BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Pirate Golden Age: meter yang memulangkan syiling MYSTERY

Pirate Golden Age berlatarkan pantai tropika di sebelah batu berbentuk tengkorak, dan putaran percumanya berkisar pada syiling emas MYSTERY yang disimpan dalam meter dan dihantar semula ke gulungan pada akhirnya. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Pirate Golden Age di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Pirate Golden Age di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Pirate Golden Age di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Garisan bayaran
20, kiri ke kanan
Wild
Tengkorak bertopi lanun, bukan untuk BONUS
Putaran percuma
3+ BONUS = 7 putaran percuma
Bayaran BONUS
5 / 4 / 3 = 200x / 20x / 2x jumlah taruhan
Putaran tambahan
1, 2 atau 3 bagi setiap 5 MYSTERY dikumpul
Kemenangan maksimum
3,000x taruhan

Krew pada 20 garisan

Halaman 1 menyenaraikan sepuluh simbol berbayar serta Wild. Kapten berjanggut bertopi berbulu pelepah mendahului jadual dengan RM150.00 untuk 5, RM40.00 untuk 4 dan RM12.50 untuk 3 pada jumlah taruhan RM2.00, diikuti lanun wanita, lanun berbandana, burung kakak tua, sauh dan bola meriam bertanda tengkorak. A, K, Q dan J melengkapkan set.

Kemenangan dibayar dari kiri ke kanan pada gulungan bersebelahan dari gulungan paling kiri, pada 20 garisan bayaran bernombor di halaman 3. Hanya kemenangan tertinggi dibayar bagi setiap garisan, dan kemenangan putaran percuma diberi selepas pusingan tamat.

Wild tengkorak dan kompas BONUS

Wild ialah tengkorak yang memakai topi lanun. Ia menggantikan semua simbol kecuali BONUS, muncul pada semua gulungan dan membayar RM150.00, RM40.00 dan RM12.50 untuk 5, 4 dan 3.

Simbol BONUS, sebuah kompas emas, juga muncul pada semua gulungan dan membayar dalam jumlah taruhan: 200x untuk 5, 20x untuk 4 dan 2x untuk 3. Tiga kompas atau lebih membuka pusingan FREE SPINS, yang bermula dengan 7 putaran percuma.

Syiling MYSTERY dan meter

Simbol MYSTERY, syiling emas bergambar tengkorak, hanya muncul semasa pusingan FREE SPINS. Apabila simbol MYSTERY muncul, semuanya bertukar menjadi simbol berbayar yang sama atau WILD.

Selepas setiap putaran, semua simbol MYSTERY dikumpul dalam meter. Apabila semua putaran percuma selesai, simbol dalam meter kembali ke skrin pada kedudukan rawak. Setiap 5 simbol MYSTERY yang dikumpul memberi 1, 2 atau 3 putaran percuma tambahan secara rawak. Gulungan khas digunakan sepanjang pusingan ini.

Pengganda yang dicampur

Jika simbol MYSTERY muncul pada kedudukan yang sama dengan simbol MYSTERY lain, pengganda kemenangan naik 1x bagi setiap kali pada kedudukan itu. Ia dikenakan pada semua garisan menang yang melaluinya, dan jika lebih daripada satu pengganda berada pada garisan menang yang sama, semuanya dicampur. Halaman peraturan tidak mencetak nilai permulaan atau nilai tertinggi pengganda ini.

Had 3,000x

Halaman 2 menghadkan sebarang kemenangan kepada 3,000x taruhan, sama ada dalam permainan asas atau putaran percuma. Sekiranya jumlah kemenangan satu pusingan FREE SPINS menyentuh angka itu, permainan berhenti di situ: kemenangan dibayar dan putaran yang masih tinggal dilucuthakkan. Halaman 5 mencetak had yang sama sebagai 3000X taruhan. Tiada sebutan tentang Buy Feature mahupun Ante Bet dalam enam halaman itu.

Pelayaran yang pendek

Taruhan dari RM0.20 hingga RM480.00, dan jumlah dalam jadual bayaran mengikut taruhan anda. Tetapkan bajet dan had masa sebelum mula, kekalkan taruhan kecil sambil melihat cara meter berfungsi, dan berhenti apabila salah satu had dicapai.

Jadual bayaran Pirate Golden Age

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk 5, 4 atau 3 simbol pada satu garisan; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol543
Kapten berjanggut bertopi berbulu pelepah150.0040.0012.50
Lanun wanita bertopi tiga segi100.0025.008.00
Lanun berbandana merah dengan pisau60.0015.005.00
Burung kakak tua40.0010.003.00
Sauh bertali25.004.002.00
Bola meriam bertanda tengkorak12.503.501.20
A6.002.000.60
K6.002.000.60
Q3.001.000.30
J3.001.000.30
Wild tengkorak150.0040.0012.50

Bayaran simbol BONUS

Simbol BONUSBayaran
5200x total bet
420x total bet
32x total bet

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan tentang Pirate Golden Age

Apa jadi kepada syiling MYSTERY dalam meter?

Pada akhir semua putaran percuma, ia kembali ke skrin pada kedudukan rawak. Setiap 5 yang dikumpul juga memberi 1, 2 atau 3 putaran percuma tambahan.

Bagaimana pengganda Pirate Golden Age naik?

Simbol MYSTERY yang muncul di tempat simbol MYSTERY lain menaikkan pengganda di situ 1x bagi setiap kali; pengganda pada satu garisan menang dicampur.

Berapa kompas untuk membuka putaran percuma?

3 atau lebih, untuk 7 putaran percuma.

Pada angka berapa kemenangan Pirate Golden Age dihadkan?

3,000x taruhan dalam permainan asas dan putaran percuma; pusingan FREE SPINS yang mencapainya tamat serta-merta dan baki putaran dilucuthakkan.

Dari lobi mana Pirate Golden Age dibuka di BolehSpin?

Lobi Pragmatic Play; ia dibuka dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda dan tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Belayar ke Golden Age

Main Pirate Golden Age di BolehSpin Daftar