BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Meta Gaming

Fortune Gems GOLD Meta Gaming: dua gulungan pengganda di sebelah kanan

Fortune Gems GOLD ialah slot Meta Gaming dengan panel bantuan yang pendek bertajuk Paytable. Bahagian yang membezakannya ialah Multiplier Reel: dua gulungan yang nilainya mendarab setiap bayaran menang. Di sekelilingnya ada 5 garisan, senarai simbol dengan satu nilai bagi setiap simbol dan pilihan Extra Bet. Di BolehSpin, buka permainan ini dari lobi Meta Gaming (bolehspin.com/games/meta-gaming) dalam pelayar telefon: H5, tanpa muat turun aplikasi, tanpa ID permainan berasingan, satu akaun BolehSpin, dan ia dimainkan terus daripada baki utama BolehSpin tanpa apa-apa dipindah masuk atau keluar.

Main Fortune Gems GOLD di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Fortune Gems GOLD di Meta Gaming BolehSpin
Skrin permainan Fortune Gems GOLD di Meta Gaming BolehSpin

Ringkasan

Garisan
5 Lines, seperti dicetak
Menang garisan
Berturut-turut dari gulungan paling kiri
Bilangan simbol
Nilai dicetak untuk 3 simbol
Wild
Menggantikan semua simbol; ada nilai sendiri untuk 3
Multiplier Reels
Gulungan ke-4 dan ke-5, 1x hingga 15x
Extra Bet
Membuang 1x, kos tambahan 50% daripada base bet

Lima garisan, dibaca dari kiri

Bahagian 5 Lines melukis setiap garisan sebagai grid kecil dengan kedudukan menang ditanda hijau. Garisan 1 merentasi baris tengah, garisan 2 baris atas dan garisan 3 baris bawah. Garisan 4 dan 5 ialah dua pepenjuru: satu turun dari kiri atas, satu lagi turun dari kanan atas.

Satu garisan pertaruhan menang jika simbol yang menang berada berturut-turut dari gulungan paling kiri ke kanan. Hanya kemenangan tertinggi bagi setiap garisan pertaruhan dibayar.

Satu nombor bagi setiap simbol

Setiap simbol pada jadual bayaran membawa satu entri sahaja dalam bentuk 3 : nilai, jadi halaman itu menyenaraikan bayaran untuk tiga simbol dan tiada bilangan lain. Halaman itu tidak mencetak asas nombor tersebut, jadi jadual di bawah mengulanginya tepat seperti yang ditunjukkan.

Susunannya bermula dengan Wild pada 1.00, diikuti permata merah pada 0.80, permata biru pada 0.60 dan permata hijau pada 0.32. Selepas itu datang huruf batu A pada 0.16 dan K pada 0.08, manakala Q dan J sama-sama menunjukkan 0.04.

Wild

Wild ialah kepala burung berwarna emas dengan label Wild di bawahnya. Halaman bantuan menyatakan bahawa simbol Wild menggantikan semua simbol, dan ia tidak menyenaraikan sebarang pengecualian. Wild juga mempunyai entri sendiri pada jadual bayaran, iaitu 1.00 untuk tiga.

Multiplier Reels

Bahagian bertajuk Multiplier Reel menyatakan bahawa gulungan ke-4 dan ke-5 ialah Multiplier Reels, dan semua bayaran menang didarab dengan nilai gabungan yang ditunjukkan pada gulungan tersebut.

Pengganda yang tersedia ialah 1x, 2x, 3x, 5x, 10x dan 15x; gambar dalam bahagian itu menunjukkannya sebagai syiling bulat.

Extra Bet

Extra Bet ialah suis bertulis EXTRA BETS dengan kedudukan OFF dan ON. Halaman bantuan menyatakan bahawa apabila Extra Bet diaktifkan, pengganda 1x dibuang, dan mengaktifkannya menelan kos tambahan sebanyak 50% daripada base bet. Gambarnya menunjukkan syiling 1x ketika suis OFF dan syiling yang sama dipangkah ketika suis ON.

Dalam Extra Bet Mode, semua jumlah kemenangan dikira berdasarkan base bet, menggunakan jadual bayaran standard.

Apa yang tiada dalam panel

Selain bayaran simbol, Multiplier Reel, Extra Bet dan 5 Lines, panel ini tidak mencetak simbol Scatter, putaran percuma atau pusingan bonus. Di bawah Gaming Terms ada satu baris: kerosakan membatalkan semua bayaran dan permainan.

Sebelum putaran pertama

Tetapkan had perbelanjaan dahulu dan berhenti apabila had itu dicapai.

Jadual bayaran Fortune Gems GOLD

Nilai seperti dicetak pada halaman bantuan untuk 3 simbol; halaman itu tidak mencetak asasnya.

Simbol3
Wild (kepala burung emas)1.00
Permata merah0.80
Permata biru0.60
Permata hijau0.32
A0.16
K0.08
Q0.04
J0.04

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Fortune Gems GOLD di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Fortune Gems GOLD

Gulungan mana yang menjadi Multiplier Reels dalam Fortune Gems GOLD?

Halaman bantuan menyebut gulungan ke-4 dan ke-5. Semua bayaran menang didarab dengan nilai gabungan yang ditunjukkan pada gulungan itu.

Apakah nilai pengganda yang dicetak?

1x, 2x, 3x, 5x, 10x dan 15x.

Apa yang diubah oleh Extra Bet?

Apabila diaktifkan, pengganda 1x dibuang. Kosnya tambahan 50% daripada base bet, dan kemenangan dikira berdasarkan base bet dengan jadual bayaran standard.

Adakah Fortune Gems GOLD mempunyai putaran percuma?

Panel bantuan tidak mencetak putaran percuma dan tidak mencetak simbol Scatter.

Perlukah aplikasi untuk Fortune Gems GOLD?

Tidak. Tekan permainan ini dalam lobi Meta Gaming BolehSpin dan ia berjalan dalam pelayar telefon.

Panduan permainan Meta Gaming lain

Lihat Multiplier Reels dalam Fortune Gems GOLD

Main Fortune Gems GOLD di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20