BolehSpin
Daftar
Panduan permainan JILI

Potion Wizard JILI: papan kecil dengan bonus satu simbol

Potion Wizard menggunakan papan kecil: 3 gulungan, 3 baris dan 5 garisan tetap, dengan botol ramuan, herba dan buku sihir. Dua idea utamanya ialah pengganda yang hanya aktif apabila setiap simbol di gulungan terlibat dalam kemenangan, dan bonus game di mana gulungan hanya memuatkan satu simbol terpilih. Di BolehSpin anda buka dari lobi JILI dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan akaun BolehSpin anda.

Main Potion Wizard di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Potion Wizard di JILI BolehSpin
Skrin permainan Potion Wizard di JILI BolehSpin

Ringkasan

Susunan
3 gulungan x 3 baris
Garisan
5 garisan bayaran tetap
Bayaran
3 simbol sama, kiri ke kanan
Wild
Buku sihir, ganti semua simbol
Pengganda skrin penuh
x5, x10, x15 atau x25 dalam permainan utama; x10, x15, x25 atau x50 dalam bonus
Bonus game
Dicetus rawak, satu simbol memenuhi gulungan

Lima garisan pada papan tiga kali tiga

Kelima-lima garisan sentiasa dimainkan; halaman bantuan menunjukkannya dalam gambar kecil. Kemenangan dibayar dari kiri ke kanan pada gulungan bersebelahan, bermula dari gulungan paling kiri, dan hanya 3 simbol sama yang disenaraikan dalam jadual bayaran. Hanya kemenangan tertinggi dibayar bagi setiap garisan, dan kemenangan pada beberapa garisan dicampur.

Wild buku sihir boleh muncul pada semua gulungan dalam permainan utama. Halaman bantuan menyatakan ia menggantikan semua simbol dan tidak mencetak sebarang pengecualian. Tiga Wild pada satu garisan juga ada bayaran sendiri: 10.00 untuk taruhan 1, sama seperti tiga botol ramuan merah.

Apabila seluruh skrin menang

Pengganda ada satu syarat: setiap simbol di gulungan mesti terlibat dalam kemenangan. Jika berlaku, halaman bantuan menyatakan kemenangan didarab secara rawak dengan 5, 10, 15 atau 25 dalam permainan utama, dan dengan 10, 15, 25 atau 50 dalam bonus game. Tiada pengganda lain diterangkan.

Bonus game satu simbol

Halaman bantuan menyatakan bonus game boleh dicetuskan secara rawak semasa gulungan berputar, pada mana-mana putaran permainan utama. Halaman bantuan tidak menyebut Scatter atau bilangan simbol untuknya, dan tidak memberi kadar cetusan.

Sebelum ia bermula, satu simbol selain Wild dipilih secara rawak. Selepas itu gulungan hanya menunjukkan simbol itu atau ruang kosong. Jika simbol baharu muncul apabila gulungan berhenti, simbol yang sudah ada kekal di tempatnya dan ruang kosong berputar semula sekali. Apabila respin tidak membawa simbol baharu, bonus game tamat dan kemenangannya dibayar. Ia dimainkan pada taruhan putaran yang mencetuskannya.

  • Satu simbol dipilih, bukan Wild.
  • Simbol yang mendarat kekal; ruang kosong berputar semula.
  • Bonus tamat apabila tiada simbol baharu muncul.

Membaca jadual bayaran

Susunan dalam halaman bantuan tidak mengikut nilai: botol ramuan merah dan Wild membayar 10.00, ramuan bulat biru 5.00, ramuan hijau 2.00, buah beri merah 1.00, cendawan biru 0.60 dan pucuk herba hijau 0.40, semuanya untuk taruhan 1. Jadual ini mengikut tahap taruhan yang anda pilih.

Sesi yang berpada

Dengan hanya 5 garisan dan satu bayaran bagi setiap simbol, setiap keputusan mudah dibaca, jadi gunakan beberapa putaran awal pada taruhan kecil untuk biasakan diri dengan jadual. Tetapkan bajet sebelum mula dan berhenti apabila ia habis. Halaman bantuan tidak menerangkan sebarang ciri yang boleh dibeli.

Jadual bayaran Potion Wizard

Bayaran untuk 3 simbol sama pada satu garisan, untuk taruhan 1 seperti dalam halaman bantuan.

Simbol3
Buku sihir Wild10.00
Botol ramuan merah10.00
Buah beri merah1.00
Ramuan bulat biru5.00
Cendawan biru0.60
Ramuan hijau2.00
Pucuk herba hijau0.40

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Potion Wizard

Bagaimana bonus game Potion Wizard dicetuskan?

Halaman bantuan menyatakan ia boleh dicetuskan secara rawak semasa gulungan berputar pada mana-mana putaran permainan utama. Halaman bantuan tidak menyebut Scatter untuknya.

Apa berlaku dalam bonus game?

Satu simbol selain Wild dipilih dan gulungan hanya memuatkan simbol itu atau ruang kosong. Simbol yang mendarat kekal dan ruang kosong berputar semula sehingga tiada simbol baharu muncul.

Bila pengganda dikenakan?

Hanya apabila semua simbol di gulungan terlibat dalam kemenangan: x5, x10, x15 atau x25 dalam permainan utama, x10, x15, x25 atau x50 dalam bonus game.

Adakah Wild ada bayaran sendiri?

Ya. Tiga Wild pada satu garisan membayar 10.00 untuk taruhan 1.

Bagaimana mula main Potion Wizard di BolehSpin?

Buka lobi JILI dalam pelayar telefon dan tekan permainan itu. Hanya akaun BolehSpin anda diperlukan.

Panduan permainan JILI lain

Bancuh putaran Potion Wizard anda

Main Potion Wizard di BolehSpin Daftar