BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Meta Gaming

Twister Meta Gaming: simbol Twister pada gulungan 3 dan hadiah tiga kali ganda

Twister di Meta Gaming menyimpan peraturannya dalam tiga halaman bantuan berasingan, dan simbol utamanya ialah Twister, simbol pengganti yang hanya muncul pada gulungan 3 dalam permainan biasa. Di BolehSpin, permainan ini dibuka dari lobi Meta Gaming (bolehspin.com/games/meta-gaming) dalam pelayar telefon. Ia H5, jadi tiada muat turun aplikasi dan tiada ID permainan berasingan; satu akaun BolehSpin sudah cukup, dan permainan dimainkan terus daripada baki utama BolehSpin, tanpa apa-apa dipindah masuk atau keluar.

Main Twister di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Twister di Meta Gaming BolehSpin
Skrin permainan Twister di Meta Gaming BolehSpin

Ringkasan

Halaman bantuan
3 halaman berasingan
Talian
Compulsory 50 line play per game
Pengganti
Twister, hanya pada gulungan 3 dalam permainan biasa, mengembang ke seluruh gulungan
Dengan Twister
Hadiah menjadi tiga kali ganda
Scatter
Weather Vane; 3 atau lebih dari Kiri ke Kanan memberi 9 free games
Selepas free games
Win-Win Feature

Apa yang Twister lakukan pada gulungan 3

Di bawah tajuk SUBSTITUTE, halaman pertama menyatakan Twister hanya muncul pada gulungan 3 semasa permainan biasa dan menggantikan semua simbol lain, termasuk Weather Vane yang berselerak. Apabila Twister muncul, ia mengembang untuk menutup semua kedudukan pada gulungan itu sebelum bayaran diberikan.

Hadiah menjadi tiga kali ganda apabila satu atau lebih Twister menggantikan dalam kombinasi menang. Sebab itu setiap kotak simbol mempunyai lajur kedua bertajuk WITH di bawah gambar kecil Twister. Semasa scatter dikira, Twister dikira sekali sahaja pada gulungannya.

Membaca kotak bayaran

Halaman pertama mencetak enam kotak simbol. Petani dengan garpu rumput, gadis ladang bertopi biru dan bangsal merah masing-masing mempunyai kotak sendiri. Tiga kotak lagi, setiap satu bertanda OF A KIND, mengumpulkan lembu dan babi; anjing, kincir angin dan traktor hijau; serta bandela jerami, baldi kayu dan trak biru. Empat kotak pertama memberi nilai untuk 5, 4, 3 dan 2 simbol, manakala dua kotak terakhir bermula pada 3. Lajur WITH hanya ada untuk 5, 4 dan 3.

Semua simbol membayar dari Kiri ke Kanan termasuk Weather Vane yang berselerak. Kemenangan talian didarab dengan pertaruhan setiap talian, hanya kemenangan tertinggi pada setiap talian dibayar, dan kemenangan pada talian berbeza dicampurkan.

Scatter Weather Vane

Scatter ialah ayam jantan penunjuk arah angin berlabel WEATHER VANE. Kotaknya mencetak 5: 33 + FEATURE, 4: 9 + FEATURE, 3: FEATURE dan 2: 2, dengan lajur WITH 99 + FEATURE, 27 + FEATURE dan FEATURE. Kemenangan scatter didarab dengan jumlah pertaruhan dan dicampurkan dengan kemenangan talian.

Triple Twister Feature

9 free games diberikan apabila 3 atau lebih Weather Vane berselerak muncul dari Kiri ke Kanan. Setiap kali Twister muncul semasa free games, ia menyalin dirinya ke 1 atau 2 gulungan tambahan sebelum bayaran diberikan.

Ciri ini boleh dicetuskan semula, dan scatter pencetus semula dikira sebelum sebarang salinan Twister. Free games dimainkan pada talian dan pertaruhan permainan yang mencetuskannya.

Win-Win Feature di halaman ketiga

Win-Win Feature tercetus apabila jumlah kemenangan daripada Triple Twister Feature, tidak termasuk kemenangan pencetus awal, ialah 10 kali Bet pencetus atau kurang. Hadiahnya bermula daripada 100 kali Bet jika tiada kemenangan hingga 2 kali Bet, seperti dalam jadual di bawah, dan diberikan selepas Triple Twister Feature tamat.

Progressive Jackpots

Progressive Jackpots boleh dimenangi pada penghujung mana-mana permainan, dicetuskan secara rawak, dan kemenangannya dicampurkan dengan kemenangan lain. Halaman yang sama juga menerangkan butang Auto Play. Tetapkan had perbelanjaan sebelum mula.

Jadual bayaran Twister

Nilai seperti dicetak pada halaman bantuan untuk 5 / 4 / 3 / 2 simbol; kemenangan talian didarab dengan pertaruhan setiap talian. Dua kotak terakhir tiada nilai 2 simbol.

Simbol5432
Petani dengan garpu rumput3,333333336
Gadis ladang bertopi biru3,333333333
Bangsal merah333150123
Lembu / Babi3336063
Anjing / Kincir angin / Traktor hijau150335–
Bandela jerami / Baldi kayu / Trak biru99205–

Lajur WITH Twister

Simbol543
Farmer with pitchfork999999999
Farm girl in a blue hat999999999
Red barn99945036
Cow / Pig99918018
Dog / Windmill / Green tractor4509915
Hay bale / Wooden bucket / Blue truck2976015

Scatter Weather Vane (didarab dengan jumlah pertaruhan)

ScatterDicetakWITH Twister
533 + FEATURE99 + FEATURE
49 + FEATURE27 + FEATURE
3FEATUREFEATURE
22

Win-Win Feature

Jumlah kemenangan free gamesHadiah Win-Win
NO WIN100 x BET
>0 - 2 x BET8 x BET
>2 - 5 x BET3 x BET
>5 - 10 x BET2 x BET

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Twister di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Twister

Adakah Twister muncul pada semua gulungan?

Dalam permainan biasa ia hanya muncul pada gulungan 3. Semasa free games, Twister menyalin dirinya ke 1 atau 2 gulungan tambahan sebelum bayaran.

Apakah maksud lajur WITH?

Nilai apabila satu atau lebih Twister menggantikan dalam kemenangan; halaman bantuan menyatakan hadiah menjadi tiga kali ganda.

Adakah dua Weather Vane membayar?

Ya, 2 Weather Vane dicetak dengan 2, dan kemenangan scatter didarab dengan jumlah pertaruhan. 3 atau lebih dari Kiri ke Kanan memberi 9 free games.

Perlukah aplikasi untuk Twister?

Tidak. Pilih permainan ini dalam lobi Meta Gaming BolehSpin; ia berjalan dalam pelayar telefon.

Panduan permainan Meta Gaming lain

Perhatikan gulungan 3 dalam Twister

Main Twister di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20