BolehSpin
Daftar
Panduan permainan ACEWIN

Wild Chips ACEWIN: Free Game dan kutipan Scatter

Wild Chips ialah slot ACEWIN dengan 5 gulungan, 3 baris dan 25 garisan bayaran dalam permainan utama. Halaman peraturannya menerangkan Wild, simbol Free Game yang memulakan Free Game, Scatter yang dikutip semasa Free Game, dan pilihan Extra Bet. Semua yang ditulis di sini datang daripada halaman peraturan permainan itu sendiri. Di BolehSpin anda membukanya melalui lobi ACEWIN dalam pelayar telefon: tiada aplikasi untuk dipasang, tiada ID permainan berasingan, cukup satu akaun BolehSpin.

Main Wild Chips di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Wild Chips di ACEWIN BolehSpin
Skrin permainan Wild Chips di ACEWIN BolehSpin

Ringkasan

Susun atur
5 gulungan, 3 baris, 25 garisan bayaran dalam permainan utama
Cara bayar
Kiri ke kanan pada gulungan bersebelahan, bermula dari gulungan paling kiri
Free Game
3 atau lebih simbol Free Game memberi 5 Free Spin
Simbol Free Game
Hanya muncul pada gulungan 1, 3 dan 5
Extra Bet
50% daripada pertaruhan asal
Jadual bayaran
Dicetak untuk contoh jumlah taruhan 50

Garisan bayaran dan cara kemenangan dibayar

Kombinasi menang dibayar dari kiri ke kanan pada gulungan bersebelahan, bermula dari gulungan paling kiri. Halaman itu menunjukkan 25 garisan bayaran sebagai gambar. Setiap kombinasi menang dikira sekali sahaja, dan ganjaran tertinggi yang berkenaan digunakan. Apabila beberapa kombinasi menang berlaku, semua jumlah hadiah dicampur.

Halaman itu mencetak formula Total Win = Line Win x Bet Per Line.

Wild dan simbol Free Game

Wild ialah berlian biru dalam bingkai. Ia boleh menggantikan semua simbol kecuali simbol Free Game.

Simbol Free Game ialah cip merah bertanda FREE GAME. Ia hanya muncul pada gulungan 1, 3 dan 5, dan mendapat 3 mencetuskan Free Game.

Free Game dan kutipan Scatter

Dalam permainan utama, mendapat 3 atau lebih simbol Free Game mencetuskan Free Game dan memberi 5 Free Spin. Free Game dimainkan dengan jumlah pertaruhan yang sama dengan permainan yang mencetuskannya.

Scatter ialah cip merah dengan garis putih dan ia hanya muncul semasa Free Game. Apabila ia muncul, ia terbang ke atas ke kawasan kutipan. Apabila sejumlah tertentu Scatter dikutip, papan baharu dibuka atau ganjaran yang sepadan diberikan.

Halaman itu menyenaraikan ganjaran ini. 5 Scatter membuka papan ke-2 dan +2 Free Spin. 15 menukar 1 gulungan kepada WILD dan memberi +2 Free Spin. 25 membuka papan ke-3 dan +2 Free Spin. 40 menukar 2 gulungan kepada WILD dan memberi +2 Free Spin. 55 membuka papan ke-4 dan +2 Free Spin. 75 menukar 3 gulungan kepada WILD dan memberi +2 Free Spin. 100 memberi +2 Free Spin, dan 125 memberi +2 Free Spin.

Extra Bet

Halaman itu mencetak bahawa Extra Bet ialah 50% daripada pertaruhan asal. Apabila Free Game dicetuskan dengan Extra Bet diaktifkan, 5 Scatter diberikan serta-merta, dan ganjaran dibuka.

Kawalan dan nota

Mengklik kawasan tengah gulungan juga memulakan satu putaran. Halaman itu mencetak bahawa permainan tidak menyokong pertukaran antara mod mendatar dan menegak, dan meminta pemain menggunakan tetapan orientasi awal.

Jika sambungan terputus selepas pertaruhan dibuat dan keputusan tidak lagi boleh dipengaruhi pemain, keputusan pertaruhan itu kekal sah. Jika berlaku kerosakan, semua pertaruhan dan kemenangan adalah batal. Jika kerosakan berlaku semasa permainan ciri atau permainan percuma, sistem menyiapkan pusingan secara automatik dan memberi pemain ganjarannya.

Jadual bayaran Wild Chips

Nombor yang dicetak pada halaman peraturan bagi 5, 4 dan 3 simbol sama berturut-turut dari kiri, untuk contoh jumlah taruhan 50. Nombor berubah ikut taruhan anda.

Simbol5X4X3X
Wild (berlian biru dalam bingkai)1,00030080
Tujuh merah60024060
BAR merah tiga40020050
BAR hijau dua30014040
BAR biru tunggal24010030
Loceng emas2008016
Tembikai1506016
Oren1004010
Plum1004010
Limau50204
Ceri50204

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Wild Chips

Bagaimana Free Game dicetuskan?

Mendapat 3 atau lebih simbol Free Game dalam permainan utama mencetuskannya dan memberi 5 Free Spin. Simbol itu hanya muncul pada gulungan 1, 3 dan 5.

Apakah fungsi Scatter?

Ia hanya muncul semasa Free Game. Ia terbang ke kawasan kutipan, dan jumlah yang dikutip membuka papan baharu atau ganjaran.

Berapakah Extra Bet?

Halaman itu mencetak bahawa Extra Bet ialah 50% daripada pertaruhan asal.

Adakah halaman bantuan mencetak RTP?

Tidak, halaman peraturan tidak mencetak RTP.

Perlukah aplikasi untuk Wild Chips?

Tidak. Log masuk akaun BolehSpin dalam pelayar telefon dan buka dari lobi ACEWIN.

Panduan permainan ACEWIN lain

Putar Wild Chips

Main Wild Chips di BolehSpin Daftar