BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Ranch Story Mega888: serigala masuk ke ladang

Ranch Story ialah ladang kartun yang dikuasai serigala: satu geng bergambar dalam bingkai bintang merah, serigala syerif, serigala bertopi tinggi dan dua penyamun hijau. Haiwan ladang masih ada di bahagian bawah jadual bayaran. Ia permainan garisan biasa dengan putaran percuma dan tanpa pusingan bonus.

Main Ranch Story di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Ranch Story di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Ranch Story di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gulungan x 3 baris, 25 garisan
Wild
WILD bintang merah, 5 = 2000
Simbol teratas
Geng serigala, 1000 / 250 / 100
Permainan percuma
3 / 4 / 5 = 7 / 10 / 15
Simbol berbayar
10 simbol biasa dan WILD

Jadual bayaran yang panjang

Ranch Story ada sepuluh simbol biasa, lebih banyak daripada kebanyakan permainan dengan susunan bantuan ini, dari geng serigala hingga penyodok taman. Bayaran tersebar dalam banyak anak tangga kecil.

Geng serigala membayar 1000 untuk lima, 250 untuk empat dan 100 untuk tiga.

Dari serigala ke alat ladang

  • Geng serigala: 1000 / 250 / 100.
  • Serigala syerif: 700 / 150 / 70.
  • Serigala bertopi tinggi: 500 / 100 / 50.
  • Penyamun hijau dengan beg merah: 400 / 80 / 40.
  • Penyamun hijau bertopi hitam: 250 / 50 / 25.
  • Ayam jantan merah: 200 / 40 / 20.
  • Biri-biri: 150 / 25 / 5.
  • Lembu: 125 / 20 / 10.
  • Tin susu: 100 / 15 / 5.
  • Penyodok taman: 80 / 10 / 5.

Satu keanehan dalam jadual

Biri-biri membayar 150 untuk lima tetapi hanya 5 untuk tiga, manakala lembu yang lebih rendah membayar 10 untuk tiga. Begitulah yang dicetak dalam bantuan, dan kami menyalinnya tanpa ubah.

WILD bintang merah

WILD ialah letupan bintang merah bertulis WILD. Ia boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali FREE SPIN. Lima WILD membayar 2000.

Putaran percuma

Jubin hijau FREE SPIN BONUS memulakan permainan percuma: tiga memberi 7, empat memberi 10, lima memberi 15. Tiada pengganda, cetus semula atau permainan bonus lain ditulis.

Di skrin

Bar bawah menunjukkan CURRENT BALANCE, BET dan AUTO PLAY, dengan bar PRESS REVEAL di atasnya. Bar itu tidak diterangkan dan tiada unit bayaran dicetak.

Sesi yang tenang

Tetapkan bajet dahulu dan pilih taruhan untuk 25 garisan yang boleh anda kekalkan. Di BolehSpin, Ranch Story dibuka sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon dengan log masuk BolehSpin, tanpa APK.

Jadual bayaran Ranch Story

Bayaran untuk 5 / 4 / 3 simbol seperti dalam halaman bantuan; WILD hanya ada nilai untuk lima.

Simbol543
WILD bintang merah2,000––
Geng serigala (bingkai bintang merah)1,000250100
Serigala syerif70015070
Serigala bertopi tinggi50010050
Penyamun hijau dengan beg merah4008040
Penyamun hijau bertopi hitam2505025
Ayam jantan merah2004020
Biri-biri150255
Lembu1252010
Tin susu100155
Penyodok taman80105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Ranch Story

Apakah simbol teratas Ranch Story?

Geng serigala dalam bingkai bintang merah: 1000 untuk lima, 250 untuk empat, 100 untuk tiga.

Berapa permainan percuma?

3, 4 atau 5 jubin FREE SPIN BONUS memberi 7, 10 atau 15.

Ada pusingan bonus?

Tiada pusingan bonus dalam bantuan, hanya putaran percuma.

Kenapa tiga biri-biri bayar kurang daripada tiga lembu?

Bantuan mencetak biri-biri 3 = 5 dan lembu 3 = 10; kami salin seperti tertera.

Di mana boleh main?

Di BolehSpin, dalam Mega888 H5 pada pelayar telefon.

Panduan permainan Mega888 lain

Tangkap geng serigala di BolehSpin

Main Ranch Story di BolehSpin Daftar