BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Lucky365

Ganesha Fortune Lucky365: simbol bertukar menjadi Wild

Ganesha Fortune ialah slot Lucky365 dengan lembu, lelaki berkumis, wanita bertudung merah jambu, pelita minyak, bakul bunga dan mangkuk serbuk kuning pada gulungan, serta A, K, Q, J dan 10. Ia membayar mengikut cara menang, dan ciri istimewanya ialah Wilds-on-the-Way, di mana simbol berbingkai boleh bertukar menjadi Wild selepas kemenangan. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi Lucky365 dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Ganesha Fortune di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Ganesha Fortune di Lucky365 BolehSpin
Skrin permainan Ganesha Fortune di Lucky365 BolehSpin

Ringkasan

Cara menang
2,025 - 32,400 cara, kemenangan dari gulungan paling kiri ke kanan
Bayaran
6, 5, 4 atau 3 simbol sama, nombor dicetak halaman bantuan
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 8 putaran percuma
Putaran percuma
Semua kemenangan didarab x3
Feature Buy
Ada; halaman bantuan tidak mencetak harganya

Simbol dan jadual bayaran

Halaman bantuan menyenaraikan sebelas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nombor untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Lembu berhias merah ialah baris teratas pada 80, 50, 40 dan 30, kemudian lelaki berkumis pada 50, 30, 25 dan 20. Nombor itu ialah bilangan simbol x ganjaran seperti dicetak, bukan jumlah wang dalam RM, kerana halaman tidak mencetak saiz taruhan. Jadual di bawah menyalinnya tepat.

Cara bayaran cara menang

Halaman menamakan permainan ini 2,025 - 32,400 Ways. Kemenangan dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol didapati dengan mendarab bilangan simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan cara itu. Contoh halaman ialah 1 x 2 x 3 x 1 = 6, jadi bayaran 40 menjadi 40 x 6 = 240. Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kombinasi menang tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Wild dan Wilds-on-the-Way

Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5. Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol pada gulungan itu (bukan Wild atau Scatter) mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi Wild.

Putaran percuma dan pendarab

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 8 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Semasa putaran percuma semua kemenangan didarab x3.

Simbol berbingkai emas yang telah bertukar menjadi Wild menunjukkan pendarab x2, x3 atau x4, bergantung pada bilangan ruang simbol yang didudukinya. Apabila satu atau lebih Wild berpendarab terlibat dalam kemenangan, kemenangan pusingan itu didarab dengan pendarab Wild, sebagai tambahan kepada x3 pada semua kemenangan. 4 simbol Scatter yang muncul dalam Ciri Putaran Percuma memberi 8 putaran percuma lagi.

Feature Buy

Ketik butang Feature Buy untuk membuka menu, kemudian ketik Start untuk membeli Ciri Putaran Percuma pada harga yang dipaparkan dalam menu itu. Halaman bantuan tidak mencetak harga, jadi lihat jumlah di menu itu sendiri.

Jadual bayaran Ganesha Fortune

Nombor yang dicetak halaman bantuan (bilangan simbol x ganjaran) untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman tidak mencetak saiz taruhan, dan ia bukan jumlah wang dalam RM.

Simbol6543
Lembu berhias merah80504030
Lelaki berkumis50302520
Wanita bertudung merah jambu40302510
Pelita minyak bernyala3020158
Bakul bunga1512106
Mangkuk serbuk kuning1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Ganesha Fortune

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Ganesha Fortune?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 8 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi simbol berbingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan menjadi Wild, menurut halaman bantuan.

Berapakah harga Feature Buy?

Halaman bantuan tidak mencetak harga; anda membeli Ciri Putaran Percuma pada harga yang dipaparkan dalam menu Feature Buy.

Bagaimana main Ganesha Fortune di telefon?

Buka lobi Lucky365 di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan Lucky365 lain

Lihat Wild muncul dalam Ganesha Fortune

Main Ganesha Fortune di BolehSpin Daftar