BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Lucky365

Ways of the Qilin Lucky365: Wilds-on-the-Way langkah demi langkah

Ways of the Qilin ialah slot Lucky365 yang bayarannya dikira mengikut cara menang, bukan garisan tetap. Wildnya ialah kepala naga dengan perkataan WILD, manakala katak emas, kapal, periuk syiling, kubis, uncang syiling dan syiling berjumbai biru mengisi jadual bayaran bersama A, K, Q, J dan 10. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi Lucky365 dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Ways of the Qilin di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Ways of the Qilin di Lucky365 BolehSpin
Skrin permainan Ways of the Qilin di Lucky365 BolehSpin

Ringkasan

Cara menang
576 - 46656 cara, dari gulungan paling kiri ke kanan
Bayaran jadual
Untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama
Wild
Hanya pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 simbol SCATTER atau lebih di mana-mana
Putaran percuma bermula
5 putaran; SCATTER mendedahkan +1, +2, +3 atau x1
Beli ciri
Ada; halaman peraturan tidak mencetak harganya

Simbol dan cara bayaran

Kemenangan dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol ialah bilangan simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan yang didarab; contoh halaman peraturan ialah 1 x 3 x 2 = 6. Bayaran simbol didarab dengan bilangan cara menang itu, dan contoh yang dicetak ialah 30 x 6 = 180.

Sesetengah simbol (kecuali Wild dan Scatter) pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 boleh menduduki 2 hingga 4 ruang simbol, dan setiap satu dikira sebagai satu simbol sahaja semasa bayaran. Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter.

Wilds-on-the-Way

Dalam mana-mana putaran, sesetengah simbol besar (kecuali Wild dan Scatter) pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 mungkin mempunyai bingkai perak. Pada pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol bingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol rawak (bukan Wild dan Scatter) dengan bingkai emas.

Simbol bingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya pula bertukar menjadi 2 hingga 4 simbol Wild, bergantung pada bilangan ruang yang didudukinya.

Putaran percuma

4 simbol Scatter atau lebih di mana-mana mencetus ciri Putaran Percuma. Sebelum ia bermula, setiap Scatter pada gulungan mendedahkan +1 spin, +2 spins, +3 spins atau x1. Bermula dengan 5 putaran percuma, +1, +2 dan +3 menambah bilangan putaran. Bermula dengan nilai tokokan pengganda x1, setiap x1 menambah nilai tokokan itu sebanyak 1.

Pengganda menang bermula pada x1. Dalam mana-mana putaran percuma, jika ada simbol menang, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh, pengganda bertambah dengan nilai tokokan. Pada akhir setiap putaran percuma, 1 putaran percuma diberi bagi setiap simbol +1 Spin pada gulungan.

Beli ciri dan pusingan baharu

Ketik butang Feature Buy untuk membuka menu, kemudian ketik Start untuk membeli ciri Putaran Percuma pada harga yang dipaparkan dalam menu. Halaman peraturan tidak mencetak harga, jadi lihat jumlah di menu itu sendiri.

Selepas bayaran setiap pusingan, semua simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh untuk pusingan baharu. Kombinasi menang tambahan dikira dalam setiap pusingan sehingga tiada lagi. Semua kemenangan dipaparkan dalam kredit, dan kerosakan membatalkan semua bayaran dan permainan.

Jadual bayaran Ways of the Qilin

Nombor yang dicetak halaman peraturan (bilangan simbol x nisbah) untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman tidak mencetak saiz taruhan, dan nombor ini bukan jumlah dalam RM.

Simbol6543
Katak emas80504030
Kapal layar50302520
Periuk syiling40302510
Kubis3020158
Uncang syiling1512106
Syiling berjumbai biru1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Ways of the Qilin

Berapa simbol Scatter diperlukan untuk putaran percuma?

4 simbol Scatter atau lebih di mana-mana mencetus ciri Putaran Percuma, dengan 5 putaran sebagai permulaan.

Apa yang didedahkan oleh Scatter?

Sebelum putaran percuma bermula, setiap Scatter mendedahkan +1 spin, +2 spins, +3 spins atau x1; yang pertama tiga menambah putaran dan x1 menambah nilai tokokan pengganda.

Apakah Wilds-on-the-Way?

Simbol besar bingkai perak yang terlibat dalam kemenangan bertukar menjadi simbol rawak berbingkai emas, dan simbol bingkai emas yang menang bertukar menjadi 2 hingga 4 Wild.

Berapakah harga Feature Buy?

Halaman peraturan tidak mencetak harga; ia hanya menyatakan ciri dibeli pada harga yang dipaparkan dalam menu Feature Buy.

Bagaimana main Ways of the Qilin di telefon?

Buka lobi Lucky365 di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan Lucky365 lain

Lihat Wild muncul dalam Ways of the Qilin

Main Ways of the Qilin di BolehSpin Daftar