BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Meta Gaming

Sugar Rush 1000 GOLD Meta Gaming: Wild gula dan tanda hingga x1024

Sugar Rush 1000 GOLD ialah slot kluster Meta Gaming, dan sebahagian besar panel bantuannya, bertajuk Paytable, menerangkan dua Wild gula istimewa serta tanda pengganda yang ditinggalkannya. Di BolehSpin, buka permainan ini dari lobi Meta Gaming (bolehspin.com/games/meta-gaming) dalam pelayar telefon: H5, tanpa muat turun aplikasi, tanpa ID permainan berasingan, satu akaun BolehSpin, dan ia dimainkan terus daripada baki utama BolehSpin tanpa apa-apa dipindah masuk atau keluar.

Main Sugar Rush 1000 GOLD di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Sugar Rush 1000 GOLD di Meta Gaming BolehSpin
Skrin permainan Sugar Rush 1000 GOLD di Meta Gaming BolehSpin

Ringkasan

Kemenangan
Cluster Pay: 5 simbol atau lebih bersambung mendatar atau menegak
Multiplier Mark
Naik x2 di tempat yang sama, hingga x1024
Wild istimewa
Striped candy dan Bomb candy
Free Game
3 hingga 7 Scatter: 10 hingga 30 permainan percuma
Buy Free Game
100x atau 500x jumlah pertaruhan
Extra Bet
Kos x10 jumlah pertaruhan

Kluster, bukan talian

Di bawah Cluster Pay, mana-mana gabungan 5 simbol atau lebih yang bersambung secara mendatar atau menegak untuk membentuk kluster menghasilkan gabungan menang. Oleh itu jadual bayaran bermula dari 15+ hingga 5 simbol bagi setiap satu daripada tujuh simbol bayaran: gula-gula bulat merah jambu, hati oren, jeli kacang ungu, bintang hijau, serta beruang gummy merah, ungu dan oren.

Panel tidak menyatakan asas nombor ini, jadi jadual di bawah menyalinnya tepat seperti yang dicetak.

Cara tanda pengganda berfungsi

Tanda pengganda muncul selepas gabungan menang cascade. Jika simbol dibersihkan sekali lagi di tempat yang sama, tanda itu naik x2, hingga x1024. Tanda itu dikeluarkan selepas putaran berikutnya.

Semasa free game, pengganda kekal hingga free game tamat, dan dalam super free game ia bermula dengan x2.

Wild 1 dan Wild 2

Bahagian atas panel menunjukkan dua Wild: Wild 1, lolipop berjalur, dan Wild 2, gula-gula berbalut merah dan putih. Simbol wild istimewa dicetuskan dengan kluster menang; ia membersihkan simbol dan meninggalkan tanda pengganda.

Striped candy, yang digambarkan sebagai lolipop, membersihkan baris atau lajur berpusat pada kedudukannya. Bomb candy, yang digambarkan sebagai gula-gula berbalut, membersihkan blok 3x3 berpusat pada kedudukannya.

Apabila dua gula-gula istimewa bertemu

Bahagian Combination candy menyenaraikan tiga pasangan. Striped tambah Striped membersihkan simbol lain dalam bentuk silang berpusat pada salah satu striped candy. Bomb tambah Bomb membersihkan simbol dalam kawasan 5x5 berpusat pada salah satu candy bomb. Striped tambah Bomb membersihkan semua simbol dalam 3 baris mendatar atau menegak berpusat pada salah satu wild istimewa.

Free Game

Scatter ialah kapsul emas berisi gula-gula berwarna. Free Game dicetuskan apabila 3 atau lebih simbol Scatter muncul pada papan, dan bilangan permainan percuma mengikut bilangan Scatter: 10 untuk 3, 12 untuk 4, 15 untuk 5, 20 untuk 6 dan 30 untuk 7. Free game boleh dicetuskan semula.

Buy Free Game dan Extra Bet

Bahagian Buy Free Game mencetak dua pilihan: permainan percuma yang dibeli dengan 100x jumlah pertaruhan memberi sekurang-kurangnya 10 permainan percuma, dan super free game yang dibeli dengan 500x jumlah pertaruhan memberi sekurang-kurangnya 10 super free game.

Extra Bet berkos x10 jumlah pertaruhan. Apabila aktif, tanda pengganda ditaburkan ke kedudukan grid rawak semasa setiap putaran.

Sebelum putaran pertama

Gaming Terms menyatakan bahawa kerosakan membatalkan semua bayaran dan permainan. Tetapkan had perbelanjaan sebelum bermula dan berhenti apabila had itu dicapai.

Jadual bayaran Sugar Rush 1000 GOLD

Nilai seperti dicetak pada halaman bantuan untuk kluster 15+ hingga 5 simbol; halaman itu tidak mencetak asasnya.

Simbol15+141312111098765
Gula-gula bulat merah jambu10.008.006.003.002.001.000.500.400.350.300.20
Hati oren6.004.003.002.001.500.800.400.300.250.200.15
Jeli kacang ungu4.002.402.001.601.200.600.300.250.200.150.10
Bintang hijau3.002.001.501.200.800.400.250.200.150.100.08
Beruang gummy merah2.001.501.201.000.600.300.200.150.100.080.06
Beruang gummy ungu1.501.201.000.800.500.240.150.100.080.060.05
Beruang gummy oren1.000.800.600.400.300.200.100.080.060.050.04

Free Game: permainan percuma mengikut Scatter

ScatterPermainan percuma
310
412
515
620
730

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Sugar Rush 1000 GOLD di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Sugar Rush 1000 GOLD

Berapa besar kluster menang dalam Sugar Rush 1000 GOLD?

5 simbol atau lebih yang bersambung secara mendatar atau menegak.

Setinggi mana tanda pengganda boleh naik?

Setiap kali simbol dibersihkan di tempat yang sama, tanda naik x2, hingga x1024. Panel menyatakan ia dikeluarkan selepas putaran berikutnya, dan semasa free game ia kekal hingga free game tamat.

Apa fungsi dua Wild itu?

Ia dicetuskan dengan kluster menang, membersihkan simbol dan meninggalkan tanda pengganda. Striped candy membersihkan baris atau lajurnya, Bomb candy blok 3x3.

Perlukah aplikasi untuk Sugar Rush 1000 GOLD?

Tidak. Tekan permainan ini dalam lobi Meta Gaming BolehSpin dan ia berjalan dalam pelayar telefon.

Panduan permainan Meta Gaming lain

Bersihkan grid dengan Wild gula dalam Sugar Rush 1000 GOLD

Main Sugar Rush 1000 GOLD di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20