BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Mr. Treasure’s Fortune PG Soft: pendarab simbol hingga x100

Mr. Treasure’s Fortune ialah slot video PG Soft pada grid 3 gelung dan 3 baris, di mana kemenangan memerlukan 3 simbol atau lebih yang bersentuhan secara mendatar atau menegak. Simbol berbayar ialah mahkota di atas kusyen merah jambu, piala permata dan syiling, beg biru berisi permata, longgokan syiling emas, sepasang syiling perak dan syiling gangsa. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi untuk dipasang, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Mr. Treasure’s Fortune di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Mr. Treasure’s Fortune di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Mr. Treasure’s Fortune di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susun atur
3 gelung, 3 baris; 3 simbol atau lebih yang bersentuhan secara mendatar atau menegak menang
Pertaruhan
Taruhan asas 10 (tetap), tahap taruhan 1 hingga 10, saiz taruhan 0.02 hingga 10.00, mata wang dalam permainan RM
Pendarab simbol
x2 hingga x100; kemenangan didarab dengan jumlah pendarab simbol yang menang
Putaran percuma
10 putaran percuma yang boleh dicetus secara rawak semasa gelung berputar; pendarab bermula pada x2
Kemenangan maksimum
Halaman peraturan mencetak 5,000x jumlah taruhan; putaran tamat apabila ia dicapai
Bayaran
Nilai Paytable untuk 9 hingga 3 simbol sama

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menunjukkan enam simbol berbayar, dan setiap satu mempunyai nilai untuk 9, 8, 7, 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Mahkota di atas kusyen merah jambu ialah simbol teratas: 200 untuk 9 simbol, 150 untuk 8 dan 120 untuk 7, hingga 50 untuk 3. Piala permata dan syiling membayar 150 untuk 9 simbol dan 20 untuk 3, manakala beg biru berisi permata membayar 120 untuk 9 dan 10 untuk 3.

Tiga simbol syiling membayar lebih rendah. Longgokan syiling emas membayar 100 untuk 9 simbol dan 3 untuk 3, sepasang syiling perak membayar 80 untuk 9 dan 2 untuk 3, dan syiling gangsa membayar 60 untuk 9 dan 1 untuk 3. Halaman Game Rules menyatakan kemenangan kombinasi secara tunai sama dengan nilai Paytable didarab saiz taruhan dan pendarab taruhan, jadi nombor itu bukan jumlah wang dalam RM.

Cara kombinasi dibayar

Pada setiap putaran, sebarang kombinasi 3 simbol atau lebih yang bersentuhan secara mendatar atau menegak ialah kombinasi menang, dan kombinasi menang serta bayaran dibuat mengikut Paytable. Selepas bayaran setiap pusingan dibuat, semua simbol menang meletup, dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu. Kombinasi menang tambahan dikira dalam setiap pusingan sehingga tiada lagi.

Pendarab simbol

Semasa mana-mana putaran, simbol dengan pendarab dari x2 hingga x100 mungkin muncul pada gulungan. Jika 1 atau lebih simbol berpendarab terlibat dalam kemenangan, kemenangan pusingan itu didarab dengan jumlah pendarab daripada simbol yang menang.

Selepas kemenangan dibayar, jumlah pendarab kekal di bahagian atas gulungan. Simbol menang berpendarab yang seterusnya menambah jumlah pendarab sehingga putaran tamat.

Ciri Putaran Percuma

Semasa mana-mana putaran, Ciri Putaran Percuma dengan 10 putaran percuma boleh dicetus secara rawak semasa gelung berputar. Ia dimainkan pada saiz taruhan dan tahap taruhan yang sama seperti putaran yang mencetuskannya.

Pada permulaan Ciri Putaran Percuma, pendarab ialah x2. Sebarang pendarab yang dikumpul semasa mana-mana putaran percuma dikumpulkan dan kekal di bahagian atas gulungan sehingga Ciri Putaran Percuma tamat.

Kemenangan maksimum

Halaman Game Rules mencetak bahawa jumlah kemenangan maksimum ialah 5,000x jumlah taruhan. Jika jumlah kemenangan dalam permainan utama atau Ciri Putaran Percuma mencapai 5,000x jumlah taruhan, putaran tamat.

Jadual bayaran Mr. Treasure’s Fortune

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable untuk 9 hingga 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab saiz taruhan dan pendarab taruhan, dan ia bukan jumlah wang dalam RM.

Simbol9876543
Mahkota di atas kusyen merah jambu200150120100806050
Piala permata dan syiling1501209070503020
Beg biru berisi permata1201008060402010
Longgokan syiling emas1006040251553
Sepasang syiling perak805030201032
Syiling gangsa60402515521

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Mr. Treasure’s Fortune

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Mr. Treasure’s Fortune?

Halaman peraturan menyatakan Ciri Putaran Percuma dengan 10 putaran percuma boleh dicetus secara rawak semasa gelung berputar pada mana-mana putaran.

Berapa simbol diperlukan untuk menang?

Sebarang kombinasi 3 simbol atau lebih yang bersentuhan secara mendatar atau menegak ialah kombinasi menang.

Bagaimana pendarab simbol berfungsi?

Simbol dengan pendarab x2 hingga x100 mungkin muncul. Apabila terlibat dalam kemenangan, kemenangan pusingan itu didarab dengan jumlah pendarabnya, dan jumlah itu kekal di bahagian atas gulungan sehingga putaran tamat.

Bagaimana main Mr. Treasure’s Fortune di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat pendarab naik dalam Mr. Treasure’s Fortune

Main Mr. Treasure’s Fortune di BolehSpin Daftar