BolehSpin
Daftar
Panduan permainan 918Kiss

Golden Tour 918Kiss: Wild dua bola golf

Halaman bantuan Golden Tour hanya satu, iaitu jadual bayaran dengan satu baris tentang Wild di bawahnya: Wild, sepasang bola golf, boleh menggantikan bola golf putih dan/atau bola golf oren. Panduan ini membaca halaman itu lajur demi lajur. Di BolehSpin anda buka Golden Tour dari lobi 918Kiss dalam pelayar telefon, tanpa muat turun aplikasi dan dengan satu akaun BolehSpin.

Main Golden Tour di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Golden Tour di 918Kiss BolehSpin
Skrin permainan Golden Tour di 918Kiss BolehSpin

Ringkasan

Halaman bantuan
1 halaman jadual bayaran, dengan butang Close Paytable dan DOLLAR BALL PAYTABLE
Wild
Dua bola golf; boleh menggantikan bola golf putih dan/atau oren
Bayaran Wild
xxxxx 2000, xxxx 500, xxx 100, xx 25
Dua arah
Kombinasi Wild boleh membayar dua arah pada garisan yang sama
Scatter
Gopher, itik mallard dan ikan
Pusingan bonus
3 scatter atau lebih yang sama jenis pada gulungan berturutan

Satu halaman dan dua butang

Bahagian atas halaman menunjukkan perkataan FIVE REEL MULTILINE VIDEOSLOTS di atas logo Golden Tour. Butang Close Paytable di kiri atas dan DOLLAR BALL PAYTABLE di kanan atas. Panel sisi di sebelah halaman tertulis 5 REEL, MULTILINE VIDEOSLOTS dan Play 1 to 5 coins.

Jadual mempunyai lapan lajur bergambar dan empat baris bertanda xxxxx, xxxx, xxx dan xx. Halaman tidak menyatakan unit nombor itu, jadi ia diberi di sini tepat seperti dicetak.

Wild dua bola

Lajur terakhir ada nota yang dipin dengan dua bola golf dan angka merah 2000. Baris di kaki halaman menjadikannya Wild: Wild boleh menggantikan bola golf putih dan/atau bola golf oren. Tiada simbol lain disebut di situ.

Baris yang sama menambah bahawa kombinasi Wild boleh membayar dua arah pada garisan yang sama. Lajur Wild sendiri tertulis 2000 untuk xxxxx, 500 untuk xxxx, 100 untuk xxx dan 25 untuk xx.

Bola golf dan kereta golf

Dua bola yang boleh diganti oleh Wild terletak betul-betul sebelum lajur Wild.

  • Bola golf putih: 1000, 200, 50 dan 5 untuk xxxxx, xxxx, xxx dan xx.
  • Bola golf oren: 500, 100, 25 dan 5.
  • Kereta golf: 250, 100, 25 dan 3.

Kasut, bir, bendera dan beg

Empat lajur pertama memuatkan gambar yang selebihnya, setiap satu dengan nilai untuk xx juga.

  • Kasut golf: 50, 10, 5 dan 2.
  • Segelas bir: 100, 25, 5 dan 2.
  • Bendera merah: 150, 50, 15 dan 2.
  • Beg golf: 200, 80, 20 dan 2.

Tiga jenis scatter

Di bawah jadual, baris Scatter menunjukkan tiga gambar: gopher, itik mallard dan ikan. Nota di sebelahnya tertulis: 3 scatter atau lebih yang sama jenis pada gulungan berturutan akan mengaktifkan pusingan bonus. Halaman tidak mencetak nilai bayaran scatter dan tidak menerangkan apa yang berlaku dalam pusingan bonus.

Apa yang tidak dijelaskan

Halaman bantuan tidak mencetak bilangan baris atau garisan dan, selain nota dua arah untuk kombinasi Wild, tidak menyatakan arah kemenangan dikira. Apa yang ada di sebalik butang DOLLAR BALL PAYTABLE tidak ditunjukkan pada halaman yang disimpan, jadi panduan ini tidak menyentuhnya.

Main di telefon

Golden Tour tersenarai dalam lobi 918Kiss di BolehSpin dan berjalan dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda. Tetapkan had perbelanjaan sebelum bermula dan berhenti apabila sampai had itu.

Jadual bayaran Golden Tour

Nilai seperti dicetak halaman bantuan; halaman tidak menyatakan unit. Lajur 5 hingga 2 ialah baris bertanda xxxxx, xxxx, xxx dan xx.

Simbol5432
Kasut golf501052
Segelas bir1002552
Bendera merah15050152
Beg golf20080202
Kereta golf250100253
Bola golf oren500100255
Bola golf putih1,000200505
Dua bola golf (Wild)2,00050010025

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Golden Tour di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Golden Tour 918Kiss

Simbol apa yang boleh diganti oleh Wild?

Halaman menyatakan Wild dua bola golf boleh menggantikan bola golf putih dan/atau bola golf oren.

Adakah kemenangan dibayar dua arah?

Halaman menyatakan kombinasi Wild boleh membayar dua arah pada garisan yang sama. Ia tidak menyebut kemenangan lain.

Bagaimana pusingan bonus diaktifkan?

3 scatter atau lebih yang sama jenis pada gulungan berturutan. Scatter ialah gopher, itik mallard dan ikan.

Berapa bayaran lajur teratas?

Wild dua bola golf: 2000, 500, 100 dan 25 untuk xxxxx hingga xx.

Bagaimana buka Golden Tour di BolehSpin?

Pergi ke lobi 918Kiss dalam pelayar telefon dan main dengan akaun BolehSpin anda; tiada aplikasi diperlukan.

Panduan permainan 918Kiss lain

Baca jadual, kemudian main Golden Tour

Main Golden Tour di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20