BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Jurassic Kingdom PG Soft: pendarab naik setiap pusingan

Jurassic Kingdom ialah slot PG Soft dengan 6 gulungan dan 6 baris. Ia membayar mengikut cara menang, dan halaman Game Rules menamakan dua ciri: Wilds-on-the-Way, di mana simbol berbingkai boleh bertukar menjadi Wild selepas kemenangan, dan pendarab kemenangan yang naik pusingan demi pusingan. Simbolnya dinosaur dan seekor burung, serta A, K, Q, J dan 10. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Jurassic Kingdom di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Jurassic Kingdom di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Jurassic Kingdom di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Grid
6 gulungan, 6 baris
Cara menang
64 - 46,656 cara, kemenangan dari gulungan paling kiri ke kanan
Bayaran
6, 5, 4 atau 3 simbol sama, nilai dicetak halaman Paytable
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 8 putaran percuma
Pendarab kemenangan
x1 pada pusingan pertama, naik sehingga x5 dari pusingan kelima

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nombor untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Dinosaur oren ialah baris teratas pada 150, 60, 40 dan 30, kemudian dinosaur biru pada 80, 50, 25 dan 20 serta dinosaur ungu pada 60, 40, 25 dan 10. Halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai Paytable didarab saiz dan tahap taruhan, jadi ia bukan jumlah RM.

Cara bayaran cara menang

Halaman Paytable menamakan permainan ini 64 - 46,656 Ways. Kemenangan dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol didapati dengan mendarab simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan itu. Contoh halaman ialah 1 x 3 x 2 = 6, jadi bayaran 30 menjadi 30 x 6 = 180.

Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kombinasi menang tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Wild dan Wilds-on-the-Way

Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5. Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol pada gulungan itu yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol (bukan Wild atau Scatter) mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi Wild.

Pendarab yang naik

Semasa mana-mana putaran semua kemenangan didarab dengan pendarab yang dipaparkan di bawah gulungan, bermula dengan x1 pada pusingan pertama. Sebarang kemenangan pada pusingan pertama menaikkan pusingan kedua kepada x2, kemenangan pada pusingan kedua menaikkan pusingan ketiga kepada x3, dan kemenangan pada pusingan ketiga menaikkan pusingan keempat kepada x4. Kemenangan pada pusingan keempat menaikkan pusingan kelima, dan setiap pusingan selepasnya, kepada x5.

Putaran percuma

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 8 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Dalam putaran percuma pendarab bermula pada x1, x2, x3, x4 dan x5, dan kesemuanya naik 1 pada penghujung setiap putaran percuma. Pada penghujung setiap putaran percuma, 1 putaran percuma diberi bagi setiap simbol +1 pada gulungan, jika ada.

Jadual bayaran Jurassic Kingdom

Nilai yang dicetak halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab taruhan, jadi ia bukan jumlah wang dalam RM.

Simbol6543
Dinosaur oren dengan mulut ternganga150604030
Dinosaur biru bertanduk80502520
Dinosaur ungu berduri60402510
Dinosaur berleher panjang3020158
Dinosaur hijau1512106
Burung berparuh besar1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Jurassic Kingdom di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Jurassic Kingdom

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Jurassic Kingdom?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 8 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana pendarab berfungsi?

Semua kemenangan didarab dengan pendarab di bawah gulungan. Ia bermula pada x1 dan naik satu langkah selepas setiap pusingan yang ada kemenangan, sehingga x5.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi simbol berbingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan menjadi Wild, menurut halaman Game Rules.

Bagaimana main Jurassic Kingdom di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat pendarab naik dalam Jurassic Kingdom

Main Jurassic Kingdom di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20