BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Lucky365

Starlight Princess 1000 Lucky365: tumble dan pengganda

Starlight Princess 1000 ialah slot Lucky365 di mana simbol membayar di mana-mana pada skrin, bukan pada garisan bayaran. Selepas kemenangan, simbol yang menang hilang dan simbol baharu jatuh masuk, dan simbol pengganda boleh membawa nilai dari 2x sehingga 1000x. Panduan ini hanya mengikut halaman bantuan dalam permainan, jadi setiap nombor di bawah ialah nombor yang dicetak halaman itu. Di BolehSpin anda buka permainan dari lobi Lucky365 dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Starlight Princess 1000 di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Starlight Princess 1000 di Lucky365 BolehSpin
Skrin permainan Starlight Princess 1000 di Lucky365 BolehSpin

Ringkasan

Cara simbol membayar
Di mana-mana pada skrin, ikut bilangan simbol sama di hujung putaran
Bilangan bayaran
8-9, 10-11 dan 12-30 simbol sama
Scatter
Muncul pada semua gulungan dan membayar di mana-mana kedudukan (4, 5 atau 6)
Pencetus putaran percuma
4 atau lebih scatter di mana-mana = 15 putaran percuma
Putaran percuma tambahan
3 atau lebih scatter dalam pusingan = 5 lagi
Simbol pengganda
Nilai dari 2x hingga 1000x
Beli putaran percuma
Ada; 4 scatter dijamin; halaman bantuan tidak mencetak harga

Cara simbol membayar

Halaman bantuan menyatakan simbol di mana-mana pada skrin dibayar. Jumlah simbol sama pada skrin di hujung putaran menentukan kemenangan. Sembilan gambar simbol disenaraikan, setiap satu dengan tiga langkah bayaran: 8-9, 10-11 dan 12-30 simbol. Apabila menang dengan beberapa simbol, semua kemenangan ditambah ke jumlah kemenangan, dan semua kemenangan didarab dengan taruhan asas. Halaman juga menyatakan semua nilai dinyatakan sebagai kemenangan sebenar dalam mata.

Gambar teratas ialah lambang matahari yang mencetak 1000, 500 dan 200 untuk 12-30, 10-11 dan 8-9. Lapan gambar lain ada dalam jadual bayaran di bawah.

Ciri tumble

Selepas setiap putaran, kombinasi menang dibayar dan semua simbol yang menang hilang. Simbol yang tinggal jatuh ke bahagian bawah skrin dan kedudukan kosong diisi simbol dari atas. Tumble berterusan sehingga tiada lagi kombinasi menang akibat tumble, dan halaman menyatakan tiada had bilangan tumble.

Semua kemenangan ditambah ke baki anda selepas semua tumble daripada satu putaran asas selesai.

Simbol pengganda

Simbol pengganda ada pada semua gulungan dan boleh muncul secara rawak semasa putaran dan tumble, dalam permainan asas dan putaran percuma. Setiap satu mengambil nilai rawak. Nilai yang dicetak ialah 2x, 3x, 4x, 5x, 6x, 8x, 10x, 12x, 15x, 20x, 25x, 50x, 100x, 250x, 500x dan 1000x.

Apabila urutan tumble tamat, nilai semua simbol pengganda pada skrin dicampur dan jumlah kemenangan urutan itu didarab dengan nilai akhir.

Scatter dan putaran percuma

Simbol scatter muncul pada semua gulungan dan membayar di mana-mana kedudukan. Halaman bantuan mencetak 4 scatter = 60, 5 = 100 dan 6 = 2000. Empat atau lebih scatter di mana-mana pada skrin memberi ciri putaran percuma, dan pusingan bermula dengan 15 putaran percuma.

Semasa putaran percuma, setiap kali simbol pengganda muncul dan putaran menghasilkan kemenangan, nilainya ditambah ke pengganda keseluruhan. Sepanjang pusingan, setiap kali simbol pengganda baharu muncul dan menghasilkan kemenangan, pengganda keseluruhan juga digunakan untuk mendarab kemenangan. Tiga atau lebih scatter semasa pusingan memberi 5 putaran percuma tambahan, dan gulungan khas digunakan. Kemenangan putaran percuma diberikan selepas pusingan tamat.

Beli putaran percuma

Pusingan putaran percuma boleh dicetus serta-merta dengan membuat pembelian dalam permainan asas. Jika dibeli, 4 simbol scatter dijamin muncul pada putaran yang dicetuskan. Halaman bantuan tidak mencetak harga.

Jadual bayaran Starlight Princess 1000

Nombor tepat seperti dicetak halaman bantuan, untuk 12-30, 10-11 dan 8-9 simbol sama. Halaman tidak mencetak saiz taruhan; ia ialah mata, bukan jumlah wang RM.

Simbol12-3010-118-9
Lambang matahari1,000500200
Hati bersayap50020050
Bulan sabit30010040
Bintang2404030
Permata hati merah2003020
Permata biru1602416
Permata hijau1002010
Permata teal80188
Permata kuning40155

Bayaran scatter (seperti dicetak)

ScatterBayaran
62000
5100
460

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Starlight Princess 1000

Bagaimana simbol membayar dalam Starlight Princess 1000?

Ia membayar di mana-mana pada skrin. Bilangan simbol sama di hujung putaran menentukan kemenangan, dalam langkah 8-9, 10-11 dan 12-30.

Berapa putaran percuma yang diberi?

Empat atau lebih scatter di mana-mana pada skrin memberi 15 putaran percuma. Tiga atau lebih scatter semasa pusingan menambah 5 lagi.

Apakah nilai simbol pengganda?

Nilai rawak dari 2x hingga 1000x, daripada senarai yang dicetak halaman bantuan, dari 2x, 3x, 4x hingga 500x dan 1000x.

Adakah ada had tumble?

Halaman bantuan menyatakan tiada had bilangan tumble.

Adakah ada pilihan beli, dan berapa harganya?

Ada, putaran percuma boleh dibeli dalam permainan asas dengan 4 scatter dijamin. Halaman bantuan tidak mencetak harga.

Panduan permainan Lucky365 lain

Lihat tumble dalam Starlight Princess 1000

Main Starlight Princess 1000 di BolehSpin Daftar