BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

The Dog House - Muttley Crew: kluster di atas kapal

The Dog House - Muttley Crew membayar dalam blok: pada grid 5x5, kemenangan datang daripada blok sekurang-kurangnya lima simbol sama yang bersentuhan ke sisi atau ke atas dan bawah. Anjing kartun bertopi lanun memenuhi grid di atas geladak kapal layar, dan Wild ialah peti harta yang terbuka. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main The Dog House - Muttley Crew di BolehSpin Daftar
Skrin permainan The Dog House - Muttley Crew di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan The Dog House - Muttley Crew di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Grid
5x5, blok 5 atau lebih
Wild
Peti harta, 2x, 3x, 5x atau 10x
Putaran percuma
3 / 4 / 5 BONUS = 10 / 15 / 20
Cetus semula
2 hingga 5 overlay BONUS = 5 hingga 30 putaran
Harga beli
100x, 250x atau 500x jumlah taruhan
Kemenangan maksimum
7,500x taruhan

Bayaran dalam blok lima atau lebih

Halaman 1 menyatakan simbol dibayar dalam blok sekurang-kurangnya 5 yang bersambung secara mendatar atau menegak, dan jadual dibahagi ikut saiz blok dari 5-6 hingga 20-25. Anjing perang bertopi lanun bertengkorak membayar paling tinggi: RM100.00 untuk blok 20 hingga 25 pada jumlah taruhan RM2.00. Selepasnya ada anjing putih berbulu panjang bertopi merah jambu, pug bertutup mata, anjing perang kecil, tulang dan huruf A hingga 10.

Setiap kombinasi dibayar sekali sahaja pada kemenangan tertingginya, dan kemenangan daripada beberapa blok dijumlahkan. Julat taruhan di halaman 4: RM0.20 hingga RM480.00.

Wild peti harta dan penggandanya

Peti harta menggantikan semua simbol kecuali BONUS dan mendarat dengan pengganda rawak 2x, 3x, 5x atau 10x. Pengganda itu dikenakan pada setiap blok menang yang melibatkan peti tersebut, satu peti boleh menyertai beberapa blok, dan apabila dua atau lebih peti berada dalam blok yang sama, pengganda mereka dicampur. Halaman 2 juga mencetak bayaran Wild sendiri: 25 Wild membayar RM100.00 pada RM2.00.

Peti yang melekat sepanjang putaran percuma

Tiga, empat atau lima tapak kaki BONUS memulakan pusingan dengan 10, 15 atau 20 putaran percuma, dan tapak kaki itu juga membayar 2x jumlah taruhan. Dari putaran percuma pertama, setiap peti yang mendarat dipegang di tempatnya sehingga pusingan selesai.

  • Overlay BONUS: dalam putaran percuma, tapak kaki boleh muncul di atas mana-mana simbol
  • 2 overlay: 5 putaran percuma lagi
  • 3 overlay: 10 lagi
  • 4 overlay: 20 lagi
  • 5 overlay: 30 lagi

Tiga harga beli dan had 7,500x

Halaman 3 menyenaraikan tiga cara memulakan putaran percuma terus dari permainan asas: 100x jumlah taruhan dengan 3 BONUS pada putaran pencetus, 250x dengan 4 dan 500x dengan 5. Kami catat untuk lengkap sahaja, bukan sebagai nasihat. Kemenangan maksimum ialah 7,500x taruhan; pusingan putaran percuma yang mencapainya tamat serta-merta, kemenangan dibayar dan baki putaran hangus. Halaman peraturan tidak menyebut Ante Bet atau jackpot.

Tip untuk pelayaran yang tenang

Mengira blok perlukan sedikit latihan, jadi mulakan dengan taruhan kecil dan perhatikan bagaimana peti menyertai lebih daripada satu blok. Tetapkan bajet dan had masa dahulu, dan ingat jumlah dalam jadual dibaca pada RM2.00 dan berubah ikut taruhan anda.

Jadual bayaran The Dog House - Muttley Crew

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk blok 20-25 hingga 5-6 simbol bersambung; ia berubah ikut taruhan anda.

Simbol20-2515-1912-149-117-85-6
Anjing perang bertopi lanun tengkorak100.0030.0020.0012.007.505.00
Anjing putih bertopi lanun merah jambu60.0024.0016.009.005.004.00
Pug bertutup mata50.0018.0012.007.504.003.00
Anjing lanun perang kecil40.0015.0010.006.003.002.50
Tulang30.0012.008.005.002.502.00
A25.009.006.004.002.001.50
K18.006.004.503.001.501.00
Q18.006.004.503.001.501.00
J15.005.003.502.001.000.50
1015.005.003.502.001.000.50

Bayaran WILD pada RM2.00

Simbol WILDBayaran
25RM100.00

Simbol BONUS dalam permainan asas

Simbol BONUSBayaranPutaran percuma
52x total bet20
42x total bet15
32x total bet10

Overlay BONUS dalam putaran percuma

Overlay BONUSPutaran percuma tambahan
25
310
420
530

Harga beli (x jumlah taruhan)

HargaSimbol BONUS pada putaran pencetus
100x3
250x4
500x5

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim The Dog House - Muttley Crew

Berapa besar blok menang dalam Muttley Crew?

Sekurang-kurangnya 5 simbol sama yang bersambung secara mendatar atau menegak pada grid 5x5.

Adakah pengganda dua peti dalam blok yang sama digabungkan?

Ya. Halaman 2 menyatakan pengganda mereka dicampur antara satu sama lain, dan jumlahnya dikenakan pada blok itu.

Adakah Wild kekal dalam putaran percuma?

Ya. Setiap Wild yang mendarat semasa pusingan kekal di skrin sehingga pusingan tamat.

Bolehkah pusingan putaran percuma dipanjangkan?

Boleh. Tapak kaki BONUS boleh muncul sebagai overlay di atas mana-mana simbol; 2, 3, 4 atau 5 overlay menambah 5, 10, 20 atau 30 putaran.

Di mana The Dog House - Muttley Crew di BolehSpin?

Dalam lobi Pragmatic Play. Tekan dalam pelayar telefon dan main dengan akaun BolehSpin anda, tanpa aplikasi.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Naik kapal bersama Muttley Crew

Main The Dog House - Muttley Crew di BolehSpin Daftar