BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Meta Gaming

Golden Tour Meta Gaming: semuanya pada satu halaman paytable

Golden Tour dalam lobi Meta Gaming meletakkan semua bantuannya pada satu halaman sahaja, yang ditutup dengan butang Close Paytable. Halaman itu memuatkan jadual lapan simbol, satu baris Scatter dan satu baris Wild, tiada yang lain, jadi panduan ini juga ringkas tentang peraturan dan hanya mengulang apa yang dicetak. Di BolehSpin, anda membuka Golden Tour dari lobi Meta Gaming (bolehspin.com/games/meta-gaming) dalam pelayar telefon: ia berjalan sebagai H5, tanpa muat turun aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, menggunakan satu akaun BolehSpin, dan dimainkan terus daripada baki utama BolehSpin, tanpa apa-apa dipindah masuk atau keluar.

Main Golden Tour di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Golden Tour di Meta Gaming BolehSpin
Skrin permainan Golden Tour di Meta Gaming BolehSpin

Ringkasan

Bantuan
1 halaman, bertajuk logo Golden Tour
Tajuk atas
FIVE REEL MULTILINE VIDEOSLOTS
Panel sisi
5 REEL, Play 1 to 5 coins
Wild
Dua bola golf; boleh mengganti bola golf putih dan/atau oren
Kemenangan Wild
Kombinasi Wild boleh dibayar dua arah pada talian yang sama
Scatter
Gopher, itik, ikan: 3 atau lebih jenis sama pada gulungan berturutan mengaktifkan pusingan bonus

Apa yang ada di sekeliling jadual

Di atas jadual, halaman itu memaparkan logo Golden Tour dan perkataan FIVE REEL MULTILINE VIDEOSLOTS. Panel sisi di sebelahnya berbunyi 5 REEL, MULTILINE VIDEOSLOTS dan Play 1 to 5 coins. Di bawah halaman terdapat kotak Lines dan kotak Bet. Halaman itu tidak mencetak bilangan talian atau bilangan baris, jadi panduan ini tidak memberi kedua-duanya.

Cara membaca baris

Jadual itu tiada nombor untuk bilangan simbol. Sebaliknya, setiap baris bermula dengan tanda x: xxxxx, xxxx, xxx dan xx. Panduan ini menunjukkan baris itu sebagai lajur 5, 4, 3 dan 2. Halaman tidak menyatakan asas nombor-nombor itu, jadi ia disalin tepat seperti dicetak, dan petak kiri atas yang hanya memuatkan logo Golden Tour tidak dimasukkan.

Lapan simbol, dari kiri ke kanan

Empat lajur pertama ialah kasut golf, sebiji gelas, bendera merah dan beg golf. Nilai xxxxx mereka ialah 50, 100, 150 dan 200, dan keempat-empatnya menunjukkan 2 pada baris xx.

Seterusnya kereta golf, bola golf oren dan bola golf putih, dengan nilai xxxxx 250, 500 dan 1000. Lajur terakhir ialah sepasang bola golf, dan angka 2000 pada baris xxxxx dicetak pada nota yang dipin pada jadual.

Wild dengan senarai pendek

Baris Wild di bawah jadual menunjukkan dua bola golf dan berbunyi: Wild boleh mengganti bola golf putih dan/atau bola golf oren. Halaman itu tidak menamakan simbol lain untuk diganti oleh Wild.

Baris yang sama berakhir dengan: kombinasi Wild boleh dibayar dua arah pada talian yang sama. Halaman memberi peraturan dua arah ini untuk kombinasi Wild sahaja dan tidak mencetak arah bayaran bagi kemenangan lain.

Tiga scatter dan pusingan bonus

Kotak Scatter menunjukkan tiga gambar: gopher keemasan, seekor itik dan seekor ikan. Teks di sebelahnya menyatakan 3 atau lebih scatter jenis yang sama pada gulungan berturutan akan mengaktifkan pusingan bonus. Halaman itu tidak mencetak nilai untuk scatter dan tidak menerangkan pusingan bonus, jadi panduan ini juga tidak.

Apa yang tidak dinyatakan

Tiada peraturan free games, tiada pengganda dan tiada pilihan beli pada halaman bantuan. Tetapkan had perbelanjaan sebelum bermula dan berhenti apabila had itu dicapai.

Jadual bayaran Golden Tour

Nilai seperti dicetak pada halaman bantuan; halaman itu tidak menyatakan asasnya. Lajur 5, 4, 3 dan 2 ialah baris bertanda xxxxx, xxxx, xxx dan xx. Scatter tidak mempunyai nilai dicetak.

Simbol5432
Kasut golf501052
Gelas1002552
Bendera merah15050152
Beg golf20080202
Kereta golf250100253
Bola golf oren500100255
Bola golf putih1,000200505
Dua bola golf (Wild)2,00050010025

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Golden Tour di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Golden Tour

Berapa halaman bantuan Golden Tour?

Satu. Ia halaman paytable dengan butang Close Paytable.

Bolehkah Wild Golden Tour mengganti kereta golf?

Halaman hanya menyenaraikan bola golf putih dan bola golf oren sebagai simbol yang boleh diganti oleh Wild.

Kemenangan mana yang dibayar dua arah?

Kombinasi Wild boleh dibayar dua arah pada talian yang sama. Halaman tidak mencetak arah bagi kemenangan lain.

Apa yang memulakan pusingan bonus?

3 atau lebih scatter jenis yang sama pada gulungan berturutan. Scatter itu ialah gopher, itik dan ikan.

Adakah ciri free games?

Halaman bantuan tidak mencetak peraturan free games.

Panduan permainan Meta Gaming lain

Baca satu halaman itu, kemudian main Golden Tour

Main Golden Tour di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20