BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Infective Wild: Wild labu yang merebak

Infective Wild ialah slot Halloween kartun yang dibina atas satu idea: apabila Wild labu muncul di sebelah kucing atau gagak, ia menjangkitkan status Wild, dan perubahan itu boleh merebak sepanjang satu rantaian. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Infective Wild di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Infective Wild di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Infective Wild di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Payline
40, dibayar dari kiri ke kanan
Wild
Labu berukir, bayaran sendiri hingga RM120.00
Infective Wild
Tukar kucing dan gagak bersentuhan jadi Wild
Putaran percuma
1 hingga 3 setiap sel grid 3x3, dicampur
Buy Free Spins
100x jumlah taruhan semasa
Menang maksimum
5,000x taruhan, seperti dicetak

Malam seram versi kartun

Gulungan berdiri di sebuah kampung bercahaya bulan dengan rumah berhantu, pokok gondol dan tengkorak bermata merah, manakala satu watak berkepala labu bertopi tinggi dan berjubah ungu menunggu di sisi dengan semangkuk gula-gula. Kucing hitam bermata terang membayar paling tinggi, diikuti gagak, topi ahli sihir oren, kawah hijau menggelegak, batu nisan RIP dan botol ramuan ungu. Huruf A, K, Q, J dan nombor 10 berada di bawahnya.

Sebanyak 40 payline bernombor dilukis pada halaman 3. Setiap garisan dibaca dari gulungan paling kiri ke kanan; satu garisan hanya membayar kombinasi terbaiknya, dan semua garisan yang menang dikira dalam jumlah putaran.

Bagaimana jangkitan merebak

Wild ialah labu berukir yang tersengih. Ia menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan membayar sama seperti kucing, hingga RM120.00 untuk lima pada taruhan RM2.00.

Setiap kali Wild muncul bersentuhan melintang atau menegak dengan kucing atau gagak, ciri Infective Wild bermula dan simbol yang disentuh itu bertukar menjadi Wild. Ia tidak berhenti di situ: mana-mana kucing atau gagak yang bersambung melintang atau menegak dengan simbol sejenisnya akan menukar simbol itu juga. Hanya kucing dan gagak boleh ditukar begini.

Putaran percuma: mengira grid

Scatter ialah lencana tengkorak emas yang muncul pada gulungan 1, 3 dan 5. Halaman peraturan tidak menyatakan berapa Scatter diperlukan untuk memulakan putaran percuma, jadi kami tidak dapat memberi angkanya.

Terlebih dahulu, set gulungan kecil 3x3 berputar dengan sendirinya. Setiap daripada sembilan selnya menunjukkan 1, 2 atau 3 putaran percuma, dan semua nombor dicampur untuk jumlah anda. Semasa pusingan, setiap Wild yang muncul kekal di tempatnya hingga tamat, dan setiap Wild melekat itu masih menjangkiti kucing dan gagak yang muncul di sebelahnya. Gulungan khas digunakan, dan halaman itu menyatakan pusingan ini tidak boleh dicetus semula (ia mencetak 'retrrigered').

Membeli pusingan dan had lain

Buy Free Spins memulakan pusingan dari permainan utama dengan harga 100x jumlah taruhan semasa; kami hanya menerangkannya seperti dicetak. Kemenangan dihadkan pada 5,000x taruhan: apabila jumlah satu pusingan sampai ke angka itu, pusingan ditutup dan baki ciri dilucutkan. Taruhan dari RM0.40 hingga RM480.00. Peratus pulangan tidak tertera di mana-mana halaman, dan Ante Bet atau jackpot juga tidak disebut.

Anggap ia seram yang ringan

Jumlah dalam jadual bayaran berubah mengikut taruhan, jadi semak halaman 1 pada taruhan anda sendiri. Patuhi bajet yang ditetapkan, guna taruhan kecil sambil melihat cara Wild merebak, dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Infective Wild

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk 5, 4 atau 3 simbol pada payline; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol543
Kucing hitam120.0030.006.00
Gagak80.0020.004.00
Topi ahli sihir oren60.0015.003.00
Kawah hijau menggelegak40.0010.002.00
Batu nisan RIP32.008.001.60
Botol ramuan ungu24.006.001.20
A12.003.000.60
K12.003.000.60
Q8.002.000.40
J8.002.000.40
108.002.000.40
Wild labu berukir120.0030.006.00

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Infective Wild

Simbol apa yang boleh ditukar oleh Infective Wild?

Hanya kucing dan gagak. Wild menukar yang disentuhnya secara melintang atau menegak, dan perubahan itu bersambung kepada kucing atau gagak yang bersambung dengannya.

Berapa putaran percuma yang saya dapat?

Grid 3x3 menunjukkan 1, 2 atau 3 putaran dalam setiap sel dan semua nombor dicampur.

Adakah Wild kekal semasa putaran percuma?

Ya. Setiap Wild yang muncul kekal hingga pusingan tamat dan terus menjangkiti kucing dan gagak di sebelahnya.

Berapa Scatter untuk memulakan putaran percuma?

Halaman peraturan tidak menyatakannya. Ia hanya menyebut Scatter muncul pada gulungan 1, 3 dan 5.

Bagaimana buka Infective Wild di BolehSpin?

Dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, log masuk dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Biar Wild merebak dalam Infective Wild

Main Infective Wild di BolehSpin Daftar