BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Thai River Wonders PG Soft: Wilds-on-the-Way melekat

Thai River Wonders ialah slot PG Soft dengan 6 gulungan dan 5 baris, ditambah satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5, serta 2,025 hingga 32,400 cara. Simbol berbayarnya ialah udang, buah kuning, buah merah dan bunga ungu di atas dulang, sayur berdaun hijau, kacang pea hijau, serta huruf A, K, Q dan J dan nombor 10. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan dengan satu akaun BolehSpin.

Main Thai River Wonders di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Thai River Wonders di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Thai River Wonders di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susun atur
6 gulungan, 5 baris, ditambah satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5
Cara dan taruhan
2,025 hingga 32,400 cara, taruhan asas 20, tahap taruhan 1 hingga 10, saiz taruhan 0.01 hingga 5.00, mata wang RM
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Wilds-on-the-Way melekat
Simbol berbingkai perak menjadi berbingkai emas selepas menang, dan simbol berbingkai emas menjadi Wild
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 12 putaran percuma
Pendarab putaran percuma
Bermula pada x1 dan naik 1 selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menunjukkan sebelas simbol berbayar dengan empat nilai setiap satu, untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Udang di atas dulang ialah baris teratas pada 80, 60, 40 dan 30, diikuti buah kuning pada 70, 50, 25 dan 20 serta buah merah pada 60, 40, 25 dan 10. Q, J dan 10 membayar 4, 3, 2 dan 1. Ini nilai yang dicetak pada halaman Paytable, yang menurut halaman Game Rules didarab saiz taruhan dan tahap taruhan, jadi bukan jumlah RM.

2,025 hingga 32,400 cara

Cara taruhan menang apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara taruhan menang bagi setiap simbol didapati dengan mendarab simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan, dan bayaran simbol didarab dengan nombor itu. Contoh halaman ialah 1 x 2 x 3 x 1 = 6, jadi bayaran 40 menjadi 40 x 6 = 240.

Sesetengah simbol pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 mungkin menduduki 2 hingga 4 ruang simbol, dan setiap satu dikira sebagai satu simbol dalam pengiraan bayaran. Selepas setiap bayaran simbol menang meletup dan simbol di atas jatuh ke bawah untuk pusingan baharu.

Wilds-on-the-Way melekat

Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol mungkin mempunyai bingkai perak, selain simbol Wild dan Scatter. Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi Wild.

Nombor di bahagian atas Wild ialah berapa kali Wild boleh digunakan dalam kombinasi menang sebelum ia memusnahkan dirinya. Jika Wild terlibat dalam kemenangan dan nombornya 2 atau lebih, ia tidak memusnahkan dirinya pada pusingan seterusnya dan nombor itu dikurangkan 1. Jika nombornya 1, ia memusnahkan dirinya pada pusingan seterusnya.

Ciri Putaran Percuma

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 12 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Pendarab kemenangan ialah x1 pada permulaan. Semasa mana-mana putaran percuma, jika ada simbol menang pada gulungan, pendarab naik 1 selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh.

Semua simbol berbingkai perak digantikan dengan simbol berbingkai emas, yang bertukar menjadi Wild selepas terlibat dalam kemenangan. Putaran percuma boleh dicetus semula.

Jadual bayaran Thai River Wonders

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab saiz taruhan dan tahap taruhan, dan ia bukan jumlah RM.

Simbol6543
Udang di atas dulang80604030
Buah kuning di atas dulang70502520
Buah merah di atas dulang60402510
Bunga ungu di atas dulang3020158
Sayur berdaun hijau1512106
Kacang pea hijau1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Thai River Wonders

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Thai River Wonders?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 12 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Apakah maksud nombor pada Wild?

Ia ialah bilangan kali Wild boleh digunakan dalam kombinasi menang sebelum ia memusnahkan dirinya.

Bagaimana pendarab naik dalam putaran percuma?

Ia bermula pada x1 dan naik 1 selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh dalam putaran percuma yang ada simbol menang.

Bagaimana main Thai River Wonders di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat Wild muncul dalam Thai River Wonders

Main Thai River Wonders di BolehSpin Daftar