BolehSpin
Daftar
Panduan permainan JDB

Pop Pop Candy JDB: simbol pecah, jatuh dan diisi semula

Pop Pop Candy ialah slot JDB 6 gulungan yang menang apabila 8 simbol sama atau lebih muncul pada gulungan. Cari simbol itu: kek strawberi, puding karamel, kek cawan ungu, cawan minuman hijau atau gula-gula lima warna. Simbol yang menang dibayar dan dibuang, lalu simbol baru mengisi dari atas. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi JDB dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Pop Pop Candy di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Pop Pop Candy di JDB BolehSpin
Skrin permainan Pop Pop Candy di JDB BolehSpin

Ringkasan

Gulungan
6 gulungan
Cara menang
Mana-mana 8 simbol sama atau lebih pada gulungan
Taruhan minimum
20 didarab denominasi
Putaran percuma
4 SCATTER atau lebih = 10 putaran percuma
Candy Burst
Pengganda rawak 2X hingga 100X
Feature Buy
Ada (jika tersedia); 75 kali jumlah taruhan

Bagaimana satu pusingan berjalan

Kombinasi menang muncul jika mana-mana 8 simbol sama atau lebih muncul pada gulungan. Simbol yang menang dibayar dan dibuang, simbol yang tinggal jatuh ke bawah dan simbol baru mengisi gulungan dari atas. Tindakan ini berakhir apabila tiada lagi kombinasi menang. Hanya kombinasi menang tertinggi dibayar bagi setiap simbol yang menang.

Simbol dan jadual bayaran

Kek strawberi membayar paling tinggi: 1000, 500 dan 200 untuk 12 hingga 30, 10 hingga 11 dan 8 hingga 9 simbol. Seterusnya puding karamel (500, 200, 50), kek cawan ungu (300, 100, 40), cawan minuman hijau (240, 40, 30) dan gula-gula belang merah (200, 30, 20). Empat gula-gula di bawah jadual ialah jingga (160, 24, 16), ungu (100, 20, 10), hijau (80, 18, 8) dan biru (40, 15, 5).

Nombor ini ialah yang dicetak pada halaman peraturan untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1, dalam kredit, dan ia berubah mengikut taruhan anda.

Candy Burst

Simbol Candy Burst boleh muncul pada semua gulungan dan membawa pengganda rawak 2X hingga 100X. Halaman peraturan menggunakannya dalam bonus putaran percuma, diterangkan di bawah.

Free Spin Bonus

Mana-mana 4 SCATTER atau lebih (lolipop berpusar) mencetus bonus dan memberi 10 putaran percuma, dengan peraturan berantai yang sama. Dalam bonus, mana-mana 3 SCATTER memberi 5 putaran percuma tambahan, dan setiap SCATTER tambahan memberi 5 lagi. Halaman mencetak maksimum 30 putaran percuma dalam satu permainan yang dibeli.

Dalam satu putaran percuma, jumlah simbol Candy Burst yang diperoleh didarab dengan kemenangan putaran itu dan ditambah ke meter kemenangan. Pengganda ditetapkan semula kepada 1X pada permulaan putaran percuma seterusnya. Di sebelah gambar SCATTER halaman mencetak 6 = 100, 5 = 5 dan 4 = 3, dalam kredit kali jumlah taruhan.

Feature Buy

Feature Buy (jika tersedia) ditawarkan dalam permainan asas pada 75 kali jumlah taruhan. Apabila dibeli, 4 simbol atau lebih muncul di mana-mana pada gulungan secara rawak dan mencetus Free Spin Bonus.

Main dengan bajet

Tentukan bajet dahulu, semak jumlah taruhan di panel sebelum setiap putaran, dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Pop Pop Candy

Nombor dalam kredit yang dicetak halaman peraturan untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1, bagi 12 hingga 30, 10 hingga 11 dan 8 hingga 9 simbol sama pada gulungan; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol12-3010-118-9
Kek strawberi1,000500200
Puding karamel50020050
Kek cawan ungu30010040
Cawan minuman hijau2404030
Gula-gula belang merah2003020
Gula-gula jingga1602416
Gula-gula ungu1002010
Gula-gula hijau80188
Gula-gula biru40155

Nombor di sebelah gambar SCATTER

PermainanSCATTERNombor
Free spin bonus6100
Free spin bonus55
Free spin bonus43

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Pop Pop Candy

Adakah Pop Pop Candy ada garisan bayaran?

Halaman peraturan tidak mencetak garisan bayaran. Kemenangan memerlukan mana-mana 8 simbol sama atau lebih pada gulungan.

Berapa putaran percuma yang diberi bonus?

4 SCATTER atau lebih memberi 10 putaran percuma, dan dalam bonus 3 SCATTER memberi 5 lagi.

Apakah julat Candy Burst?

Pengganda rawak 2X hingga 100X.

Berapa harga Feature Buy?

Halaman peraturan mencetak 75 kali jumlah taruhan dalam permainan asas, jika tersedia.

Perlukah aplikasi untuk main di BolehSpin?

Tidak. Buka lobi JDB dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan JDB lain

Lihat gula-gula pecah dalam Pop Pop Candy

Main Pop Pop Candy di BolehSpin Daftar