BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Lucky365

Halloween Frenzy Night Lucky365: tumble dan tempat pengganda

Halloween Frenzy Night ialah slot Lucky365 yang dimainkan pada grid 7x7. Halaman peraturan menunjukkan labu, topi tajam ungu, buku biru, lilin serta bintang merah jambu, hijau dan oren, ditambah istana ungu bertanda SCATTER. Kemenangan ialah blok simbol bersambung, simbol menang hilang dalam tumble, dan tempat yang meletup mengumpul pengganda sehingga x1024. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi Lucky365 dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Halloween Frenzy Night di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Halloween Frenzy Night di Lucky365 BolehSpin
Skrin permainan Halloween Frenzy Night di Lucky365 BolehSpin

Ringkasan

Grid
Grid simbol 7x7
Blok menang
Minimum 5 simbol bersambung secara mendatar atau menegak
Ciri tumble
Simbol menang hilang dan simbol baharu jatuh masuk sehingga tiada kemenangan lagi
Tempat pengganda
Bermula x2 pada letupan kedua di satu tempat, berganda sehingga x1024
Putaran percuma
3, 4, 5, 6 atau 7 SCATTER = 10, 12, 15, 20 atau 30 putaran percuma
Beli putaran percuma
Dua pilihan: FEATURE BUY dan SUPER FEATURE BUY (pengganda permulaan x2 pada semua tempat)

Grid dan kemenangan blok

Halaman peraturan menyatakan permainan dimainkan pada grid simbol 7x7 dan semua simbol dibayar dalam blok minimum 5 simbol yang bersambung secara mendatar atau menegak. Hanya kemenangan tertinggi dibayar bagi setiap kombinasi menang, dan apabila menang dengan beberapa blok semua kemenangan ditambah ke jumlah kemenangan.

Simbol dan saiz blok

Terdapat tujuh simbol bayaran, dan setiap satu dicetak dengan nombor untuk setiap saiz blok dari 5 hingga 15+.

Istana ungu bertanda SCATTER ialah simbol SCATTER, dan halaman menyatakan ia muncul pada semua gulungan.

Ciri tumble

Selepas setiap putaran, kombinasi menang dibayar dan semua simbol menang hilang. Simbol yang tinggal jatuh ke bahagian bawah skrin dan kedudukan kosong diganti dengan simbol baharu dari atas. Tumble berterusan sehingga tiada lagi kombinasi menang hasil daripada tumble. Semua kemenangan ditambah ke baki selepas semua tumble daripada satu putaran asas selesai dimainkan.

Tempat pengganda

Setiap kali simbol menang meletup, ia menanda tempatnya pada grid. Selepas kali kedua simbol meletup di tempat yang sama, pengganda ditambah pada tempat itu, bermula dari x2 dan berganda setiap kali satu lagi simbol meletup di atasnya, sehingga maksimum x1024. Pengganda dikenakan pada semua kombinasi menang yang mengenainya, dan jika lebih banyak pengganda terlibat dalam kombinasi menang yang sama, ia ditambah antara satu sama lain.

Putaran percuma

3, 4, 5, 6 atau 7 simbol SCATTER di mana-mana pada skrin memberi masing-masing 10, 12, 15, 20 atau 30 putaran percuma. Semasa pusingan putaran percuma, tempat bertanda dan penggandanya kekal sehingga pusingan tamat dan boleh meningkat dengan tumble seterusnya merentas semua putaran percuma. 3, 4, 5, 6 atau 7 simbol SCATTER yang sama semasa pusingan memberi 10, 12, 15, 20 atau 30 putaran percuma tambahan. Halaman juga menyatakan gulungan khas digunakan, dan kemenangan putaran percuma diberikan selepas pusingan selesai.

Beli putaran percuma

Pusingan putaran percuma boleh dicetuskan serta-merta dari permainan asas dengan membelinya. FEATURE BUY mencetus ciri putaran percuma. SUPER FEATURE BUY mencetus ciri putaran percuma super, di mana pengganda permulaan x2 sudah ditambah pada semua tempat di grid. Semasa membeli, 3, 4, 5, 6 atau 7 simbol SCATTER boleh muncul secara rawak pada putaran pencetus. Halaman tidak mencetak harga.

Jadual bayaran Halloween Frenzy Night

Nombor yang dicetak halaman peraturan mengikut saiz blok (15+ hingga 5 simbol bersambung); halaman menyatakan semua kemenangan didarab dengan taruhan asas dan tidak mencetak jumlah taruhan, jadi ia bukan jumlah wang dalam RM.

Simbol15+141312111098765
Labu3,0001,4007003001501005040353020
Topi tajam ungu2,0001,200600250120804030252015
Buku biru1,20080040020090603025201510
Lilin8004002001006040252015108
Bintang merah jambu60030016070503020151086
Bintang hijau5002401206040251510865
Bintang oren400200100503020108654

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Halloween Frenzy Night

Berapa besar blok untuk menang?

Minimum 5 simbol bersambung secara mendatar atau menegak, pada grid 7x7, menurut halaman peraturan.

Bagaimana tempat pengganda berfungsi?

Simbol menang yang meletup menanda tempatnya. Selepas letupan kedua di tempat yang sama, pengganda bermula x2 dan berganda dengan setiap letupan seterusnya, sehingga x1024.

Berapa putaran percuma yang diberi SCATTER?

3, 4, 5, 6 atau 7 simbol SCATTER memberi masing-masing 10, 12, 15, 20 atau 30 putaran percuma.

Apa beza dua pilihan beli?

FEATURE BUY mencetus ciri putaran percuma. SUPER FEATURE BUY mencetus putaran percuma super dengan pengganda permulaan x2 pada semua tempat. Tiada harga dicetak.

Bagaimana main Halloween Frenzy Night di telefon?

Buka lobi Lucky365 di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan Lucky365 lain

Lihat tempat pengganda dalam Halloween Frenzy Night

Main Halloween Frenzy Night di BolehSpin Daftar