BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Fruity Treats: empat titik berwarna di bawah buah

Fruity Treats menyembunyikan penggandanya di lantai papan: empat titik berwarna terletak di bawah buah dan gula-gula, berpindah setiap putaran dan aktif apabila blok menang terbentuk di atasnya. Epal, oren, lemon dan plum berkongsi grid 7x7 dengan gula-gula bentuk syiling dan hati di atas pentas ungu. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Fruity Treats di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Fruity Treats di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Fruity Treats di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Grid
7x7, blok 5 atau lebih
Titik pengganda
Merah 5x, ungu 10x, biru kehijauan 15x, biru 20x
Scatter
Gula-gula pusar pelangi, bayar dalam permainan asas sahaja
Putaran percuma
3+ Scatter = 10, ulang +5
Pilihan beli
100x atau 200x jumlah taruhan
Kemenangan maksimum
5,000x taruhan, seperti dicetak

Blok, bukan garisan

Menurut halaman peraturan, sesuatu simbol hanya membayar apabila sekurang-kurangnya 5 yang sama bercantum menjadi satu blok, sama ada mendatar atau menegak. Jadual bayarannya panjang: setiap buah dan gula-gula ada harga sendiri untuk 5, 6, 7 dan seterusnya hingga 14, kemudian satu harga tertinggi untuk blok 15 hingga 49. Setiap kombinasi dibayar pada harga tertingginya sahaja, dan bayaran beberapa blok dicampurkan. Selepas setiap bayaran, simbol menang lenyap dan simbol baharu mengisi ruang kosong dari atas, berulang sehingga tiada blok baharu muncul.

Empat titik bertanda

Empat titik bertanda berlainan warna berada di bawah simbol pada setiap putaran dan tumble, dan pada awal setiap putaran ia berpindah ke kedudukan rawak. Kali pertama blok menang terbentuk di atas satu titik, titik itu aktif dan mendapat pengganda permulaan: merah 5x, ungu 10x, biru kehijauan 15x dan biru 20x. Kemenangan seterusnya di atas titik aktif didarab dengan pengganda itu, dan blok yang meliputi lebih daripada satu titik aktif menjumlahkan pengganda mereka.

Selepas tumble, setiap titik aktif yang ada kemenangan di atasnya naik sekali sebanyak nilai permulaannya sendiri. Dalam permainan asas semua titik padam dan reset apabila putaran serta tumble-nya tamat. Halaman peraturan tidak mencetak had tertinggi untuk titik ini.

Scatter yang membayar sendiri

Gula-gula pusar pelangi ialah SCATTER. Ia boleh muncul pada semua gulungan dan, menurut halaman peraturan, ia membayar hanya dalam permainan asas. Pada taruhan RM2.00 halaman itu menunjukkan RM4.00 untuk 3, RM20.00 untuk 4, RM100.00 untuk 5, RM400.00 untuk 6 dan RM2,000.00 untuk 7 hingga 49 Scatter.

Putaran percuma, titik kekal aktif

Tiga atau lebih Scatter memulakan ciri FREE SPINS dengan 10 putaran percuma. Perubahan utamanya: titik yang aktif dan penggandanya tidak reset sepanjang pusingan, jadi setiap titik menyimpan nilai yang sudah dicapai. Jika tiga atau lebih Scatter muncul lagi ketika pusingan berjalan, 5 putaran percuma ditambah. Gulungan khas turut disebut untuk ciri ini, tetapi tidak dihuraikan.

Dua harga beli dan had

Dari permainan asas pusingan ini boleh dibeli: 100x jumlah taruhan untuk FREE SPINS, atau 200x jumlah taruhan untuk SUPER FREE SPINS, di mana setiap titik semua warna bermula pada 20x. Ini maklumat sahaja, bukan cadangan. Kemenangan maksimum dicetak sebagai 5,000x taruhan; jika satu putaran atau pusingan putaran percuma mencapainya, pusingan tamat serta-merta, kemenangan dibayar dan ciri yang tinggal dilucutkan.

Baca jadual panjang dengan tenang

Dengan sebelas tingkat harga bagi setiap simbol, ambil seminit untuk membaca jadual sebelum memutar. Setiap angka RM di dalamnya milik jumlah taruhan RM2.00 dan beralih apabila taruhan anda berubah; julat taruhan yang dicetak ialah RM0.20 hingga RM480.00. Tetapkan bajet, mula dengan taruhan kecil sambil belajar rupa titik ketika aktif, dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Fruity Treats

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk blok 5 hingga 15-49 simbol sama; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol15-49141312111098765
Epal merah300.00140.0070.0030.0015.0010.005.004.003.503.002.00
Oren200.00120.0060.0025.0012.008.004.003.002.502.001.50
Sepasang lemon120.0080.0040.0020.009.006.003.002.502.001.501.00
Plum ungu80.0040.0020.0010.006.004.002.502.001.501.000.80
Gula-gula bulat kuning60.0030.0016.007.005.003.002.001.501.000.800.60
Gula-gula segi tiga oren50.0024.0012.006.004.002.501.501.000.800.600.50
Gula-gula hati merah40.0020.0010.005.003.002.001.000.800.600.500.40

Bayaran SCATTER, permainan asas sahaja (pada jumlah taruhan RM2.00)

SCATTERBayaran
7-49RM2,000.00
6RM400.00
5RM100.00
4RM20.00
3RM4.00

Pengganda permulaan titik bertanda

Warna titikPengganda permulaan
Red5x
Purple10x
Teal15x
Blue20x

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Fruity Treats

Apa yang mengaktifkan titik berwarna dalam Fruity Treats?

Blok menang yang terbentuk di atasnya buat kali pertama. Titik itu kemudian mendapat pengganda permulaan: merah 5x, ungu 10x, biru kehijauan 15x atau biru 20x.

Apa berlaku jika satu blok meliputi dua titik aktif?

Halaman peraturan menyatakan pengganda titik yang aktif dijumlahkan.

Adakah Scatter membayar semasa putaran percuma?

Tidak. Halaman peraturan menyatakan SCATTER membayar hanya dalam permainan asas.

Pada nilai berapa setiap titik bermula dalam SUPER FREE SPINS?

Ia pilihan beli 200x, dan setiap titik semua warna bermula pada 20x.

Di mana Fruity Treats di BolehSpin?

Dalam lobi Pragmatic Play. Ia dibuka dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda, tanpa aplikasi untuk dipasang.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Nyalakan titik dalam Fruity Treats

Main Fruity Treats di BolehSpin Daftar