BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Gem Fire Fortune: permata, tumble dan pengganda api

Gem Fire Fortune meletakkan permata potong dalam bingkai perak berlatarkan cahaya lava dan api. Halaman peraturannya ringkas dan berkisar pada satu idea: pengganda yang jatuh pada blok yang menang. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, dengan satu akaun BolehSpin, tanpa aplikasi atau ID permainan berasingan.

Main Gem Fire Fortune di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Gem Fire Fortune di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Gem Fire Fortune di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Bayaran
Blok 5 atau lebih, bersebelahan
Ciri
Tumble selepas setiap kemenangan
Pengganda asas
2x, 5x, 10x atau 100x pada kemenangan
Putaran percuma
3+ Scatter = 10 putaran
Menang maksimum
15,000x taruhan, seperti dicetak
Pilihan beli
100x dan 400x jumlah taruhan

Blok permata

Permata dibayar dalam blok sekurang-kurangnya 5 yang bersentuhan secara mendatar atau menegak. Setiap satu daripada tujuh permata ada sembilan peringkat bayaran, dari 5 hingga 13 atau lebih. Setiap blok hanya dibayar sekali pada nilai tertingginya, dan semua blok yang menang dijumlahkan. Halaman peraturan tidak mencetak bilangan baris dan lajur grid.

Selepas setiap kemenangan blok itu hilang, permata di atas jatuh dan permata baharu mengisi ruang kosong. Rantaian ini berjalan selagi kemenangan baharu terbentuk; jumlahnya dibayar bila tumble terakhir selesai.

Pengganda rawak dalam permainan asas

Dalam permainan asas mana-mana kombinasi menang boleh diberi pengganda rawak. Nilai yang mungkin ialah 2x, 5x, 10x dan 100x. Halaman peraturan menerangkannya bagi setiap kombinasi menang, bukan bagi seluruh putaran.

Putaran percuma: setiap kemenangan dapat satu

Scatter ialah syiling emas yang boleh muncul pada mana-mana gulungan. Tiga atau lebih memulakan 10 putaran percuma, dan tiga atau lebih semasa pusingan menambah 5 lagi. Gulungan khas digunakan dalam pusingan ini.

Dalam putaran percuma pengganda bukan lagi mungkin: setiap kombinasi menang dijamin mendapat pengganda rawak, kini daripada 5x, 10x atau 100x. Nilai 2x daripada permainan asas tiada dalam senarai putaran percuma.

Dua pilihan beli dan had

Putaran percuma boleh dibeli dari permainan asas untuk 100x jumlah taruhan. Pilihan kedua, SUPER FREE SPINS, berharga 400x jumlah taruhan; di situ setiap kombinasi menang didarab 10x atau 100x secara rawak. Halaman peraturan tidak menyatakan berapa super free spins diberi atau sama ada ia boleh dicetus semula. Kemenangan maksimum ialah 15,000x taruhan dalam permainan asas dan putaran percuma; pusingan putaran percuma yang mencapainya terus tamat.

Mengawal bahang

Jadual bayaran dalam ringgit pada jumlah taruhan RM2.00, manakala harga beli ialah gandaan jumlah taruhan, jadi bandingkan sebelum mula. Taruhan dari RM0.20 hingga RM480.00. Tetapkan bajet, kenali rupa pengganda dengan taruhan kecil dan berhenti apabila bajet habis. Kedua-dua pilihan beli tidak wajib.

Jadual bayaran Gem Fire Fortune

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan bagi setiap saiz blok pada jumlah taruhan RM2.00; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol13+12111098765
Permata heksagon merah70.0030.0015.0010.005.004.003.503.002.00
Permata pentagon ungu60.0025.0012.008.004.003.002.502.001.50
Permata potongan segi empat hijau50.0020.009.006.003.002.502.001.501.00
Permata segi tiga hijau kebiruan40.0010.006.004.002.502.001.501.000.80
Permata oktagon oren30.007.005.003.002.001.501.000.800.60
Permata bulat merah jambu20.006.004.002.501.501.000.800.600.50
Permata berlian biru10.005.003.002.001.000.800.600.500.40

Pengganda pada kombinasi menang

ModPengganda yang mungkin
Base game (can apply)2x, 5x, 10x, 100x
FREE SPINS (every win)5x, 10x, 100x
SUPER FREE SPINS (every win)10x, 100x

Pilihan beli (x jumlah taruhan)

CiriHarga
FREE SPINS100x
SUPER FREE SPINS400x

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Gem Fire Fortune

Pengganda apa yang boleh didapati kemenangan permainan asas Gem Fire Fortune?

Mana-mana kombinasi menang boleh diberi pengganda rawak 2x, 5x, 10x atau 100x.

Adakah setiap kemenangan putaran percuma didarab?

Ya. Dalam putaran percuma setiap kombinasi menang dijamin mendapat 5x, 10x atau 100x secara rawak.

Bagaimana pilihan SUPER FREE SPINS 400x berfungsi?

Ia berharga 400x jumlah taruhan, dan setiap kombinasi menang didarab 10x atau 100x secara rawak.

Adakah Gem Fire Fortune ada Wild?

Halaman peraturan tidak menyebut simbol Wild atau bayaran Scatter.

Bagaimana mula main Gem Fire Fortune di BolehSpin?

Tekan dalam lobi Pragmatic Play di pelayar telefon dan main dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Nyalakan Gem Fire Fortune

Main Gem Fire Fortune di BolehSpin Daftar