BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Wukong Rush: grid halaman kuil yang mengingati

Wukong Rush mengambil nama Raja Monyet dalam cerita rakyat Cina dan mengisi papan 7x7 dengan tongkat emas, skrol, ikat kepala bertatah permata, cincin, botol ramuan dan buah pic. Seekor monyet muda yang ceria berpakaian merah dan emas berdiri di sebelah grid di halaman sebuah kuil. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon dengan satu akaun BolehSpin, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan.

Main Wukong Rush di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Wukong Rush di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Wukong Rush di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Grid
7 x 7
Bayaran
Blok 5 atau lebih, bersambung mendatar atau menegak
Pengganda petak
x2, berganda hingga x128
Putaran percuma
10 hingga 30 untuk 3 hingga 7 Scatter
Harga beli
100x jumlah taruhan semasa
Menang maksimum
5,000x taruhan

Blok, bukan garis

Pada grid ini, kemenangan ialah blok sekurang-kurangnya 5 simbol sama yang bersambung secara mendatar atau menegak, dan jadual bayaran menyenaraikan setiap simbol dari blok 5 hingga 15 atau lebih. Tongkat emas di atas sekali dengan RM300.00 untuk 15+ pada jumlah taruhan RM2.00; buah pic bermula pada RM0.40 untuk 5. Setiap kombinasi dibayar pada kemenangan tertingginya sahaja; jika beberapa blok menang bersama, jumlahnya dicampurkan.

Blok menang pecah, simbol di atas jatuh dan simbol baharu masuk, berulang sehingga tiada blok baharu terbentuk. Kemenangan seluruh rantaian masuk ke baki selepas ia tamat.

Petak yang mengingati letupan

Setiap simbol yang pecah dalam kemenangan menandakan petaknya. Petak itu mendapat x2 apabila simbol kedua pecah di atasnya; setiap letupan selepas itu menggandakan nilainya, dengan x128 sebagai had. Mana-mana blok menang yang terletak pada petak berpengganda mendapat pengganda itu, dan jika satu blok meliputi beberapa petak berpengganda, nilainya dicampur.

Dalam permainan asas, tanda dan pengganda hanya bertahan selagi tumble berterusan dan dikosongkan apabila ia berhenti.

Pintu pagoda dan putaran percuma

Scatter ialah pintu pagoda merah dan hijau di atas awan, dan ia boleh muncul pada mana-mana gulungan. Tiga, 4, 5, 6 atau 7 di mana-mana memberi 10, 12, 15, 20 atau 30 putaran percuma. Bilangan yang sama semasa pusingan menambah 10, 12, 15, 20 atau 30 lagi.

Di sini petak bertanda kekal sepanjang pusingan, dan penggandanya terus naik dengan tumble merentasi semua putaran percuma. Halaman peraturan menambah bahawa gulungan khas digunakan semasa ciri ini, tanpa penjelasan lanjut.

Membeli, had dan satu ayat pelik

Satu-satunya pilihan beli berharga 100x jumlah taruhan semasa, dan pada putaran itu 3, 4, 5, 6 atau 7 Scatter boleh muncul secara rawak. Kemenangan dihadkan pada 5,000x taruhan dalam permainan asas dan putaran percuma; pusingan yang mencapainya tamat serta-merta dan baki putaran hangus. Julat taruhan yang dicetak: RM0.20 hingga RM480.00.

Halaman 4 juga memuatkan frasa sisa: ia menyebut kemenangan putaran percuma dan bonus masuk ke 'kemenangan payline', walaupun grid ini membayar ikut blok. Kami ulang hanya seperti dicetak. Halaman peraturan tidak menyebut simbol Wild atau Ante Bet.

Bermain dengan rancangan

Jumlah RM dalam jadual bayaran dibaca pada RM2.00 dan berubah mengikut taruhan anda, jadi semak pada taruhan yang anda mahu guna. Sebelum putaran pertama, putuskan berapa yang sanggup dibelanjakan; guna taruhan rendah semasa memerhati petak bertanda di grid 7x7, dan tutup permainan apabila jumlah itu habis.

Jadual bayaran Wukong Rush

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk blok 5 hingga 15+ simbol sama; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol15+141312111098765
Tongkat emas berpemegang merah300.00140.0070.0030.0015.0010.005.004.003.503.002.00
Skrol kertas200.00120.0060.0025.0012.008.004.003.002.502.001.50
Ikat kepala emas bertatah permata merah120.0080.0040.0020.009.006.003.002.502.001.501.00
Kantung ungu bersimpul merah jambu80.0040.0020.0010.006.004.002.502.001.501.000.80
Cincin perak bermata hijau60.0030.0016.007.005.003.002.001.501.000.800.60
Botol ramuan biru50.0024.0012.006.004.002.501.501.000.800.600.50
Buah pic40.0020.0010.005.003.002.001.000.800.600.500.40

Putaran percuma mengikut bilangan Scatter

ScatterPutaran percuma
310
412
515
620
730

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Wukong Rush

Berapa besar blok menang dalam Wukong Rush?

Sekurang-kurangnya 5 simbol sama yang bersambung mendatar atau menegak. Jadual bayaran bermula dari 5 hingga 15 atau lebih.

Bila petak mendapat pengganda pertama?

Pada letupan kedua di petak itu. Ia bermula x2 dan berganda pada setiap letupan seterusnya, hingga x128.

Bagaimana jika satu blok meliputi dua petak berpengganda?

Halaman peraturan menyatakan pengganda itu dicampur.

Apa yang diberi oleh 7 Scatter pagoda?

30 putaran percuma, dan 7 Scatter semasa pusingan menambah 30 lagi.

Bolehkah main Wukong Rush tanpa memasang aplikasi?

Boleh. Di BolehSpin ia dibuka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Sertai si monyet dalam Wukong Rush

Main Wukong Rush di BolehSpin Daftar