BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Majestic Treasures PG Soft: simbol emas jadi Wild

Majestic Treasures ialah slot PG Soft pada grid 5 kali 5 yang memerlukan 4 simbol atau lebih bersentuhan secara mendatar atau menegak untuk menang. Simbol menang meletup, simbol di atasnya jatuh ke bawah, dan pusingan berulang sehingga tiada lagi kombinasi menang. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Majestic Treasures di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Majestic Treasures di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Majestic Treasures di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Grid
5 kali 5 simbol
Taruhan
10 taruhan asas (tetap), tahap taruhan 1 hingga 10, saiz taruhan 0.02 hingga 10.00; mata wang dalam permainan ialah RM
Kemenangan
4 simbol atau lebih bersentuhan secara mendatar atau menegak
Simbol emas
Simbol berbingkai emas dalam kemenangan bertukar menjadi simbol Wild pada pusingan seterusnya
Pencetus putaran percuma
3 simbol Scatter di mana-mana = 12 putaran percuma
Pendarab
x1, kemudian x2, x3 dan x5 selepas kemenangan pada pusingan berikutnya

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan lapan simbol berbayar: permata potongan jernih, sekop merah, hati ungu, daun semanggi hijau, berlian biru, serta huruf A, K dan Q. Setiap satu mempunyai sepuluh nilai, satu bagi setiap saiz kumpulan daripada 4 simbol sehingga 15 atau lebih. Permata potongan jernih ialah baris teratas, dengan 20 untuk 4 simbol, 100 untuk 8, 500 untuk 12 hingga 13 dan 10000 untuk 15 atau lebih.

Halaman peraturan menyatakan kemenangan kombinasi dalam wang tunai ialah nilai yang ditunjukkan dalam Paytable didarab dengan saiz taruhan dan pendarab taruhan. Nombor dalam jadual di bawah ialah nilai seperti dicetak pada halaman Paytable, bukan jumlah RM.

Cara kemenangan dan lata berfungsi

Pada setiap putaran, sebarang kombinasi 4 simbol atau lebih yang bersentuhan secara mendatar atau menegak menghasilkan kombinasi menang. Kombinasi menang dan bayaran dibuat mengikut Paytable.

Selepas bayaran setiap pusingan, semua simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu. Kombinasi menang tambahan dikira dalam setiap pusingan sehingga tiada lagi yang boleh dikira. Semua kemenangan dipaparkan dalam wang tunai.

Simbol emas

Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol, tidak termasuk simbol Wild dan simbol Scatter, mungkin muncul dengan bingkai emas. Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh ke bawah, mana-mana simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol Wild.

Pendarab di atas gulungan

Semasa mana-mana putaran, semua kemenangan didarab dengan pendarab yang ditunjukkan di atas gulungan, bermula dengan x1 pada pusingan pertama. Sebarang kemenangan pada pusingan pertama menaikkan pendarab pusingan kedua kepada x2. Sebarang kemenangan pada pusingan kedua menaikkan pendarab pusingan ketiga kepada x3. Sebarang kemenangan pada pusingan ketiga menaikkan pendarab pusingan keempat, dan setiap pusingan selepasnya, kepada x5.

Ciri Putaran Percuma

3 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 12 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Ciri ini dimainkan pada saiz taruhan dan tahap taruhan yang sama dengan putaran yang mencetuskannya.

Semasa Ciri Putaran Percuma, pendarab di atas gulungan dinaikkan kepada x2, x4, x6 dan x10 masing-masing. Putaran percuma boleh dicetus semula.

Kawalan pada halaman peraturan

Halaman peraturan mencetak pemilih Bet Size, Bet Level dan Bet Amount, Max Bet yang menetapkan Bet Size dan Bet Level ke nilai maksimum, Auto Spin untuk bilangan putaran yang dipilih, dan Turbo Spin yang mengurangkan tempoh putaran gulungan dalam permainan utama.

Jadual bayaran Majestic Treasures

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable mengikut bilangan simbol bersentuhan; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan taruhan; ia bukan jumlah RM.

Simbol15+1412-1310-11987654
Permata potongan jernih10,0002,00050020015010060403020
Sekop merah5,0001,0004001501006050302015
Hati ungu2,000800200100605040201510
Daun semanggi hijau1,000600150805040301085
Berlian biru80050010070403020653
A6003008060303020542
K2001005030252015521
Q2001005030252015521

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Majestic Treasures

Berapa simbol untuk menang dalam Majestic Treasures?

4 simbol atau lebih yang bersentuhan secara mendatar atau menegak menghasilkan kombinasi menang.

Bagaimana mencetus putaran percuma?

3 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 12 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 lagi. Putaran percuma boleh dicetus semula.

Apa yang dilakukan simbol berbingkai emas?

Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan bertukar menjadi simbol Wild pada pusingan seterusnya, selepas simbol baharu jatuh ke bawah.

Bagaimana main Majestic Treasures di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat pendarab naik dalam Majestic Treasures

Main Majestic Treasures di BolehSpin Daftar