BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Snow World Mega888: kasut luncur, ski dan WILD beruang kutub

Snow World memuatkan cuti musim sejuk ke lima gulungan: rusa kutub, topi bulu, kasut luncur ais, sarung tangan, papan salji, ski dan igloo. Beruang kutub ialah WILD dan orang salji berkaca mata hitam memberi permainan percuma. Bantuannya pendek dan hanya menerangkan garisan, simbol dan putaran percuma.

Main Snow World di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Snow World di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Snow World di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gulungan x 3 baris, 25 garisan
Wild
Beruang kutub, 5 = 1000
Simbol teratas
Rusa kutub, 700 / 250 / 70
Permainan percuma
3 / 4 / 5 orang salji = 7 / 10 / 15
Menu
Kiri atas skrin

WILD yang lebih rendah

Lima beruang kutub membayar 1000. Beberapa permainan dengan susunan bantuan yang sama, seperti Ranch Story dan Sea World, mencetak 2000. WILD boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali FREE SPIN.

Orang salji dan permainan percuma

Orang salji bertanda BONUS ialah simbol putaran percuma. Tiga memberi 7, empat memberi 10 dan lima memberi 15 permainan percuma. Tiada pengganda atau cetus semula ditulis.

Tiada permainan bonus dalam bantuan Snow World, berbeza dengan tiga bonus Sea World atau Diamond Bonus Native Indian.

Kelengkapan salji dalam jadual

  • Rusa kutub: 700 / 250 / 70.
  • Topi bulu: 500 / 100 / 40.
  • Kasut luncur ais: 300 / 75 / 30.
  • Sarung tangan: 250 / 50 / 20.
  • Penyodok salji: 200 / 25 / 15.
  • Papan salji: 150 / 20 / 10.
  • Ski dan kayu ski: 125 / 15 / 5.
  • Igloo: 100 / 10 / 5.

Lompatan rusa kutub

Rusa kutub membayar 250 untuk empat, jauh di atas 100 untuk empat topi bulu. Ia satu-satunya simbol biasa yang melebihi 500 untuk lima.

Bantuan yang ringkas

Bantuan Snow World hanya mengandungi garisan, WILD, dua halaman simbol, dan putaran percuma. Setiap halaman ada butang BACK, RETURN TO GAME dan NEXT. Kerana tiada halaman bonus, semua kemenangan dalam permainan biasa datang daripada garisan dan putaran percuma orang salji sahaja.

Susunan skrin

Menu dibuka dari kiri atas. Meter RANDOM, MAJOR dan MINOR di sebelah kiri di atas kotak GAME WIN, dan baki dilabel 'CURRENT BALANEC', dieja begitu di skrin. Bar PRESS REVEAL tidak diterangkan dan tiada unit bayaran dicetak.

Kekal dalam bajet

Tetapkan had sesi dan pilih taruhan yang selesa untuk 25 garisan. Di BolehSpin, Snow World dibuka sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin, tanpa APK.

Jadual bayaran Snow World

Bayaran untuk 5 / 4 / 3 simbol seperti dalam halaman bantuan; WILD hanya ada nilai untuk lima.

Simbol543
WILD beruang kutub1,000––
Rusa kutub70025070
Topi bulu50010040
Kasut luncur ais3007530
Sarung tangan2505020
Penyodok salji2002515
Papan salji1502010
Ski dan kayu ski125155
Igloo100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Snow World

Berapa lima beruang kutub membayar?

1000, seperti dalam halaman bantuan.

Bagaimana dapat permainan percuma?

3, 4 atau 5 orang salji BONUS memberi 7, 10 atau 15 permainan percuma.

Ada pusingan bonus?

Tiada, hanya permainan percuma.

Di mana butang HELP?

Buka menu di kiri atas skrin.

Boleh main di BolehSpin?

Boleh, dalam Mega888 H5 pada pelayar telefon dengan akaun BolehSpin.

Panduan permainan Mega888 lain

Turun cerun salji di BolehSpin

Main Snow World di BolehSpin Daftar