BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Lucky365

Lucky Neko Lucky365: cascade dan pengganda Kucing

Lucky Neko ialah slot Lucky365 yang menggunakan cara menang, bukan garisan bayaran. Halaman bantuan menerangkan cascade, simbol saiz besar dengan bingkai perak dan emas, pengganda simbol Kucing, serta putaran percuma yang bermula dengan pengganda x2. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi Lucky365 dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Lucky Neko di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Lucky Neko di Lucky365 BolehSpin
Skrin permainan Lucky Neko di Lucky365 BolehSpin

Ringkasan

Cara menang
2,025 hingga 32,400 cara menang
Saiz simbol
Pada gulungan 2 hingga 5, sesetengah simbol mengisi 2 hingga 4 ruang
Wild
Hanya pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 SCATTER di mana-mana = 10 putaran percuma; setiap SCATTER tambahan = 2 lagi
Pengganda putaran percuma
Bermula x2; setiap simbol Kucing menambah 2
Feature Buy
Ada; harga ditunjukkan dalam menu Feature Buy

Simbol dan jadual bayaran

Sebelas simbol dicetak dengan empat angka untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol: kucing emas membayar 80, 50, 40 dan 30, dram 50, 30, 25 dan 20, tanglung merah 40, 30, 25 dan 10, kipas merah jambu 30, 20, 15 dan 8, serta sushi tuna dan gulung sushi masing-masing 15, 12, 10 dan 6. A dan K membayar 10, 8, 6 dan 4, manakala Q, J dan 10 membayar 4, 3, 2 dan 1. Jadual penuh ada di bawah.

Cara menang dan cascade

Kemenangan dibayar jika simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Cara menang bagi setiap simbol dikira dengan mendarab bilangan simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan. Contoh halaman bantuan ialah 1 x 2 x 3 x 1 = 6, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan cara menang, iaitu 40 x 6 = 240.

Selepas bayaran setiap pusingan, semua simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh untuk pusingan baharu. Kemenangan tambahan dikira sehingga tiada lagi kombinasi menang. Sesetengah simbol pada gulungan 2 hingga 5 mengisi 2 hingga 4 ruang dan dikira sebagai satu simbol.

Wild dan Wilds-on-the-Way

Wild menggantikan semua simbol kecuali SCATTER dan hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5. Simbol besar pada gulungan 2 hingga 5 (bukan Wild atau SCATTER) mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol bingkai perak yang terlibat dalam kemenangan sebelumnya bertukar menjadi simbol rawak lain (bukan Wild atau SCATTER) dengan bingkai emas. Simbol bingkai emas yang terlibat dalam kemenangan sebelumnya pula bertukar menjadi Wild.

Pengganda Kucing dan putaran percuma

Dalam putaran permainan asas, setiap kali satu atau lebih simbol Kucing muncul, pengganda kemenangan bertambah 2 bagi setiap simbol Kucing sebelum kemenangan dibayar.

4 SCATTER di mana-mana mencetus putaran percuma dengan 10 putaran, dan setiap SCATTER tambahan memberi 2 putaran lagi. Pengganda kemenangan bermula x2, dan dalam putaran percuma ia juga bertambah 2 bagi setiap simbol Kucing. Putaran percuma boleh dicetus semula.

Feature Buy

Tekan butang Feature Buy untuk membuka menu, kemudian tekan Start untuk membeli Putaran Percuma pada harga yang dipaparkan dalam menu. Halaman bantuan tidak mencetak harganya.

Nombor jadual bayaran

Halaman bantuan tidak mencetak saiz taruhan, jadi nombor jadual bayaran bukan jumlah dalam RM.

Jadual bayaran Lucky Neko

Nombor yang dicetak halaman bantuan (bilangan simbol x ganjaran) untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama berturutan dari gulungan paling kiri; halaman tidak mencetak saiz taruhan, jadi ia bukan jumlah dalam RM.

Simbol6543
Patung kucing emas80504030
Dram50302520
Tanglung merah40302510
Kipas merah jambu3020158
Sushi tuna1512106
Gulung sushi1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Lucky Neko

Berapa putaran percuma yang diberi Lucky Neko?

4 SCATTER di mana-mana memberi 10 putaran percuma, dan setiap SCATTER tambahan memberi 2 lagi. Putaran percuma boleh dicetus semula.

Bagaimana pengganda simbol Kucing berfungsi?

Setiap simbol Kucing menambah 2 pada pengganda kemenangan sebelum kemenangan dibayar. Dalam putaran percuma pengganda bermula x2.

Apakah Wilds-on-the-Way?

Simbol besar bingkai perak yang terlibat dalam kemenangan bertukar menjadi simbol bingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol bingkai emas yang menang bertukar menjadi Wild.

Bagaimana main Lucky Neko di telefon?

Buka lobi Lucky365 di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan Lucky365 lain

Lihat pengganda dalam Lucky Neko

Main Lucky Neko di BolehSpin Daftar