BolehSpin
Daftar
Panduan permainan ACEWIN

Cake Bonanza 1000 ACEWIN: gula-gula dan bom pada 6 gulungan

Cake Bonanza 1000 ialah slot ACEWIN berwajah kedai gula-gula: papan 6 gulungan dan 5 baris yang penuh dengan kek, hirisan pai, kepingan jeli serta gula-gula kecil berbentuk bintang, hati, permata dan titisan. Di BolehSpin anda membukanya melalui lobi ACEWIN dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin. Semua yang ditulis di sini mengikut halaman peraturan permainan itu sendiri.

Main Cake Bonanza 1000 di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Cake Bonanza 1000 di ACEWIN BolehSpin
Skrin permainan Cake Bonanza 1000 di ACEWIN BolehSpin

Ringkasan

Grid
6 gulungan, 5 baris
Cara bayar
Simbol sama dikira pada skrin, bermula 8
Nilai bom
2x hingga 1000x, permainan percuma sahaja
Putaran percuma
10 untuk 4 Scatter atau lebih, tambah 5 untuk 3 atau lebih di dalamnya
Buy Bonus
Tiada pada halaman peraturan
Contoh taruhan
Tidak dicetak pada halaman peraturan

Kira gula-gula

Tiada garisan bayaran. Apabila putaran tamat, permainan mengira setiap simbol sama di seluruh skrin, dan jadual bayaran membayar pada 8-9, 10-11 atau 12+ simbol. Halaman itu juga menyatakan bahawa apabila beberapa simbol menang, semua hadiah ditambah kepada jumlah bayaran.

Bagaimana cascade berjalan

Kombinasi menang dibayar dan simbolnya disingkirkan. Yang tinggal jatuh dari gulungan pertama hingga keenam ke bawah, dan simbol baharu jatuh mengisi ruang kosong, satu simbol bagi satu ruang. Halaman itu menyatakan bilangan jatuhan tiada had, manakala senarai Game Rules menyebut cascade sehingga 6 pusingan. Kemenangan ditambah ke baki selepas semua penyingkiran putaran asas selesai.

Bom dalam permainan percuma

Bom pengganda ialah simbol permainan percuma: ia hanya muncul dalam Free Game dan kekal sehingga cascade semasa tamat. Setiap bom menunjukkan nilai rawak, ditulis 2x, 3x dan seterusnya hingga 1000x. Apabila cascade tamat, semua bom yang dipaparkan dicampur dan jumlah kemenangan didarab dengan pengganda akhir itu.

Scatter dan putaran percuma

Scatter ialah kek berlapis pada jubin merah jambu. Ia boleh jatuh pada mana-mana gulungan dalam permainan asas dan permainan percuma, dan dikira di mana-mana kedudukan. 4 atau lebih dalam permainan asas memberi 10 putaran percuma, dan 3 atau lebih semasa permainan percuma menambah 5 lagi. Permainan percuma guna taruhan putaran pencetus, dan kemenangannya diberi selepas pusingan tamat.

Bermain dengan bijak

Baca jadual bayaran sekali sebelum mula: halaman itu tidak mencetak contoh taruhan. Tetapkan bajet sesi, kekalkan taruhan kecil dan berhenti apabila sampai had. Menekan tengah gulungan juga memulakan putaran, dan permainan tidak boleh bertukar antara menegak dan melintang, jadi pilih orientasi dahulu.

Jadual bayaran Cake Bonanza 1000

Nombor seperti dicetak pada halaman peraturan, bagi 12+, 10-11 dan 8-9 simbol sama. Halaman itu tidak memberi contoh jumlah taruhan.

Simbol12+10-118-9
Kek strawberi berlapis2,5001,250500
Hirisan pai beri ungu1,250500125
Kepingan jeli biru750250100
Kek coklat taburan gula60010075
Skop gula-gula hijau5007550
Gula-gula bintang oren4006040
Gula-gula hati merah2505025
Gula-gula permata ungu2004520
Gula-gula titisan hijau1003510

Bayaran Scatter (seperti dicetak)

ScatterBayaran
6X500
5X250
4X150

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Cake Bonanza 1000

Berapa simbol untuk menang?

Jadual bayaran bermula pada 8 simbol sama di mana-mana pada skrin. Scatter membayar dari 4.

Bila bom muncul?

Hanya dalam permainan percuma. Ia kekal sehingga cascade semasa tamat, kemudian nilainya dicampur dan jumlah kemenangan didarab dengan jumlah itu.

Bagaimana memulakan putaran percuma?

4 Scatter atau lebih dalam permainan asas beri 10 putaran percuma. Semasa permainan percuma, 3 atau lebih beri 5 lagi.

Ada Buy Bonus atau peratusan pulangan pada halaman?

Tidak. Halaman peraturan tidak mencetak Buy Bonus mahupun peratusan pulangan.

Perlukah aplikasi untuk Cake Bonanza 1000?

Tidak. Log masuk akaun BolehSpin dalam pelayar telefon dan buka dari lobi ACEWIN.

Panduan permainan ACEWIN lain

Putar Cake Bonanza 1000

Main Cake Bonanza 1000 di BolehSpin Daftar