BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Great 88 Mega888: naga, jed dan tiga permainan bonus

Great 88 memenuhi gelendongnya dengan azimat tuah Cina, daripada naga merah hingga untaian syiling jed. Yang membezakannya ialah halaman bantuan terakhir: tiga permainan bonus berasingan bernama Box, Lotus dan Coin.

Main Great 88 di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Great 88 di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Great 88 di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gelendong x 3 baris, 25 garisan
Wild
WILD merah, 5 = 2000
Simbol teratas
Naga merah, 1000 untuk lima
Permainan percuma
3 / 4 / 5 katak jed = 7 / 10 / 15
Bonus
Box, Lotus dan Coin

Tiga permainan bonus di halaman terakhir

Halaman bantuan kelima menunjukkan tiga skrin bonus, setiap satu dengan ayat pendek:

  • BOX BONUS: pilih kotak, dapat 3 simbol yang sama dan menang mata.
  • LOTUS BONUS: buka dan dapat mata.
  • COIN BONUS: buka dan dapat mata.

Apa yang tidak ditulis

Halaman itu hanya ada gambar dan ayat ringkas tersebut. Ia tidak menyebut simbol mana yang memulakan setiap bonus, berapa mata yang ditawarkan atau bagaimana mata ditukar kepada kredit. Jadi bahagian itu kami biarkan terbuka dan tidak meneka.

Azimat tuah pada 25 garisan

Naga merah membayar 1000 untuk lima dan 250 untuk empat. Seterusnya untaian syiling jed 500, token berlian hijau 300 dan syiling emas 8 sebanyak 250. Syiling hijau 6, syiling gangsa, mercun dan jumbai simpul merah melengkapkan jadual, hingga 100 untuk lima jumbai.

Setiap simbol perlukan tiga atau lebih sebaris; tiada bayaran untuk dua simbol.

WILD merah dan katak jed

WILD ditulis dengan huruf merah dan membayar 2000 untuk lima. Menurut bantuan, ia boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali FREE SPIN, jadi ia tidak menggantikan katak jed.

Katak jed hijau bertanda FREE ialah simbol putaran percuma. Tiga, empat atau lima memberi 7, 10 atau 15 permainan percuma. Tiada pengganda atau pencetus semula disebut.

Meter dan bar Reveal

Meter MAJOR, RANDOM dan MINOR berada di atas skrin utama dan bar PRESS REVEAL di bawah gelendong. Kedua-duanya tidak diterangkan dalam halaman bantuan.

Bermain Great 88 di BolehSpin

Buka bantuan sekali dan pergi ke halaman lima supaya anda kenal rupa skrin bonus. Kekalkan taruhan sederhana, tetapkan titik berhenti dahulu dan berehat sekali-sekala. Great 88 dibuka sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon di BolehSpin, tanpa APK dan tanpa ID permainan tambahan.

Jadual bayaran Great 88

Bayaran untuk 5 / 4 / 3 simbol seperti dalam bantuan; WILD hanya ada nilai untuk lima.

Simbol543
WILD2,000––
Naga merah1,00025070
Untaian syiling jed50010040
Token berlian hijau3007530
Syiling emas 82505020
Syiling hijau 62002515
Syiling gangsa1502010
Mercun125155
Jumbai simpul merah100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Great 88

Apakah tiga permainan bonus dalam Great 88?

Box Bonus (pilih kotak, 3 simbol sama menang mata), Lotus Bonus dan Coin Bonus (buka dan dapat mata).

Bagaimana bonus itu bermula?

Halaman bantuan tidak menyatakan apa yang mencetuskannya.

Simbol mana memberi permainan percuma?

Katak jed hijau bertanda FREE. Tiga, empat atau lima memberi 7, 10 atau 15 permainan percuma.

Berapa bayaran naga merah?

1000 untuk lima, 250 untuk empat dan 70 untuk tiga.

Bolehkah main Great 88 tanpa muat turun Mega888?

Boleh. Di BolehSpin ia berjalan sebagai Mega888 H5 dalam pelayar dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Mega888 lain

Kejar naga di BolehSpin

Main Great 88 di BolehSpin Daftar