BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Pussy888

Magical Spin Pussy888: isi dua halaman INFO

Magical Spin di Pussy888 memuatkan semua peraturannya dalam dua halaman INFO yang diselak dengan dua titik di bahagian bawah. Halaman pertama tentang ciri: satu kotak MAGIC WILD, dua panel bertajuk BONUS GAME dan satu panel bertajuk FREE GAMES. Halaman kedua memuatkan lapan kotak simbol lain, tiga peraturan garisan dan carta 25 garis bayaran bernombor. Di BolehSpin, Magical Spin dibuka dari lobi Pussy888 terus dalam pelayar telefon. Tiada aplikasi untuk dimuat turun dan tiada ID permainan berasingan; satu akaun BolehSpin sudah cukup. Ramai pemain panggil lobi ini pussy sahaja.

Main Magical Spin di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Magical Spin di Pussy888 BolehSpin
Skrin permainan Magical Spin di Pussy888 BolehSpin

Ringkasan

Halaman INFO
2, diselak dengan titik di bahagian bawah
Garis bayaran
25 garis bayaran bernombor dilukis di halaman 2
Arah kemenangan
Kiri ke kanan dari gelendong paling kiri, gelendong bersebelahan sahaja
MAGIC WILD
Menggantikan semua simbol; 5 = 1000
Bonus games
Dua panel BONUS GAME; pilihan topi boleh memberi sehingga 15 free games
Free games
Garisan dan taruhan permainan pencetus; pengganda didedahkan dalam setiap permainan
Asas bayaran
Semua hadiah didarab dengan taruhan garisan

Kotak MAGIC WILD

Halaman 1 dibuka dengan satu kotak: bola kristal bertulis MAGIC WILD. Ia mencetak satu nilai sahaja, 1000 untuk 5, dan satu nota: menggantikan semua simbol. Nota itu tidak menyebut sebarang pengecualian, dan tiada nilai untuk 4 atau 3 dicetak dalam kotak ini.

Dua panel bernama BONUS GAME

Di bawah kotak wild, dua panel membawa tajuk yang sama, BONUS GAME. Panel pertama ada satu baris sahaja: hadiah akan didedahkan secara automatik dalam ciri itu. Jadi dalam panel ini tiada apa yang perlu dipilih.

Panel kedua menunjukkan topi hitam di atas meja bulat, dan baris peraturannya sendiri mencetak gambar topi kecil: pilih satu topi untuk memenangi hadiah atau free games. Hasilnya boleh sehingga 15 free games, dan jika free games diberikan, ia bermula di akhir ciri itu. Kedua-dua panel tidak mencetak apa yang memulakan bonus game, jadi panduan ini tidak meneka.

FREE GAMES dengan pengganda

Panel ketiga di halaman 1 bertajuk FREE GAMES dan memberi dua peraturan. Free games dimainkan pada garisan dan taruhan permainan pencetus. Satu pengganda akan didedahkan dalam setiap permainan, dan hadiah didarab dengan pengganda itu. Halaman ini tidak mencetak nilai pengganda, jadi tiada yang disenaraikan di sini.

Halaman 2: lapan kotak simbol

Setiap kotak di halaman 2 mencetak nilai untuk 5, 4 dan 3, dari mahkota di atas hingga belon:

  • Mahkota: 700, 200, 50
  • Topeng berbulu: 500, 100, 40
  • Kipas bulu merah: 300, 75, 30
  • Mawar merah: 250, 50, 20
  • Sangkar burung: 200, 25, 15
  • Syiling emas: 150, 20, 10
  • Kad ace sped: 125, 15, 5
  • Belon oren dan kuning: 100, 10, 5

Tiga peraturan garisan

Di bawah kotak-kotak itu, halaman 2 mencetak tiga baris. Semua simbol bermula dari gelendong paling kiri dan membayar dari kiri ke kanan hanya pada gelendong bersebelahan di garis bayaran aktif. Semua hadiah didarab dengan taruhan garisan. Hanya kemenangan tertinggi dibayar pada setiap garis bayaran. Di bawahnya terletak carta garis bayaran bernombor 1 hingga 25. Kedua-dua halaman tidak mencetak peraturan jackpot atau pembelian, dan meter pada skrin permainan tidak diterangkan di situ.

Jadual bayaran Magical Spin Pussy888

Nilai seperti dicetak halaman INFO untuk 5, 4 dan 3. Halaman 2 menyatakan semua hadiah didarab dengan taruhan garisan. MAGIC WILD mencetak nilai untuk 5 sahaja.

Simbol543
Bola kristal MAGIC WILD1,000––
Mahkota70020050
Topeng berbulu50010040
Kipas bulu merah3007530
Mawar merah2505020
Sangkar burung2002515
Syiling emas1502010
Kad ace sped125155
Belon oren dan kuning100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Magical Spin di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Magical Spin Pussy888

Adakah MAGIC WILD ada pengecualian?

Kotaknya hanya menyatakan ia menggantikan semua simbol; tiada pengecualian dicetak.

Apa berlaku dalam bonus topi?

Anda pilih satu topi untuk memenangi hadiah atau free games, sehingga 15 free games. Free games yang diberikan bermula di akhir ciri itu.

Perlukah saya memilih dalam BONUS GAME yang satu lagi?

Tidak. Peraturannya menyatakan hadiah akan didedahkan secara automatik dalam ciri itu.

Apa yang berbeza dalam free games?

Ia menggunakan garisan dan taruhan permainan pencetus, dan satu pengganda didedahkan dalam setiap permainan untuk mendarab hadiah.

Di mana Magical Spin di BolehSpin?

Log masuk ke BolehSpin dalam pelayar telefon, buka lobi Pussy888 dan pilih Magical Spin.

Panduan permainan Pussy888 lain

Dua halaman sudah dibaca, kini putar Magical Spin

Main Magical Spin di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20