BolehSpin
Daftar
Panduan permainan UU Slots

Fruit? Fruits? FRUITS!!! UU Slots: Cluster Pay dan Wild Multiplier

Fruit? Fruits? FRUITS!!! ialah permainan UU Slots yang PAYTABLE-nya menerangkan Cluster Pay, WILD Multiplier yang membawa nilai berbeza dalam permainan asas dan dalam Free Games, serta Free Game Scatter. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi UU Slots dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa akaun permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Fruit? Fruits? FRUITS!!! di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Fruit? Fruits? FRUITS!!! di UU Slots BolehSpin
Skrin permainan Fruit? Fruits? FRUITS!!! di UU Slots BolehSpin

Ringkasan

Jenis bayaran
Cluster Pay: simbol dibayar dalam blok minimum 5 yang bersambung secara mendatar atau menegak
Wild
WILD Multiplier menggantikan semua simbol kecuali Free Game Scatter Symbol
Pengganda Base Game
2x, 4x, 8x, 16x, 32x, 64x, 128x, 256x
Pengganda Free Game
3x, 9x, 27x, 81x, 243x, 729x
Free Games
3 atau lebih Free Game Scatter mencetuskan 10 hingga 25 Free Games

Simbol dan bayarannya

PAYTABLE menyenaraikan tujuh simbol, setiap satu dengan sebelas angka bercetak untuk saiz blok 15+, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6 dan 5. Strawberi mencetak angka terbesar: 15+: MYR 30.00, 14: MYR 14.00, 13: MYR 7.00 hingga 5: MYR 0.20. Oren menyusul dengan 15+: MYR 20.00 dan 5: MYR 0.15, kemudian epal hijau dengan 15+: MYR 18.00 dan 5: MYR 0.10.

Anggur mencetak 15+: MYR 16.00 dan 5: MYR 0.08, dan plum juga mencetak 15+: MYR 16.00 tetapi 5: MYR 0.06. Bintang mencetak 15+: MYR 8.00 dan 5: MYR 0.05, dan hati mencetak 15+: MYR 4.00 dan 5: MYR 0.04. Jadual di bawah mencetak semua angka tepat seperti pada PAYTABLE.

Untuk blok bersaiz sederhana, strawberi mencetak 12: MYR 3.00, 11: MYR 1.50, 10: MYR 1.00 dan 9: MYR 0.50, manakala hati mencetak 12: MYR 0.50, 11: MYR 0.30, 10: MYR 0.20 dan 9: MYR 0.10.

Nombor ini ialah angka yang dicetak di sebelah bilangan simbol dengan label MYR pada PAYTABLE. Halaman tidak menyatakan saiz taruhan yang mana, jadi tiada apa dikira daripadanya di sini.

Cara Cluster Pay berfungsi

PAYTABLE menyatakan semua simbol dibayar dalam blok minimum 5 simbol yang bersambung secara mendatar atau menegak, dan hanya kemenangan tertinggi dibayar. Ia tidak mencetak bilangan gulungan atau baris dalam perkataan.

WILD Multiplier

WILD Multiplier menggantikan semua simbol kecuali Free Game Scatter Symbol. Ia muncul secara rawak apabila ada kluster menang selepas letupan, dan ia akan hilang secara rawak atau kekal jika ada kluster menang selepas letupan.

Semasa Base Game ia membawa pengganda 2x, 4x, 8x, 16x, 32x, 64x, 128x atau 256x. Semasa Free Games ia membawa pengganda 3x, 9x, 27x, 81x, 243x atau 729x. Pengganda ditambah bersama jika muncul dalam kluster menang yang sama sebelum kemenangan dikira.

Free Games

PAYTABLE menyatakan 3 atau lebih Free Game Scatter mencetuskan Free Games: 7 scatter memberi 25 Free Games, 6 memberi 20, 5 memberi 15, 4 memberi 12 dan 3 memberi 10. Ia juga menyatakan 5 Free Games ditambah jika 3 atau lebih muncul semasa Free Games.

Free Game Scatter mempunyai bayaran sendiri yang dicetak sebagai x Total Bet: 7: 100, 6: 20, 5: 10, 4: 5 dan 3: 3.

Nota dari PAYTABLE

PAYTABLE berakhir dengan satu peraturan: kerosakan membatalkan semua bayaran dan permainan.

Jadual bayaran Fruit? Fruits? FRUITS!!!

Angka yang dicetak di sebelah bilangan simbol pada PAYTABLE dengan label MYR yang ditunjukkan di situ; halaman tidak menyatakan saiz taruhan yang mana, dan tiada pengiraan dibuat.

Simbol15+141312111098765
Strawberi30.0014.007.003.001.501.000.500.400.350.300.20
Oren20.0012.006.002.501.200.800.400.300.250.200.15
Epal hijau18.0010.005.002.000.900.600.300.250.200.150.10
Anggur16.008.004.001.000.600.400.250.200.150.100.08
Plum16.006.003.000.700.500.300.200.150.100.080.06
Bintang8.004.002.000.600.400.250.150.100.080.060.05
Hati4.002.001.000.500.300.200.100.080.060.050.04

Bayaran Free Game Scatter (x Total Bet seperti dicetak)

ScatterBayaran
7100 x Total Bet
620 x Total Bet
510 x Total Bet
45 x Total Bet
33 x Total Bet

Free Games diberi

ScatterFree Games
725
620
515
412
310

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Fruit? Fruits? FRUITS!!! di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Fruit? Fruits? FRUITS!!!

Berapa simbol membentuk kemenangan?

PAYTABLE menyatakan semua simbol dibayar dalam blok minimum 5 simbol yang bersambung secara mendatar atau menegak.

Apakah nilai yang dibawa pengganda Wild?

Semasa Base Game 2x hingga 256x, dan semasa Free Games 3x hingga 729x, ditambah bersama jika muncul dalam kluster menang yang sama.

Berapa Free Games yang diberi scatter?

7 scatter memberi 25 Free Games, 6 memberi 20, 5 memberi 15, 4 memberi 12 dan 3 memberi 10, dan 5 lagi ditambah jika 3 atau lebih muncul semasa Free Games.

Bagaimana main di telefon?

Buka lobi UU Slots di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan UU Slots lain

Lihat Wild Multiplier dalam Fruit? Fruits? FRUITS!!!

Main Fruit? Fruits? FRUITS!!! di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20