BolehSpin
Daftar
Panduan permainan JDB

Bastet JDB: simbol menang dan jatuh semula

Bastet ialah slot JDB tanpa garisan bayaran. Gulungan dipenuhi mata ungu, ankh hijau, kerincing emas berlatar merah dan permata berwarna-warni, dan kemenangan terbentuk apabila 8 simbol sama atau lebih muncul di mana-mana sahaja. Simbol yang menang dibuang dan simbol baru jatuh dari atas. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi JDB dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Bastet di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Bastet di JDB BolehSpin
Skrin permainan Bastet di JDB BolehSpin

Ringkasan

Gulungan
6 gulungan
Cara menang
8 simbol sama atau lebih di mana-mana pada gulungan
Taruhan minimum
20 didarab denominasi; jumlah taruhan = denominasi x gandaan taruhan x 20
Putaran percuma
4 SCATTER atau lebih dalam permainan asas = 15 putaran percuma
Pengganda
Simbol pengganda bernilai 2 hingga 500X
Feature Buy
Ada (jika tersedia); 100 kali jumlah taruhan
Extra Bet
Tambahan 100% daripada jumlah taruhan

Cara kemenangan terbentuk

Jika sekurang-kurangnya 8 simbol sama muncul di mana-mana pada gulungan, simbol yang menang dibuang. Simbol yang tinggal jatuh ke bawah dan simbol baru mengisi gulungan dari atas. Tindakan ini berakhir apabila tiada lagi kombinasi menang. Hanya kombinasi menang tertinggi dibayar bagi setiap simbol yang menang.

Halaman peraturan mencetak tiga kumpulan bilangan: 8 hingga 9, 10 hingga 11 dan 12 hingga 30 simbol sama.

Simbol dan jadual bayaran

Simbol tertinggi ialah kerincing emas berlatar merah: 1000, 500 dan 200 untuk 12 hingga 30, 10 hingga 11 dan 8 hingga 9 simbol. Kemudian mata ungu (500, 200, 50), ankh hijau (300, 100, 40) dan pengait dan cemeti emas (240, 40, 30). Lima permata di hujung jadual ialah merah (200, 30, 20), ungu (160, 24, 16), jingga (100, 20, 10), hijau (80, 18, 8) dan biru (40, 15, 5).

Nombor ini dicetak untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1, dalam kredit, dan berubah mengikut taruhan anda.

Simbol pengganda

Simbol pengganda mempunyai nilai rawak antara 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 50, 100, 250 dan 500X. Apabila pusingan menang mengandungi simbol ini, kemenangan didarab dengan pengganda itu. Jika ada lebih daripada satu, pengganda ditambah dahulu kemudian mendarab jumlah kemenangan.

Free Spin Bonus

4 SCATTER atau lebih dalam permainan asas mencetus 15 putaran percuma, dengan peraturan berantai yang sama. Dalam bonus, 3 SCATTER memulakan 5 putaran percuma tambahan dan setiap SCATTER tambahan memulakan 5 lagi, sehingga maksimum 30 putaran percuma. Apabila pusingan menang mengandungi simbol pengganda, selepas kemenangan dikira semua pengganda di papan dikumpulkan ke dalam bola merah bersayap.

Di sebelah gambar SCATTER halaman peraturan mencetak nombor 6 = 100, 5 = 5, 4 = 3 untuk permainan asas dan 5 = 100, 4 = 5, 3 = 3 untuk bonus.

Feature Buy dan Extra Bet

Feature Buy (jika tersedia) ditawarkan dalam permainan asas pada 100 kali jumlah taruhan dan memberi Free Spin Bonus; 4 SCATTER atau lebih muncul di mana-mana gulungan secara rawak. Selepas pembelian anda bersetuju melepaskan status permainan semasa dan terus masuk ke permainan ciri.

Extra Bet memerlukan tambahan 100% jumlah taruhan, dan mata kemenangan dikira berdasarkan jumlah taruhan asal. Ia hanya boleh diaktifkan dalam permainan asas dengan butang EX, dan membeli Feature Buy menutupnya secara automatik.

Main dengan bajet

Tetapkan bajet sebelum mula, semak jumlah taruhan di panel dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Bastet

Nombor dalam kredit yang dicetak halaman peraturan untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1, bagi 12 hingga 30, 10 hingga 11 dan 8 hingga 9 simbol sama di mana-mana; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol12-3010-118-9
Kerincing emas berlatar merah1,000500200
Mata ungu50020050
Ankh hijau30010040
Pengait dan cemeti emas2404030
Permata pentagon merah2003020
Permata segi tiga ungu1602416
Permata heksagon jingga1002010
Permata segi tiga hijau80188
Permata berlian biru40155

Nombor di sebelah gambar SCATTER

PermainanSCATTERNombor
Main game6100
Main game55
Main game43
Free spin bonus5100
Free spin bonus45
Free spin bonus33

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Bastet

Berapa SCATTER mencetus putaran percuma?

4 SCATTER atau lebih dalam permainan asas mencetus 15 putaran percuma.

Berapa banyak simbol sama untuk menang?

8 atau lebih di mana-mana pada gulungan; tiada garisan bayaran.

Berapa harga Feature Buy?

Halaman peraturan mencetak 100 kali jumlah taruhan dalam permainan asas, jika tersedia.

Berapa putaran percuma boleh ditambah?

3 SCATTER dalam bonus memberi 5 putaran tambahan, sehingga maksimum 30 putaran percuma.

Bagaimana main Bastet di telefon?

Buka lobi JDB di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan JDB lain

Lihat simbol jatuh dalam Bastet

Main Bastet di BolehSpin Daftar