BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan JDB

XiYangYang JDB: 243 cara dan tiga pusingan bonus

XiYangYang ialah slot JDB dengan 243 cara pada 5 gulungan. Kemenangan dibayar dari gulungan paling kiri ke kanan pada gulungan bersebelahan, dan 3 jongkong emas di gulungan 2, 3 dan 4 memulakan bonus putaran percuma yang dimainkan dalam sehingga tiga pusingan. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi JDB dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main XiYangYang di BolehSpin Daftar
Skrin permainan XiYangYang di JDB BolehSpin
Skrin permainan XiYangYang di JDB BolehSpin

Ringkasan

Gulungan
5 gulungan (REELS = 5)
Cara menang
243 cara, dari kiri ke kanan pada gulungan bersebelahan
Taruhan minimum
Main 5 gulungan dengan taruhan minimum 100
WILD
Hanya di gulungan 2, 3 dan 4
Free Spin Bonus
3 jongkong emas di gulungan 2, 3 dan 4
Pusingan bonus
Sehingga 3; pusingan pertama ada 8 putaran

Cara 243 cara membayar

Anda hanya memilih taruhan gulungan untuk bermain, dan semua kedudukan sah. Kombinasi menang dibayar hanya apabila ia muncul pada kedudukan sah di gulungan bersebelahan, bermula dari gulungan paling kiri. Setiap jumlah kombinasi menang didarab dengan taruhan gulungan dan bilangan simbol menang pada setiap gulungan. Bagi setiap simbol, hanya kombinasi menang tertinggi dibayar pada setiap putaran.

Dalam permainan asas semua kemenangan dibayar dari kiri ke kanan sahaja. Dalam permainan percuma juga begitu, kecuali jongkong emas.

Simbol dan jadual bayaran

Simbol tertinggi ialah kepala kambing biri-biri emas berlatar merah: 600, 100 dan 50 untuk 5, 4 dan 3 simbol. Kemudian burung jenjang emas berlatar biru (300, 50, 25), hiasan nanas anyaman merah (200, 40, 20) dan cendawan lingzhi (150, 30, 15). Buah pic dengan aksara Cina dan pokok buah emas dalam pasu kedua-duanya membayar 100, 20 dan 10.

Halaman peraturan mencetak nombor ini untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1, dan menyatakan semua kemenangan ditunjukkan untuk taruhan 1 kredit; ia berubah mengikut taruhan anda. Bahagian bayaran permainan percuma mencetak nombor yang sama untuk enam simbol yang sama.

Dua simbol WILD

Dalam permainan asas, WILD ialah gambar syiling emas berlubang segi empat berlatar merah; dalam permainan percuma ia ialah tulisan WILD hijau di atas syiling emas. Kedua-duanya hanya muncul di gulungan 2, 3 dan 4 dan menggantikan semua simbol kecuali jongkong emas.

Jongkong emas

Jongkong emas berlatar hijau ialah simbol Free Spin Bonus. Di sebelahnya bahagian bayaran permainan asas mencetak: mana-mana 3 = 5 kali jumlah taruhan di gulungan 2, 3 dan 4 memulakan Free Spin Bonus. Dalam bahagian permainan percuma, halaman itu menyatakan apabila simbol ini muncul, sesi permainan percuma seterusnya ditambah satu pusingan percuma.

Free Spin Bonus dalam tiga pusingan

Permainan percuma bermula dari pusingan bonus pertama dengan 8 putaran, dan sehingga 3 pusingan bonus boleh dimenangi. Dalam pusingan pertama, 1 hingga 5 WILD muncul secara rawak di gulungan 2, 3 dan 4; dalam pusingan kedua 2 hingga 7; dalam pusingan akhir 3 hingga 9.

Setiap jongkong emas yang muncul dalam pusingan semasa menambah 1 putaran kepada pusingan seterusnya. Jongkong emas hanya muncul di gulungan 3 dan 4 dalam pusingan pertama dan di gulungan 4 dalam pusingan kedua, dan tiada jongkong emas dalam pusingan akhir.

Tekan butang putar untuk memulakan bonus; ia kemudian dimainkan secara automatik sehingga semua putaran percuma selesai. Taruhan kekal sama seperti putaran yang mencetus bonus.

Main dengan bajet

Tetapkan bajet sebelum mula dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran XiYangYang

Nombor dalam kredit yang dicetak halaman peraturan untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1 (semua kemenangan untuk taruhan 1 kredit), bagi 5, 4 dan 3 simbol sama pada gulungan bersebelahan dari kiri; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol543
Kepala kambing biri-biri emas berlatar merah60010050
Burung jenjang emas berlatar biru3005025
Hiasan nanas anyaman merah2004020
Cendawan lingzhi1503015
Buah pic dengan aksara Cina1002010
Pokok buah emas dalam pasu1002010

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main XiYangYang di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim XiYangYang

Berapa cara menang dalam XiYangYang?

243 cara pada 5 gulungan, dibayar dari gulungan paling kiri pada gulungan bersebelahan.

Apa yang memulakan Free Spin Bonus?

3 jongkong emas di gulungan 2, 3 dan 4.

Berapa putaran dalam pusingan bonus pertama?

8 putaran. Setiap jongkong emas dalam pusingan semasa menambah 1 putaran kepada pusingan seterusnya, sehingga 3 pusingan.

Bagaimana main XiYangYang di telefon?

Buka lobi JDB di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan JDB lain

Cuba tiga pusingan bonus dalam XiYangYang

Main XiYangYang di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20