BolehSpin
Daftar
Panduan permainan JILI

Sweet Magic JILI: jeli, istana dan tanda yang kekal

Peraturan yang membezakan Sweet Magic: apabila free game diberi, setiap tanda pengganda yang anda kumpul dalam permainan utama dikekalkan dan terus bertambah dalam free game. Papannya 7 x 7, penuh dengan watak jeli dan simbol kad, dengan istana sebagai Scatter. Di BolehSpin anda buka dari lobi JILI dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi atau ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Sweet Magic di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Sweet Magic di JILI BolehSpin
Skrin permainan Sweet Magic di JILI BolehSpin

Ringkasan

Grid
7 gulungan x 7 baris
Menang
5 atau lebih simbol sama
Tanda
Mula x2, maksimum x128
Wild
Terhasil selepas simbol menang dihapuskan
Free game
3 hingga 7 Scatter = 10 hingga 30 putaran
Cetus semula
2 Scatter dalam free game pun tambah 3 putaran

Apa yang dikira menang

Halaman bantuan menyatakan 5 atau lebih simbol yang sama boleh dihapuskan untuk mendapat mata. Ia tidak menyatakan sama ada simbol itu perlu bersentuhan atau boleh berada di mana-mana pada grid, jadi kami tidak dapat pastikan. Tajuk jadual bayaran dicetak sebagai 'Eliminate the number of grains', dan lajurnya bermula dari 15+ turun ke 5. Hanya jumlah tertinggi bagi setiap kombinasi dibayar, dan kemenangan berasingan dicampur.

Selepas setiap kemenangan, simbol menang dibuang, yang lain jatuh ke bawah dan simbol baharu turun, satu ruang setiap satu. Ini berterusan sehingga tiada kemenangan lagi, dan semuanya dibayar di hujung rantaian.

Tanda, pengganda dan bawaan ke free game

Setiap tempat simbol menang dihapuskan akan ditanda. Penghapusan kedua di situ menambah pengganda x2. Teksnya menyatakan ia kemudian naik x2 setiap kali; gambar di sebelahnya menunjukkan x2, x4, x8, x16, x32, x64 dan x128, dan halaman itu menyatakan maksimum x128. Pengganda dikenakan pada semua jumlah menang di kedudukannya, dan beberapa pengganda dalam satu kemenangan dicampur.

Dalam permainan utama, tanda kekal sehingga tiada lagi penghapusan, kemudian papan direset. Apabila free game diberi, tanda daripada permainan utama dikekalkan dan terus bertambah. Halaman bantuan tidak menyatakan bila tanda dikosongkan semasa atau selepas free game.

Bagaimana Wild terhasil

Wild ialah seikat gula-gula dan menggantikan semua simbol kecuali Scatter. Ia tidak mendarat sendiri. Apabila simbol menang dihapuskan, satu ruang kosong dipilih secara rawak untuk menghasilkan satu Wild, yang mengambil satu ruang lalu jatuh bersama simbol lain.

Halaman bantuan menambah bahawa Wild tidak dijamin, bilangannya bergantung pada jenis simbol menang, dan memberi contoh: apabila 2 jenis simbol menang dihapuskan, ada peluang menghasilkan hingga 2 Wild.

Free game dari istana

Scatter istana muncul pada gulungan 1 hingga 7 dalam permainan utama dan free game. Dalam permainan utama, 3 Scatter beri 10 putaran percuma, 4 beri 12, 5 beri 15, 6 beri 20 dan 7 beri 30. Semasa free game, 2 Scatter pun menambah 3 putaran, dan 3 hingga 7 menambah 10, 12, 15, 20 atau 30. Tiada bayaran tunai dicetak untuk Scatter, dan halaman itu tidak menyatakan taruhan mana yang digunakan dalam free game.

Cara bermain dengan tenang

Bayaran ditunjukkan untuk taruhan 1 dan berubah ikut tahap taruhan anda, jadi buka jadual bayaran pada taruhan anda sendiri. Oleh sebab tanda boleh dibawa ke free game, tetapkan taruhan dan bajet sebelum mula, jangan mengejar papan. Main kecil, berehat sekali-sekala dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Sweet Magic

Bayaran untuk 15+ hingga 5 simbol sama yang dihapuskan, untuk taruhan 1 seperti dalam halaman bantuan.

Simbol15+141312111098765
Jeli oren bermisai50.0025.0012.0010.008.006.005.004.003.002.001.00
Jeli merah bermasam muka40.0020.0010.008.006.005.004.003.002.001.500.80
Jeli hijau tersenyum30.0015.008.006.005.004.003.002.001.501.200.60
Jeli biru bermata besar20.0010.006.005.004.003.002.001.501.201.000.50
Keriting oren16.008.005.004.003.002.001.501.201.000.800.40
Hati merah12.006.004.003.002.001.501.201.000.800.600.30
Sped hijau10.005.003.002.001.501.201.000.800.600.400.20
Daiman biru8.004.002.001.501.201.000.800.600.400.200.10

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Sweet Magic

Adakah tanda pengganda Sweet Magic dibawa ke free game?

Ya. Halaman bantuan menyatakan tanda daripada permainan utama dikekalkan apabila free game diberi dan terus bertambah.

Bagaimana Wild muncul dalam Sweet Magic?

Hanya selepas simbol menang dihapuskan: satu ruang kosong rawak kemudian menghasilkan satu Wild. Halaman itu menyatakan Wild tidak dijamin.

Apa fungsi 2 Scatter?

Dalam permainan utama tiada apa-apa disenaraikan untuk 2. Semasa free game, 2 Scatter menambah 3 putaran percuma.

Perlukah 5 simbol itu bersambung?

Halaman bantuan tidak menyatakannya. Ia hanya menyatakan 5 atau lebih simbol sama boleh dihapuskan untuk mendapat mata.

Bagaimana buka Sweet Magic di BolehSpin?

Pergi ke lobi JILI dalam pelayar telefon dan tekan permainan itu. Tiada aplikasi atau ID tambahan, hanya akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan JILI lain

Buka pintu istana Sweet Magic

Main Sweet Magic di BolehSpin Daftar