BolehSpin
Daftar
Panduan permainan 918Kiss

Pirate Ship 918Kiss: jubin FREE SPIN BONUS dan 30 garisan

Pirate Ship di 918Kiss menerangkan peraturannya dalam lima halaman bantuan berbahasa Inggeris yang diselak dengan NEXT dan BACK: satu halaman garisan, satu halaman untuk WILD dan peti harta, dua halaman bayaran simbol dan satu halaman FREE SPIN GAME. Panduan ini mengikut kelima-lima halaman itu mengikut urutan dan menyebut apa yang tidak dinyatakan. Di BolehSpin anda pilih Pirate Ship dalam lobi 918Kiss dan main dalam pelayar telefon, tanpa muat turun aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Pirate Ship di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Pirate Ship di 918Kiss BolehSpin
Skrin permainan Pirate Ship di 918Kiss BolehSpin

Ringkasan

Halaman bantuan
5: garisan, WILD dan peti, dua halaman bayaran, FREE SPIN GAME
Garisan
LINE 1 hingga LINE 30; 30 kombinasi corak kemenangan
WILD
Dikira sebagai mana-mana simbol kecuali FREE SPIN
Lima WILD
1500, satu-satunya nilai WILD yang dicetak
Permainan percuma
3, 4 atau 5 jubin FREE SPIN BONUS: 7, 10 atau 15
Asas bayaran
Tidak dinyatakan pada lima halaman itu

Halaman pertama: tiga puluh garisan

Halaman pertama bertajuk GAME INSTRUCTIONS dan melukis tiga puluh gambar garisan kecil, setiap satu berlabel LINE 1 hingga LINE 30 dengan warna berbeza. Di bawahnya tertulis bahawa terdapat 30 kombinasi corak kemenangan yang mungkin. Ayat itu satu-satunya peraturan garisan pada halaman tersebut. Tiada satu pun daripada lima halaman itu menyatakan sama ada kemenangan dikira dari kiri, dari kanan atau kedua-dua arah, jadi panduan ini juga tidak menyatakannya.

WILD tengkorak emas

Halaman kedua dibuka dengan lima jubin tengkorak emas bertanda WILD dan nombor 1500 di sebelahnya. Tiada nilai dicetak untuk empat atau tiga WILD. Baris hijau di bawahnya berbunyi: WILD boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali FREE SPIN. Maksudnya, WILD boleh menggantikan simbol bayaran, tetapi bukan jubin FREE SPIN BONUS.

Peti harta, bendera dan bom

Separuh bawah halaman kedua milik peti harta: 1000 untuk lima, 250 untuk empat dan 100 untuk tiga. Halaman ketiga kemudian menyusun empat gambar lagi. Bendera hitam bertengkorak dan bersilang tulang mencetak 700, 150 dan 70. Bom bulat hitam bersumbu mencetak 400, 100 dan 40.

Roda kemudi dan teleskop

Di separuh bawah halaman ketiga, roda kemudi kapal mencetak 250 untuk lima, 50 untuk empat dan 20 untuk tiga. Di sebelahnya, teleskop biru gelap mencetak 300, 75 dan 30. Setiap baris pada halaman ini bermula pada tiga simbol sama; tiada bayaran untuk dua simbol di mana-mana dalam buku bantuan itu.

Empat sut kad

Halaman keempat memuatkan empat sut kad, setiap satu dengan tiga nilainya sendiri:

  • Daiman kuning: 150, 20 dan 10
  • Sped biru: 200, 25 dan 15
  • Kelawar hijau: 100, 10 dan 5
  • Hati merah: 125, 10 dan 5

FREE SPIN GAME

Halaman terakhir bertajuk FREE SPIN GAME dan menunjukkan jubin bertulis FREE SPIN BONUS dengan ayat 3, 4 atau 5 simbol free spin menang. Lima jubin memberi 15 permainan percuma, empat jubin memberi 10 dan tiga jubin memberi 7. Halaman itu tidak mencetak apa-apa lagi tentang permainan percuma: tiada pengganda, tiada peraturan cetus semula dan tiada simbol tambahan. Buku bantuan itu juga tiada halaman gamble.

Maksud nombor-nombor itu

Lima halaman itu mencetak nilai bayaran tanpa menyatakan nilai itu didarab dengan apa, dan tidak menunjukkan sebarang pertaruhan. Oleh itu jadual di bawah mengulang nilai tepat seperti dicetak. Tetapkan bajet sebelum bermain, semak pertaruhan dalam permainan itu sendiri, dan berhenti apabila bajet habis. Bermainlah secara bertanggungjawab.

Jadual bayaran Pirate Ship

Nilai seperti dicetak pada halaman bantuan untuk 5 / 4 / 3 simbol; halaman bantuan tidak menyatakan nilai itu didarab dengan apa.

Simbol543
WILD tengkorak emas1,500––
Peti harta1,000250100
Bendera hitam tengkorak dan tulang bersilang70015070
Bom bulat hitam bersumbu40010040
Roda kemudi kapal2505020
Teleskop biru gelap3007530
Daiman kuning1502010
Sped biru2002515
Kelawar hijau100105
Hati merah125105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Pirate Ship di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Pirate Ship

Berapa garisan dalam Pirate Ship?

Halaman GAME INSTRUCTIONS melukis LINE 1 hingga LINE 30 dan menyatakan terdapat 30 kombinasi corak kemenangan yang mungkin.

Apa yang memulakan permainan percuma?

Tiga, empat atau lima jubin FREE SPIN BONUS. Ia memberi 7, 10 atau 15 permainan percuma.

Bolehkah WILD menggantikan jubin FREE SPIN BONUS?

Tidak. Halaman itu menyatakan WILD boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali FREE SPIN.

Nombor jadual bayaran didarab dengan apa?

Halaman bantuan tidak menyatakannya, jadi jadual menunjukkan nilai tepat seperti dicetak.

Perlukah aplikasi untuk Pirate Ship?

Tidak. Di BolehSpin ia dibuka dari lobi 918Kiss dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan 918Kiss lain

Cari jubin FREE SPIN BONUS dalam Pirate Ship

Main Pirate Ship di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20