BolehSpin
Daftar
Panduan permainan V-Power

God Of Wealth V-Power: dua simbol wild Fa diterangkan

God Of Wealth ialah slot V-Power yang halaman peraturannya mencetak dua simbol Fa berbeza yang kedua-duanya menggantikan simbol lain, scatter yang boleh muncul di mana-mana kedudukan, dan putaran percuma di mana God of Fortune muncul dan memberi simbol wild. Di BolehSpin ia dicapai melalui lobi V-Power dalam pelayar telefon, dengan akaun BolehSpin yang sama, tanpa aplikasi dan tanpa log masuk permainan tambahan.

Main God Of Wealth di BolehSpin Daftar
Skrin permainan God Of Wealth di V-Power BolehSpin
Skrin permainan God Of Wealth di V-Power BolehSpin

Ringkasan

Simbol Fa merah
Menggantikan semua simbol kecuali scatter
Simbol Fa biru
Menggantikan semua simbol kecuali simbol Fa merah dan scatter
Dua wild atau lebih dalam satu permainan
Setiap simbol wild terbuka dan menjadi satu gulungan 3 wild
Scatter
Boleh muncul di mana-mana kedudukan
God of Fortune
Muncul secara rawak dalam putaran percuma dan memberi simbol Fa merah
Lajur jadual bayaran
5, 4 dan 3 simbol, serta lajur A untuk sejenis semua

Dua simbol Fa

Halaman peraturan bermula dengan dua simbol Fa. Simbol Fa merah menggantikan semua simbol kecuali scatter. Halaman menambah bahawa jika ada 2 atau lebih simbol WILD dalam satu permainan, setiap simbol wild akan terbuka dan menjadi satu gulungan 3 wild.

Simbol Fa biru mempunyai peraturan yang lebih sempit: ia menggantikan semua simbol kecuali simbol Fa merah dan scatter. Kedua-duanya dalam jadual di bawah hanya dengan dua nombor yang dicetak, lajur 5 dan lajur A.

Simbol dan bayarannya

Selepas dua simbol Fa, jadual bayaran menyenaraikan lapan simbol lagi. Figura berjanggut bertopi hitam dicetak dengan 5 111.111111, 4 22.222222, 3 5.555556 dan A 277.777778. Figura tersenyum bertopi biru menyusul dengan 5 44.444444, 4 8.888889, 3 2.222222 dan A 111.111111. Kemudian gadis berbaju hijau memegang kad merah dengan 5 22.222222, 4 4.444444, 3 1.666667 dan A 55.555556, dan gadis bersanggul berpakaian merah jambu dengan 5 17.777778, 4 3.333333, 3 1.111111 dan A 44.444444.

Empat lagi ialah gendang merah jambu, loket jed hijau, mercun dan syiling emas, masing-masing dengan empat lajur yang sama. Baris terendah, syiling emas, mencetak 5 2.222222, 4 0.555556, 3 0.222222 dan A 5.555556.

Lajur A

Di atas jadual bayaran halaman menyatakan bahawa pengganda ALL OF A KIND berbeza daripada mod biasa dan ditandakan (A) selepas jumlah kemenangan pada ikon. Halaman tidak menerangkan bila nombor A terpakai, jadi baca seperti yang dicetak.

Putaran percuma dan God of Fortune

Bahagian putaran percuma mempunyai empat baris. Scatter boleh muncul di mana-mana kedudukan. God of Fortune akan muncul secara rawak dan memberi simbol Fa merah pada gulungan pertama hingga ketiga. Dalam baris lain God of Fortune akan muncul secara rawak dan memberi simbol Fa merah yang terbuka dan menjadi satu gulungan 3 WILD. Akhirnya, 3 scatter atau lebih dalam satu permainan semasa permainan percuma menambah bilangan putaran percuma mengikut peraturan Permainan Percuma.

Halaman tidak mencetak bagaimana putaran percuma dicetuskan, berapa banyak diberi, atau berapa banyak ditambah, jadi butiran itu tidak disenaraikan di sini. Garisan bayaran ialah gambar bernombor 1 hingga 9.

Nota dari halaman peraturan

Halaman peraturan tidak menyatakan saiz taruhan untuk nombor jadual bayaran, jadi ia ialah nombor yang dicetak di sebelah bilangan simbol, bukan jumlah dalam RM.

Jadual bayaran God Of Wealth

Nombor yang dicetak halaman peraturan (bilangan simbol dan nombor di sebelahnya, serta A untuk sejenis semua); halaman tidak menyatakan saiz taruhan, jadi ia bukan jumlah dalam RM.

Simbol543A
Simbol Fa merah555.56––555.56
Simbol Fa biru555.56––555.56
Figura berjanggut bertopi hitam111.1122.225.56277.78
Figura tersenyum bertopi biru44.448.892.22111.11
Gadis berbaju hijau memegang kad merah22.224.441.6755.56
Gadis bersanggul berpakaian merah jambu17.783.331.1144.44
Gendang merah jambu11.112.220.7827.78
Loket jed hijau6.671.670.5616.67
Mercun4.441.110.3311.11
Syiling emas2.220.560.225.56

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main God Of Wealth di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim God Of Wealth

Apa beza simbol Fa merah dan biru?

Simbol Fa merah menggantikan semua simbol kecuali scatter. Simbol Fa biru menggantikan semua simbol kecuali simbol Fa merah dan scatter.

Apa berlaku dengan 2 wild atau lebih dalam satu permainan?

Halaman peraturan menyatakan setiap simbol wild akan terbuka dan menjadi satu gulungan 3 wild.

Apa maksud A dalam jadual bayaran?

Halaman menyatakan pengganda ALL OF A KIND berbeza daripada mod biasa dan ditandakan (A) selepas jumlah kemenangan pada ikon.

Apa dibuat God of Fortune dalam putaran percuma?

Halaman menyatakan God of Fortune akan muncul secara rawak dan memberi simbol Fa merah pada gulungan pertama hingga ketiga, atau memberi simbol Fa merah yang terbuka dan menjadi satu gulungan 3 wild.

Bagaimana main God Of Wealth di telefon?

Guna pelayar telefon: log masuk ke BolehSpin, buka lobi V-Power dan pilih permainan ini. Tiada aplikasi diperlukan.

Panduan permainan V-Power lain

Lihat wild Fa dalam God Of Wealth

Main God Of Wealth di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20