BolehSpin
Daftar
Panduan permainan UU Slots

Sweet Symphonies UU Slots: Titik Pengganda dan permainan percuma

Sweet Symphonies ialah permainan UU Slots yang PAYTABLE-nya menerangkan Cluster Pay, iaitu simbol membayar dalam blok sekurang-kurangnya 5 yang bersambung secara mendatar atau menegak, Titik Pengganda yang bermula pada x2 dan berganda sehingga x128, serta Free Game Scatter. Di BolehSpin anda membuka permainan ini dari lobi UU Slots dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi untuk dipasang, dengan satu akaun BolehSpin sahaja.

Main Sweet Symphonies di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Sweet Symphonies di UU Slots BolehSpin
Skrin permainan Sweet Symphonies di UU Slots BolehSpin

Ringkasan

Jenis bayaran
Cluster Pay: blok sekurang-kurangnya 5 simbol bersambung secara mendatar atau menegak
Lajur jadual bayaran
Bilangan simbol dari 5 hingga 15+, dengan angka berlabel MYR
Titik Pengganda
Satu pengganda diletakkan pada titik yang diserlahkan, bermula pada x2 dan berganda sehingga x128
Free Game Scatter
3, 4, 5, 6 atau 7 scatter semasa urutan tumble dalam permainan asas memberi 10, 12, 15, 20 atau 30 permainan percuma
Dalam Free Game
Kedudukan yang diserlahkan dan pengganda mereka kekal pada gulungan sehingga akhir pusingan bonus
Gaming Terms
100 COINS : MYR 1.00

Cara PAYTABLE menerangkan bayaran

Bahagian Gaming Terms menamakan jenis bayaran Cluster Pay dan menulis bahawa semua simbol membayar dalam blok sekurang-kurangnya 5 simbol yang bersambung secara mendatar atau menegak. Ia menambah bahawa hanya kemenangan tertinggi dibayar. PAYTABLE tidak mencetak bilangan gulungan atau baris dan tidak mencetak bilangan garisan bayaran, maka panduan ini tidak memberikannya.

Bahagian yang sama mencetak 100 COINS : MYR 1.00 dan tidak menerangkan lebih lanjut. PAYTABLE juga menulis bahawa kerosakan membatalkan semua bayaran dan permainan.

Simbol dan angka yang dicetak

PAYTABLE menunjukkan tujuh simbol, setiap satu dengan senarai angka dari 15+ hingga 5, dan setiap angka berlabel MYR. Cawan merah dengan krim dan marshmallow berada di tempat pertama, dicetak pada MYR 30.00 untuk 15+, MYR 1.00 untuk 10 dan MYR 0.20 untuk 5. Gula-gula coklat menyusul dengan MYR 20.00, MYR 0.80 dan MYR 0.15.

Lima simbol lain, iaitu kek empat segi merah jambu, biskut sandwic serta marshmallow merah jambu, oren dan kuning, menyusul dengan angka lebih rendah dalam susunan yang sama. Jadual di bawah mencetak setiap bilangan dari 15+ hingga 5. PAYTABLE tidak menyatakan angka itu untuk saiz pertaruhan yang mana, jadi panduan ini tidak membuat sebarang pengiraan.

Titik Pengganda

PAYTABLE menunjukkan tiga balang bercetak x2, x16 dan x128 serta menerangkan ciri ini. Setiap kali simbol menang dikeluarkan, kedudukannya diserlahkan pada grid. Jika simbol menang dikeluarkan dari titik yang diserlahkan, satu pengganda diletakkan di situ.

Pengganda bermula pada nilai x2 dan berganda setiap kali simbol menang dikeluarkan di atasnya, sehingga x128. Ia terpakai pada semua kemenangan yang jatuh di atasnya, dan jika lebih daripada satu pengganda terlibat, nilainya dicampur sebelum digunakan. Dalam permainan asas, pengganda dikosongkan dari papan antara pusingan berbayar.

Free Game Scatter dan Free Game

Scatter ialah gambar donat berlabel Scatter, dinamakan Free Game Scatter. PAYTABLE menulis bahawa 3, 4, 5, 6 atau 7 simbol scatter semasa urutan tumble dalam permainan asas memberi 10, 12, 15, 20 atau 30 permainan percuma, masing-masing.

Dalam Free Game, PAYTABLE menulis bahawa kedudukan yang diserlahkan dan pengganda mereka kekal pada gulungan sehingga akhir pusingan bonus, jadi nilainya boleh terus bertambah. Ciri ini boleh dipanjangkan apabila 3, 4, 5, 6 atau 7 scatter muncul, yang memberi tambahan 10, 12, 15, 20 atau 30 permainan percuma, masing-masing.

Jadual bayaran Sweet Symphonies

Angka yang dicetak pada PAYTABLE di sebelah setiap bilangan simbol, dari 15+ hingga 5, dengan label MYR. Halaman tidak menyatakan saiz pertaruhan yang mana dan panduan ini tidak membuat sebarang pengiraan dengannya.

Simbol15+141312111098765
Cawan merah dengan krim dan marshmallow30.0014.007.003.001.501.000.500.400.350.300.20
Gula-gula coklat20.0012.006.002.501.200.800.400.300.250.200.15
Kek empat segi merah jambu12.008.004.002.000.900.600.300.250.200.150.10
Biskut sandwic8.004.002.001.000.600.400.250.200.150.100.08
Marshmallow merah jambu6.003.001.600.700.500.300.200.150.100.080.06
Marshmallow oren5.002.401.200.600.400.250.150.100.080.060.05
Marshmallow kuning4.002.001.000.500.300.200.100.080.060.050.04

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Sweet Symphonies di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Sweet Symphonies

Berapa permainan percuma yang diberi scatter?

PAYTABLE menulis bahawa 3, 4, 5, 6 atau 7 simbol scatter semasa urutan tumble dalam permainan asas memberi 10, 12, 15, 20 atau 30 permainan percuma, masing-masing.

Bagaimana Titik Pengganda berfungsi?

Apabila simbol menang dikeluarkan dari titik yang diserlahkan, satu pengganda diletakkan di situ. Ia bermula pada x2 dan berganda setiap kali simbol menang dikeluarkan di atasnya, sehingga x128.

Adakah pengganda kekal dalam Free Game?

Ya. PAYTABLE menulis bahawa kedudukan yang diserlahkan dan pengganda mereka kekal pada gulungan sehingga akhir pusingan bonus.

Bagaimana saya main Sweet Symphonies di telefon?

Buka lobi UU Slots di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan UU Slots lain

Lihat Titik Pengganda dalam Sweet Symphonies

Main Sweet Symphonies di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20