BolehSpin
Daftar
Panduan permainan 918Kiss

Western Ranch Story 918Kiss: WILD gerabak dan lapan simbol gambar

Western Ranch Story memuatkan peraturannya dalam lima halaman bantuan: peta 25 garisan, satu halaman untuk WILD, dua halaman simbol gambar dan halaman FREE SPIN GAME. Tiada satu pun simbol bayaran berupa huruf atau nombor; setiap baris jadual bayaran ialah lukisan, daripada poster WANTED hingga segulung tali. Di BolehSpin, Western Ranch Story dibuka dari lobi 918Kiss dalam pelayar telefon, jadi tiada aplikasi perlu dimuat turun, dan anda bermain dengan satu akaun BolehSpin.

Main Western Ranch Story di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Western Ranch Story di 918Kiss BolehSpin
Skrin permainan Western Ranch Story di 918Kiss BolehSpin

Ringkasan

Halaman bantuan
5, setiap satu dengan BACK, RESUME GAME dan NEXT
Garisan
LINE 1 hingga LINE 25; 25 possible winning pattern combinations
WILD
Jubin gerabak; apa-apa simbol kecuali FREE SPIN; lima membayar 1000
Gambar tertinggi
Poster WANTED: 700, 250, 70
Free game
3, 4 atau 5 simbol FREE SPIN: 7, 10 atau 15
Asas bayaran
Tidak dinyatakan; nilai seperti dicetak pada halaman bantuan

WILD dan satu-satunya pengecualian

Halaman bantuan kedua menunjukkan lima jubin WILD sebaris, setiap satu dengan kuda menarik gerabak bertutup di atas perkataan WILD, dan nombor 1000 di bawahnya. Ayat di bawahnya berbunyi: WILD's can count as any symbol excepting a FREE SPIN.

Jadi halaman itu hanya menamakan satu simbol yang tidak boleh diganti oleh WILD, iaitu jubin FREE SPIN. Tiada nilai dicetak untuk empat atau tiga jubin WILD, hanya 1000 untuk lima.

Halaman tiga: lencana, poster, pistol dan beg wang

Halaman ketiga dibahagi kepada empat blok, setiap satu menunjukkan simbol lima, empat dan tiga kali dengan nombor di sebelah setiap baris.

  • Lencana bintang SHERIFF DEPUTY: 500 untuk lima, 100 untuk empat, 40 untuk tiga.
  • Poster WANTED: 700 untuk lima, 250 untuk empat, 70 untuk tiga.
  • Pistol dengan letupan BANG: 250, 50 dan 20.
  • Beg wang bertanda dolar: 300, 75 dan 30.

Halaman empat: kaktus, peluru, tali dan kole bir

Halaman keempat menggunakan susunan empat blok yang sama untuk nilai yang lebih rendah.

  • Kaktus: 150 untuk lima, 20 untuk empat, 10 untuk tiga.
  • Peluru dalam bulatan merah: 200, 25 dan 15.
  • Tali: 100, 10 dan 5.
  • Kole bir: 125, 15 dan 5.

Peta 25 garisan

Halaman pertama, bertajuk GAME INSTRUCTIONS, melukis LINE 1 hingga LINE 25 sebagai grid kecil berwarna dan ditutup dengan ayat There are 25 possible winning pattern combinations! Halaman itu tidak memberi nombor lain.

FREE SPIN GAME

Halaman terakhir menunjukkan jubin FREE SPIN BONUS dengan perkataan 3, 4 or 5 FREE SPIN SYMBOLS WIN! Lima jubin memenangi 15 FREE GAMES, empat memenangi 10 FREE GAMES dan tiga memenangi 7 FREE GAMES. Halaman itu tidak mencetak nilai bayaran untuk jubin itu sendiri dan tidak menerangkan lagi cara free game dimainkan.

Apa yang tidak ditulis

Halaman bantuan tidak menyatakan arah kemenangan dikira, dan tidak menyatakan nilai jadual bayaran didarab dengan apa, jadi panduan ini menyenaraikannya tepat seperti dicetak. Tiada halaman permainan bonus dan tiada pengganda dalam peraturan free game.

Jadual bayaran Western Ranch Story

Nilai seperti dicetak pada halaman bantuan untuk 5, 4 dan 3 simbol; halaman bantuan tidak menyatakan nilai itu didarab dengan apa. Untuk WILD hanya nilai lima jubin dicetak.

Simbol543
WILD gerabak1,000––
Lencana bintang SHERIFF DEPUTY50010040
Poster WANTED70025070
Pistol dengan BANG2505020
Beg wang3007530
Kaktus1502010
Peluru dalam bulatan merah2002515
Tali100105
Kole bir125155

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Western Ranch Story di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Western Ranch Story 918Kiss

Apa yang tidak boleh diganti oleh WILD?

Halaman bantuan menulis WILD's can count as any symbol excepting a FREE SPIN, jadi jubin FREE SPIN ialah satu-satunya pengecualian yang dinamakan.

Gambar mana yang mempunyai nilai tertinggi?

Poster WANTED, dengan 700 untuk lima, 250 untuk empat dan 70 untuk tiga.

Berapa free game boleh dimenangi?

Tiga simbol FREE SPIN memberi 7, empat memberi 10 dan lima memberi 15 FREE GAMES.

Adakah simbol huruf atau nombor?

Tiada. Kesemua lapan simbol pada dua halaman bayaran ialah gambar, ditambah WILD gerabak.

Di mana Western Ranch Story di BolehSpin?

Di lobi 918Kiss, dibuka dalam pelayar telefon dan dimainkan dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa-apa perlu dipasang.

Panduan permainan 918Kiss lain

Buka Western Ranch Story di lobi 918Kiss

Main Western Ranch Story di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20