BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan JDB

Fortune Horse JDB: putaran percuma dan Re-spin Bonus

Fortune Horse ialah slot JDB dengan 243 cara pada 5 gulungan. Kemenangan dibayar dari gulungan paling kiri ke kanan pada gulungan bersebelahan, 3 jongkong emas di gulungan 1, 2 dan 3 memulakan 8 putaran percuma, dan dalam bonus itu Re-spin Bonus boleh bermula. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi JDB dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Fortune Horse di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Fortune Horse di JDB BolehSpin
Skrin permainan Fortune Horse di JDB BolehSpin

Ringkasan

Gulungan
5 gulungan (REELS = 5)
Cara menang
243 cara, dari kiri ke kanan pada gulungan bersebelahan
Taruhan minimum
Main 5 gulungan dengan taruhan minimum 50
Free Spin Bonus
3 jongkong emas di gulungan 1, 2 dan 3 = 8 putaran percuma
Maksimum putaran percuma
999
Re-spin Bonus
Gulungan 1 dan 5 penuh dengan WILD dalam bonus

Cara 243 cara membayar

Anda memilih taruhan untuk bermain dan semua kedudukan sah. Kombinasi menang dibayar hanya apabila ia muncul pada kedudukan sah di gulungan bersebelahan, bermula dari gulungan paling kiri, kecuali jongkong emas. Setiap jumlah kombinasi menang didarab dengan taruhan 1 dan bilangan simbol menang pada setiap gulungan. Bagi setiap simbol, hanya kombinasi menang tertinggi dibayar pada setiap putaran.

Simbol dan jadual bayaran

Simbol tertinggi ialah syiling kepala kuda emas berlatar merah: 350, 200 dan 60 untuk 5, 4 dan 3 simbol. Kemudian kapal layar emas berlatar biru (200, 120, 35), gelang jed (150, 100, 35), labu jed (150, 100, 25), kelawar memegang syiling dan syiling dengan simpulan merah (kedua-duanya 125, 80, 25). Huruf A dan K membayar 100, 60, 20, Q 100, 40, 15, manakala J, 10 dan 9 membayar 60, 30, 15.

Halaman peraturan mencetak nombor ini untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1, dan menyatakan semua kemenangan ditunjukkan untuk taruhan 1 kredit; ia berubah mengikut taruhan anda. Bahagian bayaran Free Spin Bonus hanya mencetak enam simbol bergambar, dengan nombor yang sama.

WILD dan jongkong emas

Dalam permainan asas, WILD ialah jubin merah dengan aksara Cina emas. Ia hanya muncul dalam permainan asas di gulungan 2, 3 dan 4 dan menggantikan semua simbol kecuali jongkong emas. Dalam Free Spin Bonus, WILD ialah jubin yang sama berbingkai emas; ia menggantikan semua simbol kecuali jongkong emas dan hanya muncul di gulungan 1 dan 5.

Jongkong emas berlatar hijau ialah simbol Free Spin Bonus. Halaman peraturan mencetak mana-mana 3 = 5 kredit kali taruhan, dan ia hanya muncul di gulungan 1, 2 dan 3.

Free Spin Bonus

3 jongkong emas di gulungan 1, 2 dan 3 memulakan Free Spin Bonus dengan 8 putaran percuma. Semasa bonus, 3 jongkong emas boleh memberi 8 putaran percuma tambahan, sehingga maksimum 999 putaran percuma. Tekan butang putar untuk mula; bonus dimainkan secara automatik sehingga semua putaran percuma selesai, dan taruhan kekal sama seperti putaran yang mencetusnya.

Re-spin Bonus

Jika gulungan 1 dan 5 kedua-duanya penuh dengan jubin WILD dalam Free Spin Bonus, Re-spin Bonus bermula dan gulungan 2, 3 dan 4 berputar semula sekali lagi. Kuda emas berdiri berlatar merah ialah WILD dan bertukar menjadi gambar WILD panjang apabila ia muncul dalam kombinasi menang dalam Re-spin Bonus. Jongkong emas tidak muncul dalam Re-spin Bonus.

Main dengan bajet

Tetapkan bajet sebelum mula dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Fortune Horse

Nombor dalam kredit yang dicetak halaman peraturan untuk denominasi 0.01 dan gandaan taruhan 1 (semua kemenangan untuk taruhan 1 kredit), bagi 5, 4 dan 3 simbol sama pada gulungan bersebelahan dari kiri; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol543
Syiling kepala kuda emas berlatar merah35020060
Kapal layar emas berlatar biru20012035
Gelang jed15010035
Labu jed15010025
Kelawar memegang syiling1258025
Syiling dengan simpulan merah1258025
A1006020
K1006020
Q1004015
J603015
10603015
9603015

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Fortune Horse di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Fortune Horse

Apa yang memulakan Free Spin Bonus?

3 jongkong emas di gulungan 1, 2 dan 3, dengan 8 putaran percuma.

Berapa maksimum putaran percuma?

999. Semasa bonus, 3 jongkong emas boleh memberi 8 putaran tambahan.

Bila Re-spin Bonus bermula?

Dalam Free Spin Bonus, apabila gulungan 1 dan 5 kedua-duanya penuh dengan jubin WILD; gulungan 2, 3 dan 4 berputar semula sekali.

Bagaimana main Fortune Horse di telefon?

Buka lobi JDB di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan JDB lain

Cuba Re-spin Bonus dalam Fortune Horse

Main Fortune Horse di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20