINI, MINOR, MAJOR dan GRAND
GRAND JACKPOT
Kumpul skrin penuh simbol apa-apa jenis dalam Bonus Game

Baris simbol dan angka yang dicetak

PAYTABLE menunjukkan enam baris simbol, dan setiap satu dicetak dengan bilangan 3 diikuti angka berlabel MYR. Tiga 7 merah mencetak 1.00, satu 7 merah mencetak 0.60, tiga BAR merah mencetak 0.40, dua BAR ungu mencetak 0.30 dan satu BAR hijau mencetak 0.20. Pasangan Wild dan X2 mencetak 1.00.

Halaman tidak menyatakan untuk saiz pertaruhan yang mana angka ini, dan panduan ini tidak membuat sebarang pengiraan dengannya.

Nota kombinasi mana-mana

Di bawah setiap satu daripada lima gambar simbol yang bukan pasangan Wild, PAYTABLE mencetak nota huruf besar dan kemudian angka kedua. Nota tiga 7 merah menyatakan bahawa jika High Pay 2 berada dalam satu garisan, ia dikira sebagai garis bayaran (mana-mana kombinasi), dan angka di bawahnya ialah 0.20. Nota satu 7 merah menyatakan perkara yang sama tentang High Pay 1, juga dengan 0.20.

Nota tiga BAR merah merujuk kepada Low Pay 2 dan 3 dengan 0.10, nota dua BAR ungu merujuk kepada Low Pay 1 dan 3 dengan 0.10, dan nota satu BAR hijau merujuk kepada Low Pay 1 dan 2 dengan 0.10. PAYTABLE tidak menerangkan nama High Pay dan Low Pay dalam ayat lain, jadi panduan ini tidak menyatakan simbol mana yang dimaksudkan oleh setiap nama. Angka kedua disalin ke dalam jadual kedua di bawah.

Wild dan X2

PAYTABLE menyatakan bahawa simbol Wild dan X2 ialah Wild Symbols dan Wild with X2 Multiplier yang menggantikan semua simbol selain Coin Scatter. Gambar Wild dan gambar X2 berkongsi satu baris yang dicetak dengan bilangan 3 dan angka 1.00.

Lightning Meter

Bahagian Lightning Meter menunjukkan dua simbol kilat, satu dua BAR ungu dan satu BAR hijau, masing-masing dilukis dengan panahan kilat. Teksnya menyuruh mengumpul Small Lightning dalam Base Game yang muncul bersama mana-mana simbol rawak, dan memenuhkan Lightning Meter untuk masuk Bonus Game.

Jackpot

Bahagian Jackpot menunjukkan empat sepanduk bernama: GRAND, MAJOR, MINOR dan MINI. Ia menyatakan bahawa simbol MINI, MINOR atau MAJOR muncul secara rawak semasa Bonus Game dan memberi JACKPOT yang sepadan. Ia juga menyatakan supaya mengumpul skrin penuh simbol apa-apa jenis untuk mendapat GRAND JACKPOT dalam Bonus Game. Panduan ini tidak memberi sebarang jumlah jackpot.

Jadual bayaran Bolt of Olympus

Angka dicetak di sebelah bilangan simbol 3 dengan label MYR pada PAYTABLE. Halaman tidak menyatakan untuk saiz pertaruhan yang mana, dan angka tidak dikira di sini. Jadual kedua menyalin angka kedua yang dicetak di bawah setiap nota kombinasi mana-mana.

Simbol3
Tiga 7 merah1.00
Satu 7 merah0.60
Tiga BAR merah0.40
Dua BAR ungu0.30
Satu BAR hijau0.20
Wild / Wild X21.00

Angka kedua yang dicetak di bawah nota kombinasi mana-mana

Simbol3
Triple red 70.20
Single red 70.20
Red triple BAR0.10
Purple double BAR0.10
Green single BAR0.10

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Bolt of Olympus di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Bolt of Olympus

Apakah fungsi simbol Wild dan X2?

PAYTABLE menyatakan simbol Wild dan X2 ialah Wild Symbols dan Wild with X2 Multiplier yang menggantikan semua simbol selain Coin Scatter.

Bagaimana Lightning Meter berfungsi?

Halaman menyuruh mengumpul Small Lightning dalam Base Game yang muncul bersama mana-mana simbol rawak, dan memenuhkan Lightning Meter untuk masuk Bonus Game.

Jackpot mana yang dinamakan?

Bahagian Jackpot menamakan MINI, MINOR, MAJOR dan GRAND. Simbol MINI, MINOR atau MAJOR muncul secara rawak semasa Bonus Game, dan skrin penuh simbol apa-apa jenis memberi GRAND JACKPOT.

Apakah maksud nota di bawah simbol?

Setiap satu daripada lima baris simbol ada nota bahawa High Pay atau Low Pay yang dinamakan dalam satu garisan dikira sebagai garis bayaran (mana-mana kombinasi), dengan angka kedua di bawahnya. Halaman tidak memberi penjelasan lanjut.

Bagaimana main Bolt of Olympus di telefon?

Buka lobi UU Slots di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan UU Slots lain

Lihat Lightning Meter dalam Bolt of Olympus

Main Bolt of Olympus di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20