BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan KISS H5

Golden Tour KISS H5: satu halaman, semua peraturan

Golden Tour ialah slot KISS H5 yang semua peraturannya muat dalam satu halaman jadual bayaran, ditutup dengan butang Close Paytable. Pengepala halaman itu mencetak FIVE REEL MULTILINE VIDEOSLOTS. Oleh sebab halamannya ringkas, panduan ini membaca jadual itu baris demi baris, kemudian menerangkan Wild dan tiga Scatter, hanya seperti yang dicetak. Di BolehSpin, Golden Tour dibuka dari lobi KISS H5 (bolehspin.com/games/kiss-h5) dalam pelayar telefon: versi H5, tiada aplikasi untuk dimuat turun, tiada ID permainan berasingan, cuma satu akaun BolehSpin, dan ia dimainkan terus daripada baki utama BolehSpin tanpa apa-apa dipindah masuk atau keluar.

Main Golden Tour di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Golden Tour di KISS H5 BolehSpin
Skrin permainan Golden Tour di KISS H5 BolehSpin

Ringkasan

Halaman bantuan
1 halaman jadual bayaran
Pengepala
FIVE REEL MULTILINE VIDEOSLOTS
Baris jadual
xxxxx, xxxx, xxx, xx
Wild
Dua bola golf emas; ganti bola putih dan/atau oren
Scatter
Tiga jenis: figura haiwan emas, itik, ikan
Bonus round
3 atau lebih scatter sejenis pada gelendong berturut-turut

Cara membaca jadual

Jadual di halaman itu mempunyai lapan lajur gambar dan empat baris berlabel xxxxx, xxxx, xxx dan xx. Setiap tanda x mewakili satu simbol, jadi xxxxx ialah baris untuk lima simbol dan xx untuk dua simbol. Setiap simbol dalam jadual mencetak nilai pada keempat-empat baris.

Halaman ini tidak menyatakan asas bayaran (taruhan garisan atau jumlah taruhan), jadi nilai dalam panduan ini disalin seperti dicetak sahaja. Panel di sisi skrin mencetak 5 REEL MULTILINE VIDEOSLOTS dan Play 1 to 5 coins.

Simbol dari kiri ke kanan

Kasut hitam putih membuka jadual dengan 50, 10, 5 dan 2. Gelas kuning mencetak 100, 25, 5 dan 2. Bendera merah mencetak 150, 50, 15 dan 2, dan beg golf biru 200, 80, 20 dan 2.

Kereta golf mencetak 250, 100, 25 dan 3. Bola golf oren mencetak 500, 100, 25 dan 5, manakala bola golf putih mencetak 1000, 200, 50 dan 5. Lajur terakhir, dua bola golf emas yang juga simbol Wild, mencetak 2000, 500, 100 dan 25, dengan nilai 2000 ditulis dalam warna merah pada kertas kuning.

Wild: dua bola golf emas

Baris Wild di bawah jadual menunjukkan dua bola golf emas dan menyatakan ia boleh menggantikan bola golf putih dan/atau bola golf oren. Halaman ini tidak menyebut simbol lain yang boleh digantikan oleh Wild.

Di sebelahnya tercetak bahawa kombinasi Wild boleh membayar dua arah pada garisan yang sama. Halaman tidak mencetak arah bayaran bagi kombinasi lain.

Scatter dan bonus round

Jalur Scatter menunjukkan tiga gambar: figura haiwan emas, itik dan ikan. Teksnya menyatakan 3 atau lebih scatter yang sama jenis pada gelendong berturut-turut akan mengaktifkan bonus round. Tiada nilai bayaran dicetak untuk Scatter, dan halaman tidak menerangkan isi bonus round itu, jadi panduan ini tidak menambahnya.

Tetapkan had perbelanjaan sebelum bermula dan berhenti apabila had itu dicapai.

Jadual bayaran Golden Tour

Nilai seperti dicetak pada halaman bantuan untuk baris xxxxx / xxxx / xxx / xx, dalam susunan lajur dari kiri ke kanan. Halaman bantuan tidak menyatakan asas bayaran.

Simbolxxxxxxxxxxxxxx
Kasut hitam putih501052
Gelas kuning1002552
Bendera merah15050152
Beg golf biru20080202
Kereta golf250100253
Bola golf oren500100255
Bola golf putih1,000200505
Wild (dua bola golf emas)2,00050010025

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Golden Tour di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan lazim Golden Tour KISS H5

Apakah maksud xxxxx dan xx dalam jadual?

Ia label baris mengikut bilangan simbol: xxxxx untuk lima simbol, xxxx empat, xxx tiga dan xx dua.

Simbol apa yang boleh digantikan oleh Wild?

Halaman bantuan menyatakan Wild boleh menggantikan bola golf putih dan/atau bola golf oren, dan kombinasi Wild boleh membayar dua arah pada garisan yang sama.

Bagaimana bonus round diaktifkan?

Dengan 3 atau lebih scatter yang sama jenis pada gelendong berturut-turut. Scatter ada tiga jenis: figura haiwan emas, itik dan ikan.

Adakah Scatter membayar sendiri?

Halaman bantuan tidak mencetak sebarang nilai bayaran untuk Scatter.

Adakah KISS H5 sama dengan 918Kiss?

Ia dua lobi berasingan di BolehSpin. 918Kiss klasik biasanya dimainkan dalam aplikasi dengan ID sendiri daripada ejen, manakala KISS H5 dibuka dalam pelayar dengan akaun BolehSpin.

Panduan permainan KISS H5 lain

Jadual satu halaman Golden Tour

Main Golden Tour di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20