BolehSpin
Daftar
Panduan permainan ACEWIN

Temple Of Gold Split Power ACEWIN: pengganda yang naik setiap cascade

Temple Of Gold Split Power mempunyai pengganda kemenangan yang naik. Pada halaman peraturannya ia bermula pada x1 setiap putaran permainan utama, naik +1 apabila cascade menyusul selepas kemenangan, dan dalam putaran percuma ia bermula pada x2 serta naik +2. Papannya 6 gulungan dan 5 baris dengan gulungan tambahan di atas gulungan 2 hingga 5, dan halaman itu menyatakan sehingga 32,400 cara menang. Di BolehSpin anda membukanya melalui lobi ACEWIN dalam pelayar telefon: tiada aplikasi untuk dipasang, tiada ID permainan berasingan, cukup satu akaun BolehSpin.

Main Temple Of Gold Split Power di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Temple Of Gold Split Power di ACEWIN BolehSpin
Skrin permainan Temple Of Gold Split Power di ACEWIN BolehSpin

Ringkasan

Grid
6 gulungan, 5 baris, gulungan tambahan di atas gulungan 2 hingga 5, sehingga 32,400 cara menang
Pengganda
x1 pada awal putaran permainan utama, +1 setiap langkah cascade; x2 dan +2 dalam putaran percuma
Putaran percuma
10 untuk 4 Scatter atau lebih, +2 bagi setiap Scatter tambahan
Wild
Gulungan 2 hingga 5 sahaja, dibuang selepas menang
Buy Bonus
Diterangkan pada halaman; harga dan peratusan pulangan tidak dicetak
Orientasi
Mod menegak dan melintang tidak boleh ditukar semasa bermain

Bagaimana pengganda naik

Halaman itu menyatakan pengganda kemenangan ialah x1 pada awal sebarang putaran permainan utama, dan ganjaran pengganda terpakai bermula cascade kedua. Selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh, pengganda naik +1. Dalam permainan utama ia ditetapkan semula pada hujung setiap putaran. Dalam Putaran Percuma ia bermula pada x2, naik +2 dengan cara yang sama, dan tidak ditetapkan semula antara putaran; ia hanya ditetapkan semula apabila ciri Putaran Percuma tamat.

Penyingkiran dan bingkai

Simbol menang dibuang, simbol di atas jatuh ke bawah, dan simbol baharu masuk sehingga tiada lagi kemenangan. Simbol dalam garisan menang dengan bingkai luar perak atau emas kekal, begitu juga Scatter. Simbol selain Wild dan Scatter boleh muncul dengan bingkai perak. Selepas simbol berbingkai perak membentuk kemenangan, bingkainya menjadi emas, ia berpecah kepada simbol 1x1 dan bertukar menjadi mana-mana simbol kecuali Wild dan Scatter. Simbol berbingkai emas menjadi Wild selepas membentuk garisan menang.

Wild dan simbol besar

Wild, seorang wanita bermahkota bulu, hanya muncul pada gulungan 2 hingga 5 dan menggantikan semua simbol kecuali Scatter. Berbeza dengan bingkai, Wild dibuang selepas membentuk kombinasi menang. Pada gulungan 2 hingga 5 mana-mana simbol, termasuk Wild dan Scatter, boleh menutup 1 hingga 4 ruang dan tetap dikira sebagai satu simbol semasa kemenangan dinilai.

Putaran percuma

4 Scatter atau lebih, piramid emas berundak, dalam permainan utama memulakan 10 Putaran Percuma, dan setiap Scatter tambahan pada putaran itu memberi +2 lagi. Jika 4 Scatter atau lebih muncul semula dalam permainan percuma, lebih banyak putaran percuma diberi; halaman itu tidak mencetak jumlahnya. Permainan percuma guna taruhan yang sama dengan permainan pencetus.

Menu Buy Bonus

Butang Buy membuka menu di mana + dan - melaraskan jumlah taruhan. Butang pembelian menolak jumlah itu daripada baki anda dan memasuki permainan ciri yang dipilih. Jika pembelian gagal atau terganggu, permainan menyelesaikannya secara automatik dan ia boleh dilihat dalam sejarah permainan. Ciri yang dibeli ialah sesi berasingan tanpa kesan pada status pengumpulan permainan utama. Halaman tidak mencetak harga pembelian, jadi baca menu sebelum anda mengesahkan apa-apa.

Tip

Pilih bajet sesi sebelum bermula, semak taruhan yang dipaparkan sebelum setiap putaran dan berhenti apabila sampai had. Jadual bayaran di bawah guna contoh taruhan 100 dan nombornya berubah ikut taruhan anda. Menekan tengah gulungan juga memulakan putaran, jadi jauhkan jari dari kawasan itu semasa membaca.

Jadual bayaran Temple Of Gold Split Power

Nombor yang dicetak pada halaman peraturan untuk contoh jumlah taruhan 100, bagi 6, 5, 4 dan 3 simbol sama; ia berubah ikut taruhan anda.

Simbol6543
Topeng matahari emas20015010050
Topeng batu merah1601208040
Patung magenta120906030
Lambang bersayap ungu100755025
Kepala ular biru80604020
Simbol jagung hijau80604020
A60453015
K40302010
Q40302010
J2015105
102015105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Temple Of Gold Split Power

Di mana pengganda bermula?

Pada x1 setiap putaran permainan utama, naik +1 setiap langkah cascade. Dalam Putaran Percuma ia bermula pada x2 dan naik +2.

Adakah pengganda ditetapkan semula?

Dalam permainan utama ia ditetapkan semula pada hujung setiap putaran. Dalam Putaran Percuma ia hanya ditetapkan semula apabila ciri tamat.

Apa jadi pada simbol berbingkai perak yang menang?

Bingkainya menjadi emas, ia berpecah kepada simbol 1x1 dan bertukar menjadi mana-mana simbol kecuali Wild dan Scatter.

Adakah halaman bantuan mencetak peratusan pulangan?

Tidak. Tiada peratusan pulangan dan tiada kemenangan maksimum dicetak, dan harga Buy Bonus juga tidak dicetak.

Perlukah aplikasi untuk Temple Of Gold Split Power?

Tidak. Log masuk akaun BolehSpin dalam pelayar telefon dan buka dari lobi ACEWIN.

Panduan permainan ACEWIN lain

Putar Temple Of Gold Split Power

Main Temple Of Gold Split Power di BolehSpin Daftar