BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan JDB

Flirting Scholar Tang JDB: Wild yang terkunci

Flirting Scholar Tang ialah slot JDB dengan 50 garisan, dan semua kemenangan dikira dari kiri ke kanan sahaja. Halaman peraturannya pendek: satu Wild, satu simbol putaran percuma yang hanya muncul pada lajur 3, dan Free Spin Bonus di mana Wild terkunci di tempatnya. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi JDB dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Flirting Scholar Tang di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Flirting Scholar Tang di JDB BolehSpin
Skrin permainan Flirting Scholar Tang di JDB BolehSpin

Ringkasan

Garisan
50 garisan
Arah bayaran
Kiri ke kanan sahaja, dari lajur paling kiri
Wild
Hanya pada lajur 2, 3, 4 dan 5
Simbol putaran percuma
Hanya pada lajur 3
Putaran percuma
2 = 10, 3 = 15, 4 = 25 putaran percuma
Ciri bonus
Wild terkunci sepanjang baki putaran percuma

Garisan dan cara menang

Semua simbol bayaran garisan mesti muncul pada garisan yang dipertaruhkan, pada gulungan bersebelahan bermula dari lajur paling kiri. Semua bayaran garisan didarab dengan bet X, dan hanya kemenangan garisan tertinggi dibayar pada setiap garisan yang dimainkan. Halaman peraturan juga menunjukkan rajah 50 garisan bernombor 01 hingga 50.

Wild dan simbol putaran percuma

Wild ialah gambar seorang sarjana memegang kipas. Ia menggantikan semua simbol kecuali simbol putaran percuma, dan hanya muncul pada lajur 2, 3, 4 dan 5.

Simbol putaran percuma ialah gambar seorang wanita berbaju merah. Ia hanya muncul pada lajur 3, dan 2 atau lebih di mana-mana pada lajur 3 memulakan Free Spin Bonus.

Simbol dan jadual bayaran

Simbol tertinggi ialah tanda double happiness: 1000, 500 dan 50 untuk 5, 4 dan 3 simbol. Seterusnya gong (800, 300, 50), tandu merah (600, 150, 30), balang putih berreben emas (300, 50, 15) dan bola sutera ungu (200, 50, 15). Huruf A dan K mencetak 100, 30 dan 10, manakala Q dan J mencetak 100, 20 dan 5.

Nombor ini dicetak untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1, dalam kredit, dan berubah mengikut taruhan anda. Halaman peraturan mencetak nombor yang sama untuk permainan percuma.

Free Spin Bonus dan Wild terkunci

2 simbol putaran percuma pada lajur 3 memberi 10 putaran percuma, 3 memberi 15 dan 4 memberi 25. Tekan butang putar untuk mula; bonus dimainkan secara automatik sehingga semua putaran percuma selesai, dan bet X kekal sama seperti putaran yang mencetus bonus.

Sepanjang bonus, mana-mana Wild yang muncul dikunci di kedudukan itu untuk baki putaran percuma. Wild Terkunci ini menggantikan semua simbol dan hanya muncul pada lajur 2, 3, 4 dan 5.

Perkara lain di halaman peraturan

Kerosakan membatalkan semua permainan dan bayaran.

Main dengan bajet

Tetapkan bajet sebelum mula, semak taruhan di panel dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Flirting Scholar Tang

Nombor dalam kredit yang dicetak halaman peraturan untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1, bagi 5, 4 dan 3 simbol sama dari lajur paling kiri; ia didarab dengan bet X dan berubah mengikut taruhan anda.

Simbol543
Tanda double happiness1,00050050
Gong80030050
Tandu merah60015030
Balang putih berreben emas3005015
Bola sutera ungu2005015
Huruf A1003010
Huruf K1003010
Huruf Q100205
Huruf J100205

Putaran percuma untuk simbol putaran percuma pada lajur 3

Simbol putaran percumaPutaran percuma
425
315
210

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Flirting Scholar Tang di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Flirting Scholar Tang

Berapa simbol putaran percuma diperlukan?

2 atau lebih di mana-mana pada lajur 3 memulakan Free Spin Bonus: 2 memberi 10, 3 memberi 15 dan 4 memberi 25 putaran percuma.

Di lajur mana Wild muncul?

Hanya pada lajur 2, 3, 4 dan 5, dalam permainan asas dan dalam bonus.

Apa berlaku kepada Wild dalam bonus?

Mana-mana Wild yang muncul dikunci di kedudukan itu untuk baki putaran percuma.

Adakah taruhan berubah semasa putaran percuma?

Tidak. Bet X kekal sama seperti putaran yang mencetus bonus.

Bagaimana main Flirting Scholar Tang di telefon?

Buka lobi JDB di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan JDB lain

Kunci Wild dalam Flirting Scholar Tang

Main Flirting Scholar Tang di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20