BolehSpin
Daftar
Panduan permainan ACEWIN

Bake Bombanza ACEWIN: bom cupcake di papan 6x5

Bake Bombanza ialah slot ACEWIN bertema kedai kek dengan 6 gulungan dan 5 baris. Kek, donat dan jeli menjadi simbol yang lebih tinggi, biskut kecil mengisi selebihnya, dan bom cupcake bersumbu membawa pengganda. Semua yang ditulis di sini datang daripada halaman peraturan permainan itu sendiri. Di BolehSpin anda membukanya melalui lobi ACEWIN dalam pelayar telefon: tiada aplikasi untuk dipasang, tiada ID permainan berasingan, cukup satu akaun BolehSpin.

Main Bake Bombanza di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Bake Bombanza di ACEWIN BolehSpin
Skrin permainan Bake Bombanza di ACEWIN BolehSpin

Ringkasan

Grid
6 gulungan, 5 baris
Cara bayar
Kiraan simbol sama pada skrin, bermula 8
Nilai bom
2x hingga 1000x
Putaran percuma
10 untuk 4 Scatter atau lebih, tambah 5 untuk 3 atau lebih di dalamnya
Buy Bonus
Ada; halaman bantuan mencetak angka RTP untuknya
Orientasi
Mod menegak dan melintang tidak boleh ditukar semasa bermain

Kiraan, bukan garisan bayaran

Tiada garisan untuk diikuti. Apabila putaran tamat, permainan mengira simbol sama di seluruh skrin, dan jadual bayaran membayar pada 8-9, 10-11 atau 12+ simbol. Scatter ada jadual sendiri: 4X, 5X dan 6X.

Cascade tanpa had

Kombinasi menang dibayar dan setiap simbol menang hilang, kecuali Scatter yang kekal. Yang lain jatuh ke bawah dari gulungan pertama hingga keenam, dan simbol baharu jatuh mengisi ruang kosong. Ini berulang sehingga tiada lagi kemenangan. Halaman peraturan menyatakan bilangan jatuhan tiada had, dan semua bonus ditambah ke baki selepas semua penyingkiran dalam satu putaran asas selesai.

Bom Pengganda

Dua gambar membawa pengganda: cupcake dengan sumbu menyala dan bom cupcake emas. Ia muncul dalam permainan utama dan permainan percuma, dan kekal di skrin sehingga penyingkiran semasa tamat. Nilai yang disenaraikan ialah 2x, 3x, 4x, 5x, 6x, 8x, 10x, 12x, 15x, 20x, 25x, 50x, 100x dan 1000x. Apabila cascade tamat, bom di skrin dicampur dan jumlah kemenangan pusingan didarab dengan jumlah itu.

Halaman itu juga menyebut pengganda dari permainan utama menetapkan minimum Bom dalam permainan percuma, dan rekod itu ditetapkan semula apabila permainan percuma tamat.

Permainan percuma

4 Scatter atau lebih dalam permainan utama memulakan 10 putaran percuma. Semasa permainan percuma, 3 Scatter atau lebih menambah 5 putaran lagi, dan Bom Pengganda tambahan boleh muncul. Permainan percuma guna taruhan yang sama dengan putaran pencetus, dan kemenangan diberi selepas pusingan tamat.

Buy Bonus

Butang Buy membuka menu di mana + dan - melaraskan jumlah taruhan. Butang pembelian menolak jumlah itu daripada baki anda dan memulakan permainan ciri yang dipilih. Jika pembelian gagal atau terganggu, permainan menyelesaikannya secara automatik dan anda boleh melihatnya dalam sejarah permainan. Ciri yang dibeli ialah sesi berasingan. Halaman bantuan mencetak RTP (Buy Bonus) = 95.90% dan RTP (Super Buy Bonus) = 95.92%; harga pembelian tidak dicetak, jadi baca menu sebelum anda sahkan.

Tip

Lihat taruhan yang dipaparkan sebelum setiap putaran, tetapkan bajet sesi, kekalkan taruhan kecil dan berhenti apabila sampai had. Menekan tengah gulungan juga memulakan putaran, jadi jauhkan jari anda semasa membaca skrin.

Jadual bayaran Bake Bombanza

Nombor yang dicetak pada halaman peraturan untuk contoh jumlah taruhan 50, bagi 12+, 10-11 dan 8-9 simbol sama; ia berubah ikut taruhan anda.

Simbol12+10-118-9
Kek krim oren1,000600250
Hirisan kek strawberi60025065
Gulung kek ungu berpusar37512550
Donat berais biru3005040
Puding jeli hijau2503525
Biskut hati merah2003020
Biskut bintang ungu1252515
Biskut berlian biru1002010
Biskut bulat hijau50155

Bayaran Scatter (contoh jumlah taruhan 50)

ScatterBayaran
6X5000
5X250
4X150

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Bake Bombanza

Berapa simbol diperlukan untuk menang?

Jadual bayaran bermula pada 8 simbol sama di mana-mana pada skrin. Scatter membayar dari 4.

Bagaimana Bom Pengganda berfungsi?

Apabila cascade tamat, nilai semua bom di skrin dicampur dan jumlah kemenangan pusingan didarab dengan jumlah itu.

Bagaimana mendapat putaran percuma?

4 Scatter atau lebih dalam permainan utama beri 10 putaran percuma; 3 atau lebih semasa permainan percuma tambah 5 lagi.

Adakah halaman bantuan mencetak RTP?

Hanya untuk ciri yang dibeli: 95.90% untuk Buy Bonus dan 95.92% untuk Super Buy Bonus. Tiada RTP lain dicetak.

Perlukah aplikasi untuk Bake Bombanza?

Tidak. Log masuk akaun BolehSpin dalam pelayar telefon dan buka dari lobi ACEWIN.

Panduan permainan ACEWIN lain

Putar Bake Bombanza

Main Bake Bombanza di BolehSpin Daftar