BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Sugar Rush Super Scatter: lencana matahari yang membayar

Sugar Rush ini mengekalkan grid jeli 7x7 tetapi menambah lencana berbentuk matahari bertulis SUPER SCATTER dengan bayaran tersendiri, serta panel Special Bets dengan tiga pilihan. Anda akan menemuinya dalam lobi Pragmatic Play BolehSpin; ia berjalan dalam pelayar telefon dengan satu akaun BolehSpin anda, tanpa aplikasi atau ID permainan berasingan.

Main Sugar Rush Super Scatter di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Sugar Rush Super Scatter di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Sugar Rush Super Scatter di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Super Scatter
1 hingga 4 bayar 100x hingga 50000x base bet
Free spin
3 hingga 7 Scatter = 10, 12, 15, 20 atau 30
Grid
7 x 7, blok 5+
Petak pengganda
Mula x2, berganda, tertinggi x1024
Taruhan khas
Super Spin 2, Super Spin 1, Ante Bet
Kemenangan maksimum
50,000x, seperti dicetak

Lencana matahari dan bayarannya

Lencana matahari ini dicetak sebagai boleh muncul pada semua gulungan. Bersama Scatter biasa, sebarang kombinasi 3 atau lebih mencetuskan free spin, atau menambah putaran semasa pusingan. Apabila sekurang-kurangnya satu lencana matahari berada dalam kombinasi sebegitu, peraturan menyenaraikan bayaran mengikut bilangan lencana: 100x base bet untuk satu, 500x untuk dua, 5000x untuk tiga dan 50000x untuk empat. Ini gandaan base bet, bukan jumlah RM. Halaman peraturan tidak menyatakan sama ada Super Scatter boleh muncul dalam free spin.

Grid, tumble dan petak x1024

Halaman pertama menerangkan grid 7x7 di mana blok sekurang-kurangnya 5 simbol sama, bersambung mendatar atau menegak, membayar; kemenangan meletup dan tumble berterusan sehingga tiada kemenangan baharu. Letupan menanda petaknya, letupan kedua di situ menambah x2, dan setiap letupan seterusnya menggandakannya, hingga x1024. Petak dalam satu blok menang dicampur. Tanda dikosongkan selepas tumble dalam permainan asas dan kekal sepanjang pusingan dalam free spin.

Halaman 5 pula ada ayat 'Symbols pay anywhere', yang tidak sepadan dengan peraturan blok di halaman 1. Kedua-dua ayat diberi di sini sebagaimana dicetak.

Free spin dan cetusan semula

Scatter sebanyak 3, 4, 5, 6 atau 7 membawa masing-masing 10, 12, 15, 20 atau 30 free spin; jika bilangan itu muncul lagi di dalam pusingan, tambahan yang sama diberi. Halaman itu menambah bahawa gulungan khas digunakan semasa ciri ini, dan tidak lebih daripada itu.

Panel Special Bets

Empat pengganda taruhan disenaraikan. Permainan biasa ialah 20x. Super Spin 1, pada 200x, memulakan setiap putaran asas dengan kedudukan rawak yang memegang pengganda rawak dari x2 hingga x128. Super Spin 2, pada 5000x, memulakan setiap putaran asas dengan semua kedudukan memegang pengganda bermula x32. Ante Bet, pada 100x, mematikan Buy Free Spins; baki entri itu tidak diulang di sini. Di sini, base bet bermaksud taruhan anda sebelum sebarang kenaikan ciri ini. Setiap pilihan menaikkan taruhan setiap putaran, dan kami tidak mencadangkan mana-mana.

Membeli Free Spins atau Super Free Spins

Free Spins berharga 100x base bet; Super Free Spins berharga 500x base bet dan bermula dengan x2 pada setiap petak grid. Kami senaraikan untuk makluman; ini bukan saranan untuk membeli.

Had 50,000x dan bajet anda

Halaman 4 mengehadkan kemenangan maksimum pada 50,000x: jika pusingan free spin berjumlah 50,000x bet, ia tamat di situ, kemenangan dibayar dan baki putaran dilucutkan. Taruhan dari RM0.20 hingga RM120,000.00. Angka RM jadual bayaran diambil pada jumlah taruhan RM2.00; tukar taruhan, angkanya turut bertukar. Tetapkan bajet sebelum menyentuh panel Special Bets, belajar pada permainan biasa dengan taruhan kecil, dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Sugar Rush Super Scatter

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk blok 5 hingga 15+ simbol sama; ia berubah mengikut taruhan. Bayaran Super Scatter dicetak sebagai gandaan base bet.

Simbol15+141312111098765
Lolipop bulat merah jambu300.00140.0070.0030.0015.0010.005.004.003.503.002.00
Jeli hati oren200.00120.0060.0025.0012.008.004.003.002.502.001.50
Kacang jeli merah jambu120.0080.0040.0020.009.006.003.002.502.001.501.00
Jeli bintang hijau80.0040.0020.0010.006.004.002.502.001.501.000.80
Beruang jeli merah60.0030.0016.007.005.003.002.001.501.000.800.60
Beruang jeli ungu50.0024.0012.006.004.002.501.501.000.800.600.50
Beruang jeli oren40.0020.0010.005.003.002.001.000.800.600.500.40

Free spin mengikut bilangan Scatter

ScatterFree spin
310
412
515
620
730

Bayaran Super Scatter (x base bet)

Super ScatterDalam kombinasiBayaran
13 or more SCATTERS of any kind100x base bet
23 or more SCATTERS of any kind500x base bet
33 or more SCATTERS of any kind5000x base bet
43 or more SCATTERS of any kind50000x base bet

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Sugar Rush Super Scatter

Berapa nilai satu Super Scatter lencana matahari?

Nilainya 100x base bet, asalkan ia berada dalam kombinasi 3 atau lebih Scatter apa jua jenis.

Adakah Super Scatter dikira untuk free spin?

Ya. Kombinasi 3 atau lebih simbol Scatter dan Super Scatter mencetuskan atau menambah free spin.

Apa berlaku pada permulaan putaran dengan Super Spin 2?

Pada pengganda taruhan 5000x, setiap kedudukan grid memulakan putaran asas dengan pengganda bermula x32.

Berapakah nilai tertinggi petak bertanda dalam versi ini?

x1024, seperti dicetak dalam peraturan versi ini.

Di mana saya buka Sugar Rush Super Scatter?

Tekan dalam lobi Pragmatic Play BolehSpin; ia dimuatkan dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Kejar lencana matahari dalam Sugar Rush Super Scatter

Main Sugar Rush Super Scatter di BolehSpin Daftar