BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Forge of Wealth PG Soft: slot pendarab x2

Forge of Wealth ialah slot video PG Soft dengan susunan 5 kali 6 simbol dan taruhan asas tetap 20. Halaman Paytable menunjukkan enam simbol berbayar: lelaki berjanggut berambut merah, topi keledar emas, pedang dengan perisai bulat, andas dengan tukul, sekop dengan hati dan kelab dengan berlian, serta simbol Scatter. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan dengan satu akaun BolehSpin.

Main Forge of Wealth di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Forge of Wealth di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Forge of Wealth di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susunan
Slot video kombinasi 5 kali 6 simbol
Taruhan
Taruhan asas 20 (tetap), aras taruhan 1 hingga 10, saiz taruhan 0.01 hingga 5.00
Kombinasi menang
8 atau lebih simbol sama di mana-mana pada gelung
Slot pendarab
4 slot, setiap satu mengumpul x2
Pencetus putaran percuma
3 simbol Scatter di mana-mana = 15 putaran percuma
Kemenangan maksimum
Halaman peraturan mencetak 5,000x jumlah taruhan

Cara kemenangan dibayar

Halaman peraturan menggambarkan slot video kombinasi 5 kali 6 simbol yang dimainkan dengan taruhan asas 20 (tetap), aras taruhan 1 hingga 10 dan saiz taruhan 0.01 hingga 5.00; mata wang dalam permainan ialah RM. Pada setiap putaran, sebarang kombinasi 8 atau lebih simbol sama yang muncul di mana-mana pada gelung ialah kombinasi menang, dan kemenangan kombinasi dalam wang tunai sama dengan nilai Paytable didarab dengan saiz taruhan dan aras taruhan.

Selepas bayaran setiap pusingan, semua simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu. Kombinasi menang tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan enam simbol berbayar, masing-masing dengan lapan peringkat bilangan: 15+, 14, 13, 12, 11, 10, 9 dan 8 simbol sama. Lelaki berjanggut berambut merah ialah baris teratas pada 2000 untuk 15+ dan 100 untuk 8, kemudian topi keledar emas pada 1000 dan 50, dan pedang dengan perisai bulat pada 500 dan 40. Sekop dengan hati dan kelab dengan berlian mempunyai nombor yang sama pada setiap peringkat. Simbol Scatter tiada nombor pada halaman itu.

Halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan saiz taruhan dan aras taruhan, jadi nombor ini bukan jumlah dalam RM.

Slot pendarab

Terdapat 4 slot pendarab pada gelung: baris ke-2 lajur ke-2, baris ke-4 lajur ke-2, baris ke-2 lajur ke-5 dan baris ke-4 lajur ke-5. Pada setiap pusingan, simbol menang di atas slot pendarab yang belum aktif menyalakan dan mengaktifkannya.

Pada setiap pusingan, simbol menang di atas slot pendarab yang aktif mengumpul pendarab x2 bagi setiap slot pendarab aktif yang mempunyai simbol menang. Pada akhir putaran, jumlah kemenangan putaran itu didarab dengan jumlah pendarab kemenangan.

Ciri Putaran Percuma

3 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 15 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Ciri ini dimainkan pada saiz taruhan dan aras taruhan yang sama dengan putaran yang mencetuskannya.

Selepas kemenangan dibayar, jumlah pendarab kemenangan kekal sehingga digabungkan dengan jumlah pendarab kemenangan putaran percuma menang yang seterusnya. Putaran percuma boleh dicetus semula.

Kemenangan maksimum

Halaman peraturan mencetak jumlah kemenangan maksimum 5,000x jumlah taruhan. Jika jumlah kemenangan dalam permainan utama atau Ciri Putaran Percuma mencapai 5,000x jumlah taruhan, putaran tamat.

Jadual bayaran Forge of Wealth

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable untuk 15+ / 14 / 13 / 12 / 11 / 10 / 9 / 8 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan saiz taruhan dan aras taruhan, dan ia bukan jumlah dalam RM.

Simbol15+141312111098
Lelaki berjanggut berambut merah2,000800500300250200150100
Topi keledar emas berjambul merah1,0005003002502001508050
Pedang dengan perisai bulat5003002502001501006040
Andas dengan tukul400250200150100804020
Sekop dengan hati2001008050201052
Kelab dengan berlian2001008050201052

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Forge of Wealth

Berapa simbol diperlukan untuk menang dalam Forge of Wealth?

Sebarang kombinasi 8 atau lebih simbol sama yang muncul di mana-mana pada gelung.

Bagaimana slot pendarab berfungsi?

Simbol menang di atas slot yang belum aktif menyalakannya; di atas slot yang aktif ia mengumpul x2, dan jumlah kemenangan putaran didarab dengan jumlah pendarab kemenangan.

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Forge of Wealth?

3 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 15 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 lagi.

Bagaimana main Forge of Wealth di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat slot pendarab menyala dalam Forge of Wealth

Main Forge of Wealth di BolehSpin Daftar