BolehSpin
Daftar
Panduan permainan ACEWIN

Temple Of Gold ACEWIN: cascade Aztec dan topeng X2

Temple Of Gold ialah slot ACEWIN bertema Aztec dengan 6 gulungan dan 5 baris, serta gulungan tambahan di atas gulungan 2 hingga 5. Topeng batu, patung, lambang bersayap, kepala ular dan simbol jagung ialah simbol bergambar, A hingga 10 diukir pada jubin batu, dan seorang wanita bermahkota bulu ialah Wild. Di BolehSpin anda membukanya melalui lobi ACEWIN dalam pelayar telefon: tiada aplikasi untuk dipasang, tiada ID permainan berasingan, cukup satu akaun BolehSpin.

Main Temple Of Gold di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Temple Of Gold di ACEWIN BolehSpin
Skrin permainan Temple Of Gold di ACEWIN BolehSpin

Ringkasan

Grid
6 gulungan, 5 baris, gulungan tambahan di atas gulungan 2 hingga 5
Cara bayar
Kiri ke kanan pada gulungan bersebelahan, dari gulungan paling kiri
Pengganda
Simbol topeng emas X2 terkumpul
Putaran percuma
10 untuk 4 Scatter atau lebih, +2 bagi setiap Scatter tambahan
Wild
Gulungan 2 hingga 5 sahaja, ganti semua kecuali Scatter
Orientasi
Mod menegak dan melintang tidak boleh ditukar semasa bermain

Membaca kemenangan

Kombinasi dibayar dari kiri ke kanan pada gulungan bersebelahan, bermula dari gulungan paling kiri. Jadual bayaran di bawah menyenaraikan 3, 4, 5 dan 6 simbol sama untuk setiap simbol. Setiap kombinasi menang dikira sekali pada ganjaran tertinggi yang terpakai, dan apabila beberapa kombinasi menang serentak, hadiahnya dicampur.

Penyingkiran

Dalam permainan utama dan permainan percuma, simbol dalam garisan menang dibuang selepas setiap putaran. Simbol jatuh dari atas mengisi ruang kosong, atau simbol baharu jatuh jika tiada apa di atas, dan putaran tamat apabila tiada kombinasi lagi. Scatter tidak pernah dibuang, begitu juga simbol berbingkai perak atau emas yang berada dalam garisan menang.

Pengganda X2

Apabila topeng emas bertanda X2 muncul selepas putaran, kemenangan didarab 2 dan pengganda terkumpul. Jika kemenangan berlanjutan dan X2 lain tiba, ia terus terkumpul dan terpakai pada kombinasi yang sedang dibayar. Dalam permainan utama pengganda dikosongkan selepas setiap putaran. Dalam permainan percuma ia tidak dikosongkan antara putaran dan ditetapkan semula hanya apabila permainan percuma tamat.

Bingkai perak dan emas

Setiap simbol kecuali Wild dan Scatter boleh muncul dengan bingkai perak. Apabila simbol berbingkai perak menjadi sebahagian kombinasi menang, ia bertukar menjadi simbol lain (bukan Wild atau Scatter) dan bingkainya menjadi emas. Simbol berbingkai emas yang membentuk garisan menang menjadi Wild, dan bingkai emas dibuang selepas ia membentuk kombinasi menang.

Simbol besar dan Wild

Pada gulungan 2 hingga 5, simbol, termasuk Wild dan Scatter, boleh menutup 1 hingga 4 ruang. Setiap satu tetap dikira sebagai satu simbol semasa kemenangan dinilai. Wild hanya muncul pada gulungan itu dan menggantikan semua simbol kecuali Scatter.

Permainan percuma

4 Scatter atau lebih, berbentuk piramid emas, dalam permainan utama memulakan permainan percuma dengan 10 Putaran Percuma. Setiap Scatter tambahan pada putaran pencetus memberi +2 putaran lagi, dan 4 Scatter atau lebih yang muncul semula semasa permainan percuma memberi putaran percuma tambahan. Permainan percuma guna taruhan yang sama dengan putaran pencetus. Halaman bantuan tidak mencetak RTP atau kemenangan maksimum untuk permainan ini, dan tiada Buy Bonus diterangkan.

Tip

Semak taruhan yang dipaparkan sebelum setiap putaran, tetapkan bajet sesi, kekalkan taruhan kecil dan berhenti apabila sampai had. Menekan tengah gulungan juga memulakan putaran, jadi jauhkan jari dari kawasan itu semasa membaca skrin.

Jadual bayaran Temple Of Gold

Nombor yang dicetak pada halaman peraturan untuk contoh jumlah taruhan 100, bagi 6, 5, 4 dan 3 simbol sama; ia berubah ikut taruhan anda.

Simbol6543
Topeng matahari emas400250200150
Topeng batu merah250150125100
Patung magenta20015012550
Lambang bersayap ungu1501007540
Kepala ular biru75605030
Simbol jagung hijau75605030
A50403020
K50403020
Q2015105
J2015105
102015105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Temple Of Gold

Berapa Scatter memulakan permainan percuma?

4 Scatter atau lebih dalam permainan utama memulakannya dan memberi 10 Putaran Percuma; setiap Scatter tambahan pada putaran pencetus menambah 2 lagi.

Adakah pengganda ditetapkan semula?

Dalam permainan utama ia dikosongkan selepas setiap putaran. Dalam permainan percuma ia kekal sehingga permainan percuma tamat.

Apa yang diganti oleh Wild?

Pada gulungan 2 hingga 5 ia menggantikan semua simbol kecuali Scatter.

Adakah halaman bantuan mencetak RTP?

Tidak. Halaman itu tidak mencetak RTP atau kemenangan maksimum.

Perlukah aplikasi untuk Temple Of Gold?

Tidak. Log masuk akaun BolehSpin dalam pelayar telefon dan buka dari lobi ACEWIN.

Panduan permainan ACEWIN lain

Putar Temple Of Gold

Main Temple Of Gold di BolehSpin Daftar